הבלוג של טופקינט קידום אתרים - מאמרים וטיפים

מאמרים וטיפים

טופקינט קידום אתרים - פרסום באינטרנט, טיפים ומאמרים

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2013

כאשר נפתח לך תיק פלילי אתה עלול למצוא עצמך במצב קשה מבחינות רבות ועל מנת לטהר את שמך תזדקק למיקצוענים – משרד חקירות שיפעיל חוקר פרטי טווב שידאג להשיג עבורך את הראיות הדרושות.

24/08/2013

איך חוקר פרטי יכול לסייע לך במקרה שנפתח לך תיק פלילי?
כל אזרח עלול למצוא עצמו יום אחד במצב לא נעים כשהוא נעצר בחשד למעשה פלילי ונחקר תחת אזהרה.
יכול להיות שהחשד מבוסס ויתכן שלא. הדבר נופל עליך כרעם ביום בהיר, משבש לך את החיים ומכניס אותך למצב שאינך יודע איך להתמודד איתו הן מבחינה נפשית, הן משפחתית, הן כלכלית ובנוסף, תקשורתית היות ומדובר בפגיעה בשמך הטוב וכל אדם מהישוב יכול להתמוטט במצב כזה. הנזק המצטבר עלול להתבטא גם ברישום פלילי שיפגע בהתקבלות לעבודה או לתפקיד ויהווה כתם. מעבר לכך, במידה והחשוד ימצא אשם, עליו לרצות עונש ואפשר גם שתישלל חופשתו לפרק זמן ארוך או קצר.
לא חשובה הסיבה למעצר אם מדובר בחשד להטרדה מינית, חשד לגניבה, חשד לתקיפה או איום, חשד לגרימת מוות ברשלנות, חשד להמצאות חומרים אסורים בהחזקת החשוד.
מטרת המשטרה לנסות להוכיח או להמציא ראיות נגד החשוד ולצורך כך הנחקר עובר תשאול.
גם אם אמליץ בפני הנחקר להשתדל להשאר קר רוח, הדבר לא יעזור היות והשלווה מופרת בקלות במצבים כגון אלה אבל המלצה פרקטית היא לדאוג שבחקירה יהיה נוכח עורך דין מנוסה שידריך אותך במתן התשובות לשאלות שעליהן אתה נחקר וישמור על זכויותך.
על מנת להזים טענות באמצעות ביסוס עובדות מקילות או כאלה שסותרות את טענת החוקרים, כדאי לשכור משרד חקירות מנוסה והמימצאים שתציג יסייעו לך להוכיח את חפותך.
כדאי לפנות לחברת חקירות מקצועית עם קבלת הידיעה בנוגע לחשד במקביל ללקיחת עורך דין. חוקר פרטי טוב ידאג לאסוף לך את מה שנדרש על מנת לסיע לך. בנוסף, ישמור על דיסקרטיות מלאה , יפגין נאמנות כלפיך וינסה לשמור על שמך הטוב. מומלץ לפנות לחברה אמינה בעלת נסיון ככל האפשר. חברת דיטקט פועלת כבר עשרות שנים בתחום הן בארץ והן בחו”ל, ואנשיה הם מהטובים שבנמצא. אז פנו לחברת דיטקט וקבלו את השירות שאתם זקוקים לו.

עוד מהבלוג של טופקינט קידום אתרים - מאמרים וטיפים

קטין מול בגיר בראי ההליך הפלילי

קטין מול בגיר בראי של הליך פלילי לא פעם נתקלים אנו בכתב אישום נגד קטין או כתב אישום נגד בגיר. החוק הפלילי ופסיקת בתי המשפט השונים לאור פסיקת בית המשפט העליון עושים אבחנה...

השכרת ציוד לאירועים שנערכים בשטח

בכל מזג אויר ובכל מקום ואתר שתבחרו תוכלו לערוך את האירוע שלכם בדיוק כפי שרציתם בחוץ, תחת כיפת השמיים - בשטח, בחצר, בפארק, בחוף הים או על ספינה. אם מדובר בהפקה של ברית מילה , חתונה, כינוס, יום הולדת, מסיבה או כל אירוע חברתי -...

טיפים והצעות להפקת אירוע עסקי מוצלח בעזרת חברה שמספקת שרותי השכרת ציוד לאירועים

חשיבות העיצוב להצלחת אירוע במיוחד כאשר מתכננים אירוע כמו חתונה או בר/בת מצווה ברית מילה, אירוע עסקי או טקס חינה, העיצוב צריך להילקח בחשבון כדבר חשוב היות ואם עורכים אירוע בחוץ תחת כיפת השמיים אז יש צורך לבנות אותו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה