הבלוג של כולן - كلهن

מקדמות את השיח והעשייה הפמיניסטית בישראל

קידום השיח והעשייה הפמיניסטית בישראל אנחנו ב"כולן" שואפות לחיות בעולם שבו קולן של נשים נשמע ומקבל מקום שווה בחברה, בכל מקום ובכל זמן. אנו חולמות על חמישים אחוז (או יותר) נשים בכל תפקידי ההנהגה במדינה, על הורות שיויונית, על... +עוד

קידום השיח והעשייה הפמיניסטית בישראל אנחנו ב"כולן" שואפות לחיות בעולם שבו קולן של נשים נשמע ומקבל מקום שווה בחברה, בכל מקום ובכל זמן. אנו חולמות על חמישים אחוז (או יותר) נשים בכל תפקידי ההנהגה במדינה, על הורות שיויונית, על תרבות שבה עברייני מין מוקעים ונענשים ונשים שנפגעו זוכות לאמון ותמיכה מסביבתן, עולם שבו נשים אינן מוחפצות ואינן נסחרות ונקנות, עולם שבו לנשים יש שיויון אמיתי- חוקי, תרבותי וחברתי, ואת האפשרות לבחור את חייהן ללא הסללה מגדרית.

עדכונים:

פוסטים: 22

החל מאוגוסט 2018

השחקנית אמבר הרד התגרשה מהשחקן ג’וני דפ על רקע התפרצויות אלימות שלו כלפיה, אך גם אחרי הגירושים, מדווחת הרד שהאלימות ממשיכה ועכשיו היא תובעת את דפ

21/04/2019

אמבר הרד הגישה תביעה חדשה נגד בעלה לשעבר, ג’וני דפ. על פי כתב התביעה, דפ חנק, הכה וניגח אותה במהלך התקפים אלימים רוויי סמים.

השחקנית מספרת שדפ צרך כמויות עצומות של אלכוהול וסמים – גם סמים בלתי חוקיים וגם תרופות מרשם – במהלך מערכת היחסים שלהם והפך ל”אדם שונה לגמרי, לעתים הוזה ואלים”. בין השאר הוא גם איים לרצוח אותה, כך בתביעה שהוגשה בוירג’יניה ביום חמישי האחרון.

“קראנו לגרסה הזאת של ג’וני, ‘המפלצת’”, היא סיפרה.

אמבר הרד (צילום מסך)אמבר הרד יוצאת מבית המשפט עם פנים חבולות (צילום מסך)

לאחר שצרך שמונה טבליות של MDMA באוסטרליה ב-2015, דפ חנק את הרד ואז הלם אותה בחוזקה כנגד השיש במטבח, ספרה. דפ גם חתך בטעות את קצה האצבע שלו עם שבר זכוכית במהלך ההתקף, ואז כתב הודעות בדם על המראה באמצעות אצבעו החתוכה.

באותו ביקור באוסטרליה, הרד טוענת שדפ היה תחת השפעה מתמדת של אלכוהול ואקסטזי, שם הוא תקף אותה במשך שלושה ימים, חנק אותה, דחף אותה, ירק בפרצופה וזרק עליה בקבוקי זכוכית.

לטענת הרד, היא עדיין נושאת צלקות על זרועותיה וכפות רגליה מהנסיעה ההיא.

כשסיפרה לדפ שהיא עוזבת אותו, הרד מספרת שהוא החל לאיים לרצוח אותה, נתן לה אגרופים בפנים ודחף אותה כנגד המזרון.

“במשך כמה רגעים לא הצלחתי לצעוק או לנשום” היא הצהירה. “דאגתי שאולי ג’וני נמצא במצב של בלקאאוט ולא מודע לנזק שהוא עושה, ושהוא עלול להרוג אותי באמת.” ב-2016 היא הוציאה צו הרחקה ממנו כי לא היה מוכן לעזוב לה לנפשה בזמן תהליך הגירושין וכי היה חשש לאלימות פיזית שתחזור על עצמה.

אמבר הרד וג'וני דפ (Tinseltown / Shutterstock.com)אמבר הרד וג’וני דפ בימים טובים יותר (Tinseltown / Shutterstock.com)

 

בכל פעם שהיה מכה אותה ובכל פעם שהיא אמרה לו שהיא הולכת לעזוב אותו ולהתגרש ממנו, הוא איים לרצוח אותה, הכניס לה אגרופים לפנים וחנק אותה על המזרן.

בווידאו משנת 2016, רואים את דפ משליך על הרד מכשיר טלפון נייד, אשר מצליח לפגוע בפנים שלה בקרבת העין, לאחר מכן רואים אותו תופס את שיערות ראשה וגורר אותה בעודו מחזיק את השיער שלה. ליד ראשה של הרד, “מאז הגירושין שלהם, דפ המשיך להטריד את הרד בפומבי, וניסה לעשות ״גסלייטינג״: להציג מצב שווא שבו הוא מכחיש כי התעלל בה ומנסה לעשות הכל כדי שיזלזלו בגרסתה, אמר עורך דינה של הרד, אריק ג’ורג’. “הגיעה העת שהתנהגותו הנוראית של דפ תגיע לקיצה”.  (“גסלייטינג” הוא מונח שמתאר מניפולציה פסיכולוגית שנועדה לגרום לקורבנותיה לפקפק בשפיות הדעת של עצמם)

.

רוצות לקרוא עוד על הפעילות של כולן? הצטרפו למהפכה הפמיניסטית

 

עוד מהבלוג של כולן - كلهن

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אמנית ערביה? אין לך זכויות

איך נראית עליונות תרבותית לבנה? כשההגמון מפרסם יצירות אמנות של אומניות המשתייכות לתרבות שאינה עליונה, מבלי לקבל הסכמתן לכך ותוך הפרת זכויות היוצרים שלהן. לא מאמינות שזה אפשרי? אז הרשו להוצאת רסלינג לחלוק עליכן. מישהו...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

הגיע הזמן להקמת תכנית לאומית לטיפול באלימות

הבוקר התעוררנו שוב לידיעה הקשה שאישה נוספת, אימא לשלושה ילדים קטנים, נרצחה על ידי מי שהיה בן זוגה, שותף לחיים שהפך לסיוט הכי גדול שלה. הפעם, הרוצח הוא שוטר. איש שאמון...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה