הבלוג של הדוסית לובשת פראדה

stylesti

הדוסית זו אני: אסתי וקס,סטייליסטית אישית לאישה הדתית. מומחית בסטיילינג לדתיות. כבר לפני שנים קיבלתי את הכינוי "קארי בראדשו של הדתיות" , למרות ש manolo's משלי הם עדיין בגדר חלום... מבטיחה לכתוב רק דברים מעוררי השראה, ... +עוד

הדוסית זו אני: אסתי וקס,סטייליסטית אישית לאישה הדתית. מומחית בסטיילינג לדתיות. כבר לפני שנים קיבלתי את הכינוי "קארי בראדשו של הדתיות" , למרות ש manolo's משלי הם עדיין בגדר חלום... מבטיחה לכתוב רק דברים מעוררי השראה, מקוריים, שימושים וקלים ליישום, וכמובן עמוסי אופנה וסטייל.

עדכונים:

פוסטים: 31

החל ממאי 2013

אחד מהדברים הבסיסים כדי להתלבש נכון הוא לדעת מה מבנה הגוף שלך

ברגע שאת יודעת מה המבנה שלך, את לומדת מה הדברים הנכונים לך יותר, והדרך להתלבש בצורה מחמיאה יותר-קצרה.

3 דברים חשובים לפני:

1. קיימים 5 מבני גוף, וכל אחת מאיתנו תמצא את עצמה בתוכם, ולפעמים בשניים. כן, כן בהחלט יכול להיות שהמבנה שלך משלב בתוכו 2 ממבני הגוף, ואת צריכה להתייחס לכללים של שניהם.

2. מבנה גוף אינו קשור למידה, לכן מבנה גוף הוא לא “מבנה גוף שמן” או “מבנה גוף רזה”. מבנה הגוף שלך קשור למבנה העצמות שלך, ולפרופרוציות שבגופך. לכן אותו מבנה גוף יכול “להופיע” במידה 36 ובמידה 56.

לכן גם מבנה גוף הוא לא דבר שיכול להשתנות (למעט בהריון, וגם לא תמיד) גם אם תעלי במשקל, או תרדי במשקל זה לא ישנה את מבנה גופך! ככל שתפנימי יותר את הסעיף זה, כך יהיה לך קל יותר להשלים עם מי שאת ולהתלבש נכון ללא תסכולים.

3. אני אוהבת להתייחס למבני הגוף בצורות גיאומטריות, כך בעיני יותר קל להבין, ולזהות את מי שאת

אז איך תוכלי לזהות מהו מבנה הגוף שלך?

עמדי מול המראה,בלבוש מינימלי כדי שתוכלי לבחון את גופך ללא פריטי לבוש שמטשטשים. בחני את רוחב הכתפיים, רוחב הירכיים והמותניים שלך.

ובשלב ראשון נסי לזהות האם את מוצאת את גופך כמתאים לאחת מהנשים האלו:

shutterstock_239077687

 

בשלב השני, בחני את פרופורציות גופך ובדקי:

אם רוחב הכתפיים שלך, שווה לרוחב המותניים שלך ולרוחב הירכיים שלך- את מבנה מלבני (האשה הכתומה)

אם הכתפיים שלך רחבות יותר מהירכיים שלך, והמותניים צרות יותר או שוות לרוחב הכתפיים- את מבנה משולש הפוך (האשה הסגולה)

אם הירכיים שלך רחבות יותר מהכתפיים שלך ויש לך מותניים צרות- את מבנה משולש (האישה באדום)

אם הכתפיים שלך והירכיים שלך שוות, והמותניים שלך יותר צרות מהם- את מבנה איקס (האישה בטורקיז)

אם הירכיים שלך והכתפיים שלך פחות או יותר שוות, אבל יש לך בטן עגולה ובולטת, ומרכז הכובד שלך הגוף נמצא בבטן- את מבנה עגול (האישה בירוק)

אם את לא בטוחה, נסי לקחת מטר ולמדוד את הכתפיים, הירכיים והמותניים, ולהשוות את מה שיוצא כך תדעי בוודאות איזה חלק צר יותר ואיזה חלק רחב יותר.

בשלב הבא – עברי על הבגדים שלך והתחילי לחשוב האם הבגדים שלך עושים איתך חסד. האם הבגדים שלך מאזנים נכון את מבנה הגוף שלך? האם הם מדגישים את מה שאת אוהבת ומטשטשים את מה שלא? האם האם מרחיבים אותך או מצרים אותך במקום היותר רחב בגוף שלך?

נסי את התרגיל ועדכני אותי איך היה.

מוזמנת גם להתייעץ איתי בתגובות או למייל [email protected]

שבוע טוב

שלך,

אסתי וקס

לעוד תכנים בפייסבוק שלי

052-3124132

עוד מהבלוג של הדוסית לובשת פראדה

Thumbnail

איך יצאתי לעיר הגדולה, וחזרתי עם שלל ועודף מ-300 ש"ח...

באחד מימי החופש שהיו בשבועות האחרונים, הלכתי לחיות את נפשי עם קצת שופינג: לוקשיין: תל-אביב, שתמיד כייף למצוא בה מקומות חדשים, ולבקר ישנים מיקוד לוקשיין: שווקים הקונספט: לחזור עם לפחות 10 פריטים , טרנדיים...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

כל מה שרצית לדעת על סטייל וכיסוי ראש ולא העזת לשאול

בספטמבר הקרוב אחגוג יום נישואין 12.במקביל אחגוג גם 12 שנה לכיסוי הראש שלי. אני יודעת כי לרוב הנשים מערכת יחסים מתישה ומורכבת עם כיסוי הראש שלהן. (ביניהן גם אלו שלא חובשות כלל כיסוי ראש!) אני מין הצד שני, תמיד חיבבתי את ההלכה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

מה הקשר בין סטייל לטישו שתמיד צריך בבית הכנסת?

הפוסט הראשון שלי בבלוג החדש שלי\ שמדגדג לי כ"כ הרבה זמן! אז אתחיל בגילוי נאות: אני שונאת את הקיץ. עם השרב הראשון בשנה,אני מרגישה את דיכאון הקיץ שלי מזדחל ועולה. התקופה היחידה בקיץ, בה אני דווקא מרגישה מעולה, ומתמלאת...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים