הבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

רוני – מגע, עונג, צמיחה

בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מנובמבר 2018

הווטסאפ שלי רוטט עוד הודעה ממנה: “ושאלה אחרונה, האם תוכל ללמד אותי להשפריץ?” הכי פשוט לענות “כן בטח” ולסגור את הפינה: היא תבוא, ננסה יחד, סיכוי טוב שזה יקרה. במקום זה אני עונה לה את מה שברור לי לגמרי: לא יכול להבטיח לך. ומוסיף הסבר. ואולי זו הזדמנות טובה לפוסט שמרחיב מעט על שפיכה נשית. נושא מסתורי שנשים רבות כלל לא מכירות וגם אלו שכן לא בהכרח חוו את השפיכה עצמה. יש הרבה דיסאינפורמציה בנושא, המון עיוות של המציאות ומעל לכל – הבדל משמעותי בין אישה לאישה באיך שהיא יכולה לחוות שפיכה ובאיך שהיא אכן חווה אותה.
זה המקום להעיר בצניעות המתבקשת שאני בסך הכל – גבר. לעולם לא אוכל להבין עד תום את החוויה הנשית, את התחושות הפנימיות שעוברות בך. אך כמטפל שעינג נשים רבות למדתי להבין את איך זה מרגיש מבחוץ. ההתבוננות והתובנה שלי לפיכך לא מבוססת על “להיות אישה” אלא “ללמוד אישה” ונדמה לי שגם בכך יש ערך לא מבוטל.
אז קודם כל בקצרה – מהי שפיכה נשית? מדובר ב”נביעה”של כמות ניכרת של נוזל שמקורו בבלוטות שבאיבר המין הנשי, שמתרחשת בזמן גירוי מאוד גבוה ובמיוחד לפני ובזמן אורגזמה מאוד עוצמתית. בשונה מ”להיות רטובה” – מצב טבעי בשעת גירוי מיני שמתרחש אפילו ללא כל גירוי פיזי (לדוגמה כשאת מפנטזת) השפיכה הנשית היא פיזית יותר ומפועלת על ידי מצבי שיא בגירוי הפיזי. וכאן גם נעוצה הבעיה ביחסי הציבור שקיבלה השפיכה. היא הפכה למשימתית.
אני רוצה להצביע על שתי דרכים עיקריות להגיע לשפיכה שאני מכיר. הראשונה נפוצה יותר, השנייה טובה יותר:
הדרך הראשונה – ה”טכנית”: לאחר גירוי מקדים (ורצוי אפילו לאחר אורגזמה אחת לפחות) בשלב שבו אזור נקודת הג’י כבר פעיל וערני, יתבצע גירוי באמצעות שתי אצבעות שיתאפיין בתנועה מהירה ומאוד אינטנסיבית קדימה ואחורה לאורך נקודת הג’י. היתרון: למי שמסוגלת להכיל מגע כזה יש סיכוי גבוה לחוות שפיכה. החסרונות: קודם כל זהו סוג של מגע שיכול לגרום לגירוי / שפשוף / פציעה פנימית, ומעבר לכך השיטה הזו היא בעיניי מה שנקרא “לאלץ את השפיכה”, כשהמגע כל כך אינטנסיבי וחזק שכל האיזור מתכווץ ומשחרר נוזלים. טכני, כבר אמרתי?

הדרך השניה – הסבלנית: בדרך הזו השפיכה היא תוצר לוואי ולא המטרה. המטרה היא למקסם את העונג. הרעיון הוא לחקור את סוגי העונג שעושים לך נעים. גירוי דגדגני לסוגיו, גירוי וגינלי בנקודות שונות, ותוך כדי התהליך זיהוי של אופי המגע שאת אוהבת: יותר עדין או יותר חזק, באיזו מהירות, באילו כיוונים… השלב הראשון של התהליך הזה עשוי להוביל לאורגזמה, לעתים רבות זוהי אורגזמה שונה מזו שאת רגילה לחוות. בשלב השני, מתחיל המגע לבנות מחדש את העונג שאחרי האורגזמה, אך הפעם הרעיון הוא לשלב את סוגי המגע שעבדו היטב בשלב הראשון. כך לדוגמה גירוי דגדגני בשילוב עם המגע שמסב לך הכי הרבה עונג וגינלי. זה השלב שבו ההקשבה צריכה להגיע למקסימום, הגוף שלך יידע לשדר את הדרך למעלה… בהתכווצויות קטנות, בהתנפחות של הרקמות באיבר המין, בנשימה שלך כמובן. אם מצליחים להאריך את השלב הזה ולסנכרן את המגע ל”שדרים” הללו, הדרך לאורגזמה הגדולה מובטחת. וזה גם השלב שבו מגיעה על פי רוב השפיכה האמיתית, זו שלא אולצה להגיע אלא דומה בעיניי לגלישה של מים שגאו מעל פני הסכר. כשהעונג כל כך גדול שזה פשוט גולש ומציף ושופע.
החיסרון של הדרך הסבלנית לשפיכה: סטטיסטית זה מצליח פחות, זה דורש הרבה יותר הקשבה, קצת יותר שחרור, וזה לא באמת קל לביצוע לכל אחד ואחת. היתרון: אם זה מצליח – זה הדבר האמיתי. אחרי שעוברים סשן של שפיכה כזו, הדרך הטכנית מרגישה קצת “פייק”, ולבטח לא מרגשת כמו כשהגוף מחליט לשפוך ולא מחליטים בשבילו.
אחרי הדברים האלה אני רוצה שוב להדגיש: שפיכה היא דבר אינדבידואלי, הן בדרך להגיע אליה, הן בכמות הנוזל שנובע ממך, והן בתחושות שתחווי. יש נשים שמודעות לחלוטין לרגע הזה של השפיכה וישנן נשים שכלל לא מודעות ששפכו. הרעיון המרכזי הוא – למקסם את העונג. השפיכה כמטרה זה פספוס. השפיכה כתוצאה של עונג – וואו… זה הדבר האמיתי.
Enjoy

מזכיר לכן את האתר שלי: or-gasmic.com
תגובות ושאלות ניתן לשלוח אליי באופן פרטי לטלפון: 058-4472766

עוד מהבלוג של רוני - עיסוי אירוטי

תצוגה מקדימה

עיסוי ארוטי - ההתחלה - לפתוח את הראש

ברוכה הבאה לבלוג שלי. שמי רוני ואני מעסה ארוטי. זו הגדרה תמציתית וקצרה, ואם הייתי מתבקש לספק תיאור קצת יותר ברור על העיסוק שלי: אני מטפל במגע וחוקר (יחד איתך) את העונג. מכיוון שברור לי שממש כרגע כשאת קוראת את המילים הללו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

במרחב המוגן של העיסוי הארוטי

כשהטיפול מסתיים, והיא יושבת על הספה שמולי אחרי שהתקלחה והתלבשה, אנחנו משוחחים ומעבדים את החוויה. אני שואל אותה איך היה לה והיא, מעט נבוכה, עונה שהיה לה נעים מאוד, שהיא נהנתה. היא שותקת אבל אני שם לב שהיא ממתינה. האינטואיציה...

איך את מעדיפה את המגע?

כל מי שקיבלה אי פעם עיסוי מכירה את השאלה הסטנדרטית: את מעדיפה מגע רך ומלטף או מגע עמוק וחזק? השאלה הזו אמנם חשובה למטפל כדי להתחיל מנקודת מוצא מותאמת למטופלת, אולם בעיסוי בכלל ובעיסוי ארוטי בפרט יש לדעתי חשיבות גדולה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה