הבלוג של noylear

noylear

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאפריל 2018

מה ההבדל בין תוספות שיער אמיתיות למלאכותיות

יותר ויותר נשים בוחרות כיום להעשיר את מראה השיער שלהן בעזרת תוספות שיער בגוונים שונים, שזירה שונה ושיטות חיבור שונות – למשל, ניתן לעשות תוספות שיער קבועות, או נשלפות לאירועים מיוחדים. בכל אחת מהסוגים יש יתרונות מובהקים משלהם, אך ההבדל המשמעותי שעשוי להיות בין התוספות זה חומר הגלם שלהן. האם מדובר בתוספות שיער העשויות שיער טבעי, או כאלה שמקורן סינתטי. מה ההבדלים המהותיים ביותר ביניהן? ומה הפתרון העדיף? בסופו של דבר, כמו כל דבר אחר, הדבר הטבעי יותר קרוב לשיער שלכם ויוצר מראה יותר טבעי. יחד עם זאת, עבור נשים מסוימות ונסיבות ספציפיות יש גם סיבות לבחור באופציה הסינתטית. ולפיכך, מה הם ההבדלים המהותיים ביותר בין השניים ואיזו אפשרות עדיפה עבורכם?

המראה החיצוני קובע?

בסופו של דבר, המטרה העיקרית ברכישת תוספות שיער היא שיפור המראה החיצוני – ובמקרה זה, במידה והתוספות לא נראות טוב, אז המטרה לא הושגה, וכל סכום שהושקע בכך, נמוך ככל שיהיה, לא מצדיק את עצמו בסופו של דבר. באופן טבעי (תרתי משמע), השיער הטבעי נראה טוב וטבעי יותר מאשר תוספות שיער מלאכותיות, והיתרון שלו בכך הוא בלתי מעורער. הוא גם מאפשר עיבוד ועיצוב נרחב יותר, בעוד שהשיער הסינתטי לא נועד לעמוד במשימות אלה. עם זאת, גם תוספות שיער טבעיות נפגעות ונהרסות עם הזמן, כך שהשאלה היא מה הן המטרות והיקף השימוש הדרוש לכן.

הנושא המוסרי – רלוונטי או לא?

נושא נוסף שלעיתים מציק לנשים רבות – זה המקור של השיער. לא כולן אוהבות את העובדה שהשיער היה שייך פעם לאישה או נערה אחרת, שלעיתים מכרו את השיער שלהן מרוב מצוקה כלכלית. נושא המוסר פחות בעייתי כאן מאשר כאשר מדובר בבעלי חיים, היות ותמיד מדובר בהחלטה של “תורמי” השיער, אבל עדיין מדובר בנושא שכל אחת מחליטה עבור עצמה, האם מקובל עליה להשתמש בשיער של נשים אחרות או לא. במידה והנושא מעורר אי נוחות ניתן לבחור באפשרות של שיער סינתטי ומעשה ידי אדם. ראוי לציין, שגם שיער סוס משמש לעיתים לתוספות שיער.

מה ההבדל בין תוספות שיער אמיתיות למלאכותיות

תוחלת החיים של תוספות שיער אמיתיות לעומת סינתטיות

תוחלת החיים של שיער טבעי היא ארוכה יותר מאשר של שיער סינתטי, בהנחה שנעשה טיפול תקין. עם זאת, כאשר השיער משמש לעיתים רחוקות ולא מהווה חלק בלתי נפרד מחייה של האישה, ניתן להיעזר גם בשיער סינתטי. גם הוא דורש תחזוקה מסוימת ותנאי אחסון נכונים, אך המחיר שלו הינו בדרך כלל הרבה יותר נמוך, כך שבמידת הצורך והרצון אפשר לרכוש מספר אפשרויות צבע ליצירת גוונים בשיער בימים שונים, ועוד. בסופו של דבר, גם עם שיער טבעי וגם עם שיער סינתטי אפשר לעשות דברים יפים מאוד – אך השיער הטבעי נראה יותר טוב ומשרת לאורך זמן רב יותר.

המחירים השונים והמשתנים של תוספות שיער מלאכותיות ואמיתיות

בגלל שהשיער האנושי מגיע בדרך כלל מחו”ל וכרוכים הליכים רבים בהבאתו ללקוחה, המחיר שלו הרבה יותר גבוה משל שיער סינתטי. כאמור, הדבר מתקזז בכך שהשיער הטבעי יכול לשרת הרבה יותר זמן, מאפשר להתקלח ולעצב את השיער וכו’. במידה רבה, תוספות שיער טבעי מרגישות כמו השיער של האישה עצמה, משום שהוא מחובר באופן מתקדם ולא עוזב את ראשה של האישה מעבר לשערי המספרה. שיער מלאכותי ניתן לרכוש בצבע קבוע ואף בעיצוב מוגדר מראש (למשל – תלתלים) ולהשתמש במסגרת האפשרויות שהוא נותן בהצלחה רבה, אך ללא התחושה הטבעית והמפנקת של שיער טבעי.

למעוניינות לתרום שיער עבור חולות סרטון, סרטו הסברה כיצד ניתן לעשות זאת

https://www.youtube.com/watch?v=R3ycVib8ZIk

עוד מהבלוג של noylear

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה