הבלוג של levmelvin1

levmelvin1

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מדצמבר 2015

אז סופסוף זה קרה! בשעה טובה החלטת לשפר את איכות החיים שלך ושל האוסף שלך, לתת לתחביב האהוב את הציוד הראוי לו ולהתחדש במקרר יין חדש ואיכותי. אם אכן כך הם פני הדברים, הרשה לנו ראשית לברך אותך בהרבה מזל טוב. אין ספק שמדובר בצעד חיובי, שכן אספן אמיתי דואג לצרכים של האוסף שלו ומעניק לבקבוקים שלו את התנאים הראויים להם.

בשלב שבו אתה נמצא יש לא מעט החלטות שעליך לקבל כדי שתוכל לרכוש את המקרר המתאים לך ביותר. אין זה סוד ששוק מקררי היין הישראלי הוא שוק דינמי מאוד, הנהנה בשנים האחרונות מפריחה שלא ידע כמוה מעולם: מדי שנה אנחנו נחשפים לדגמים חדשים ומרגשים, היצרנים מתחרים על לב הציבור, שמצדו הופך משנה לשנה למתוחכם ומעודכן יותר.

במקום לכתוב לך מדריך סטנדרטי על רכישת מקרר יין חדש, החלטנו להצביע דווקא על כל הטעויות שנוטים לעשות אנשים רבים שרוכשים מקררי יין בפעם הראשונה. זאת כמובן כדי שתוכל ללמוד מניסיונם המר של אחרים.

נרים כוסית ראשונה לחיי ההתאמה האישית של המקרר!

אחת הטעויות הרווחות והשכיחות ביותר שנוהגים לעשות רוכשים רבים מספור נוגעת למידת ההתאמה שבין הלקוח למקרר שלו. הכוונה היא לכך שישנם רוכשים לא מעטים שפשוט רוכשים את הדגם שעליו המליצו להם מכרים, חברים, קולגות או בני משפחה הנחשבים ל”מביני עניין”. במקרים רבים, בסופו של דבר ההמלצה אכן הייתה מצוינת והדגם שנרכש התאים כמו כפפה ליד לרוכש. יחד עם זאת, במקרים רבים לא פחות, מתברר בדיעבד שמה שהתאים לבן הדודה, לשכן או למעסיק, לא מתאים בשום צורה או אופן לרוכש המאוכזב.

אי לכך, הטיפ הראשון שלנו אליך הוא להתייחס לכל המלצה בכבוד הראוי לה, אבל לא לרכוש מקרר יין באופן אוטומטי וללא מחשבה. העובדה שהחבר הכי טוב שלך שנחשב למבין עניין אמיתי המליץ לך לרכוש דגם מסוים שמשרת אותו היטב, לא בהכרח מעידה על כך שאותו דגם יתאים גם לצרכים, למסגרת התקציבית או לאוסף שלך. שאל את עצמך בקשר לכל דגם שימליצו לך עליו: האם הוא מתאים לגודל האוסף שלי, למסגרת התקציבית שלי, לבית/מחסן/מרתף שלי, לעיצוב הדירה שלי?

המקרר קטן מדי

טעות נוספת שמומלץ להימנע ממנה נוגעת לגודלו של המקרר: רוכשים רבים מנסים להתאים את נפח הקירור של מקרר היין החדש שלהם לכמות הבקבוקים שיש ברשותם במעמד הרכישה. מדובר בטעות מכיוון שתאמין או לא, אבל לאוספי היין באשר הם ישנה נטייה לגדול ולהתרחב בעקבות הכניסה למען החדש והממוזג. רוב הסיכויים שתופעה דומה תתרחש גם באוסף שלך – לאחר שתרכוש את המקרר המהמם שלך, לפתע פתאום יתווספו לבקבוקים שברשותך חברים חדשים, כמעט בלי שתרגיש.

לא ברור מהו המקור המדויק לתופעה, אבל אין שום טעם להילחם בה. לאור זאת, נמליץ לך לרכוש מקרר יין שנפח הקירור שלו יכול להתאים לקירור האוסף הנוכחי שלך, בתוספת של לפחות 50%. אם למשל יש לך 30 בקבוקים שראויים להישמר בקירור, טוב תעשה אם תרכוש מקרר שיכול לקרר עד 45 בקבוקים. היה סמוך ובטוח שאתה עוד תודה לנו על הטיפ הזה…

מקרר יין לא רוכשים יד שנייה

בנושא הזה כל המומחים בתחום תמימי דעים ואין אחד שיחלוק על העובדה שאין לרכוש מקרר יינות משומש. אז נכון, אולי תוכל להשיג דיל לא רע בכלל על מקרר יד שנייה שנראה מצוין ואולי יש לך איזשהו מכר שאתה סומך עליו בעיניים עצומות ומאמין שאין שום סיכוי בעולם שירמה אותך, אבל עדיין – לא לך ולא לבעלים הנוכחי של המקרר ישנה אפשרות לדעת מהו המצב המכני והחשמלי של המקרר, מה מצב הצנרת שלו וכמה זמן בדיוק המקרר יוכל להמשיך לעבוד, לפני שיתחיל לפשל.

מעבר לכל זה, כאשר רוכשים מקרר משומש, לא מקבלים תעודת אחריות ולא ניתן לישון בראש שקט, בידיעה שבמקרה של תקלה, יהיה מי שידאג לך למקרר חלופי או לתיקון הנזק על חשבונו. מובן שכשרוכשים מקרר חדש, מדובר בעולם אחר לגמרי. לכן אל לך לקחת סיכונים, שכן במקרים רבים הניסיון לחסוך כמה שקלים במעמד הרכישה של המקרר עלול להתגלות כטעות, עת תצטרך להוציא הרבה מאוד כסף בטווח הרחוק על תיקונים ושיפוצים.

לרכוש מקרר אך ורק בזמן הנכון ובמקום הנכון

לסיום, נמליץ לך לרכוש מקרר רק כשברור לך לחלוטין שאתה מתייחס לתחביב שלך ברצינות. אמנם המחירים של מקררי היין ירדו בשנים האחרונות, אך עדיין מדובר בהשקעה לא זניחה של כסף. הדבר נכון גם במקרה שבו אתה רוכש מקרר יין לחבר או קרוב משפחה: היה בטוח לחלוטין שמדובר בהשקעה הנכונה לפני הרכישה.

ומה בנוגע למקום הנכון? ובכן, גם כאן ישנם רבים הנוטים לעשות טעויות. שים לב – מקרר יין רוכשים אך ורק מגוף שמתמחה בשיווק מקררי יין, מכיוון שחברות המתמחות בשיווק של מקררי יין לנצח יחזיקו יותר דגמים במלאי ובכל מקרה יחזיקו בניסיון רב ובידע מקצועי ומעמיק יותר בהשוואה לכל חברה אחרת המתמחה בשיווק של מוצרי חשמל מכל הסוגים והמינים. הודות לניסיון, למגוון הדגמים הנמצאים במלאי ולידע המקצועי, חברה כזו תוכל להתאים לך את המקרר המושלם והמתאים ביותר לצרכים, לרצונות ולמסגרת התקציבית שלך. זאת כמובן בניגוד לחנויות למוצרי חשמל מכל הסוגים, שבהן ישתדלו להתאים לך את הדגם שבמקרה נמצא כרגע במלאי ולשכנע אותך שדווקא הדגם הזה הוא המתאים לך ביותר.

אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת לנדרס טריידינג בע”מ, המובילה את תחום המקררים הקטנים ומקררי היין בישראל כבר יותר משלושה עשורים.

כתבות מומלצות

עוד מהבלוג של levmelvin1

תצוגה מקדימה

כיצד לגרום למקום העבודה להרגיש כמו בית?

כיום אנשים נהיים יותר ויותר מכורים לעבודה ומעמידים את הקריירה שלהם לפני הכל. אכן קריירה היא דבר חשוב ועובדים מוצאים את עצמם נשארים לעבוד שעות נוספות במשרד לאחר שעות העבודה הרגילות. מעסיקים רבים מבינים זאת, ומבינים גם כי...

תצוגה מקדימה

מקרר לרכב – לאילו רכבים זה מתאים?

אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בשנים האחרונות בתחום המקררים הוא מקררים לרכב. קיים מגוון רחב של מקררים לרכב, אך מטרתם של כולם זהה – לשדרג את חוויית הנסיעה ולחסוך מאיתנו את הטרחה הכרוכה בהעמסת צידניות בקרחומים ואמצעי קירור...

תצוגה מקדימה

מחירים והמלצות על מקררים לרכב

מקררים לרכב עד לא מזמן היו נחלתם של נהגי משאיות או רכבים מסחריים באופן בלעדי. כיום לעומת זאת מדובר במצב שונה לגמרי, שכן בעקבות העלייה בביקוש, התרחב גם ההיצע ועל רקע התחרות בענף, השוק חווה ירידת מחירים משמעותית. הודות לכל...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה