הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 171

החל מיוני 2017

רצפת המשרד היא הדבר הראשון שלקוח רואה כאשר הוא מבקר במשרד העסק שלכם. רצפה מלוכלכת אינה יכולה ליצור רושם חיובי ברוב המקרים. לא קל להראות מקצועיות כאשר רצפת המקום מוזנחת ומוכתמת, ביחס למקום בו הרצפה מבריקה ונקייה. במאה ה-21 כל מפעל וחברה מחזיקים בציוד שטיפה מתקדם, שלעיתים גם כולל מכונת שטיפה בלחץ.

לפני שאתם מחליטים לרכוס ציוד לניקוי המשרד או המתחם העסקי, רצוי שתבינו תחילה שלל אפשרויות העומדות כיום בפנינו.

  1. מכונת שטיפה בלחץ של מים חמים וקיטור עוזרת בעיקר למשימות ניקוי של משטחים בעלי לכלוך בעייתי ונוקשה שחובה לשבור על-מנת לפנותו ולהוביל למשטח נקי שכיף להתהלך עליו (דוגמא מוכרת לכך היא רצפות של מוסך מכוניות, עליהן נדבקות שאריות של שומן וכתמי שמן עקשניים במיוחד). במצב זה נסתייע במכונת שטיפה מסוג “גרניק” (שטיפת לחץ מים חמים בטמפרטורה של לא יותר מ-150 מעלות). המכונה משמשת בעיקר לטובת משטחים שיש לנקות ביסודיות, בדומה למוסכים ומפעלי מזון.
  2. מכונת שטיפת לחץ עם מים קרים. היא תשמש אותנו כאשר מדובר בלכלוך שאינו נוקשה במיוחד ולכן אין צורך לפרקו, אלא רק להעבירו למקום אחר, בדומה למה שנדרש בעבודות חקלאות ועבודות עפר, בהן מסתייע במכונות שהן פשוטות וגם זולות יותר, המשתמשות בלחץ מים קרים. מדובר בלחץ חזק דיו המאפשר ניקיון שאריות בטון. זהו פתרון זול למקרים בהם אין צורך להמסת לכלוך כגון שומן, ומאפשר חיסכון כספי.
  3. מכונה לשטיפת רצפות. היא מכונה מוכרת ביותר, שהרי אנו נתקלים בה לעיתים מזומנות בסופרמרקט ובמקומות אחרים בקניון. המכונה מנקה ביסודיות ובקפדנות משטחי בטון או שיש חלקים. פעולתה מחולקת לשתי תת-פעולות, שהן קרצוף וניגוב, שלאחריהן נותרת הרצפה יבשה ונקייה מתמיד – וכמובן בטוחה להליכה.

אם עדיין אינכם בטוחים באשר למכונה המתאימה ביותר לרכישה עבורכם, כדאי שתמשיכו ללמוד אודות הנושא, או לפחות שתצרו קשר טלפוני עם אחת החברות הידועות העוסקות בתחום זה, על מנת שתקבלו ייעוץ לגבי המכונה המתאימה ביותר לצרכיכם העסקיים. בשיחה כזו אתם עשויים לקבל את כל המידע הבסיסי לו אתם זקוקים.

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

מכונות שטיפה לכל מצב

מכונות שטיפה לכל מצב תהיתם פעם מדוע הרכבת שבה אתם נוסעים נראית יפה ומצוחצחת? או מדוע הרכב של השכן נוצץ ובוהק? ובכן, מכונות שטיפה הן התשובה הנכונה. באמצעות ...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש ...

תגובות

פורסם לפני 10 months
תצוגה מקדימה

בחירה נכונה של מסור שולחן

מהו בכלל מסור שולחן? זהו כלי שמיועד לעבודות ניסור עצים גדולים ובינוניים והוא נחשב לכלי ניסור שימושי מאוד מכל הכלים שקיימים בעולם. קיימים דגמים שונים של מסורים שולחנים,...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה