הבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

diti

מאמנת אישית לחיים טובים יותר ומנחת תהליכי הרזיה לקבוצות וליחידים . אמא לחמישה , מרתוניסטית, אוהבת ים, שמש, ואת החיים הורודים.

עדכונים:

פוסטים: 35

החל מאוקטובר 2012

אם אתם רוצים לרזות, להעיף את הקילוגרמים העודפים שלכם ולתת ליהלום הפנימי שבכם לצאת החוצה ולנצנץ לעולם, אם ניסיתם את כל סוגי הדיאטה שקיימים, אם ביקרתם אצל כל דיאטן אופנתי , אם שילמתם למכוני כושר והתייאשתם אחרי שלושה חודשים, אם אתם קרובים לייאוש או סתם להשלמה שזהו זה, ככה אתם וזה כבר לא ישתנה. אם הגעתם עד השורה הזאת …אז הנה , היה שווה . עכשיו זה יקרה .

תמונה פורטרט שלי עם כובע ספורט

החלק הכי חשוב ברצון לרזות, להוריד במשקל, להתחבר למי שאני באמת זה הרגע בו

אני מחליטה  ש” זהו זה “. הגיע הזמן. עכשיו. ברגע זה. זאת המטרה ולשם אני מכוונת. אני רוצה להיות רזה. להוריד מעצמי את כל הקילוגרמים המיותרים שמפרידים לכאורה ביני ובין האושר.

מכירים את ההרגשה ? את החלום ? אתם ברגע הזה עכשיו ? מרגישים את העיקצוץ הפנימי הזה ? בא לכם? קול פנימי או סימנים חיצוניים ? מישהו המליץ לכם או שזה סוד שלכם ?

זה לא משנה. כל הדרכים טובות בדרך למסע המופלא הזה שבמהלכו תגלו שאין שום קשר בין משקל הגוף ובין האושר הפנימי שלכם. אני רוצה להזמין אתכם איתי למסע אחר.

מסע שילמד אתכם ב 12 פוסטים פשוטים איך מרזים מהראש. איך מנתקים את האוכל מהרגש. מפסיקים לאכול כי משעמם / כי עצוב / כי שמח / כי הזמנתי כבר / כי שילמתי / כי המקרר היה פתוח / או כי סתם בא לי לאכול. בסוף המסע הזה  אוכלים כדי לחיות וחיים כדי להרגיש.

12 פוסטים שאם תעקבו אחריהם ברצף של 12 שבועות של תהליך הדרגתי תוכלו גם להוריד קילוגרמים ממשקל הגוף, וגם תרגישו רזים בראש. במקביל יקרה לכם הקסם הגדול : תלמדו הלכה למעשה  איך זה מרגיש לקבל ולאהוב את עצמך. הכי. כמו שאתה וכשהרגע הזה מגיע פשוט אוכלים פחות. עובדה.

כמה מילים אישיות …

עד לפני שנתיים ידעתי מניסיוני האישי כילדה שמנה וכאשה גדולה שהחלום הנצחי שלה הוא  להיות רזה ש”לרזות” זה מהגוף. מהבטן, תחת, רגליים. ש”לרזות” פירושו לספור קלוריות, להסתגף, לשמור, לאכול פחות.

לפני שנתיים זכיתי לעבור על עצמי , במקרה , תהליך מדהים שנקרא “לרזות מהראש” והרווחתי בגדול.

מאז אני רזה. בראש. וגם בגוף.

נבחרתי להעביר את המידע הזה הלאה בסדנאות, אימונים  וטיפולים שאני מעבירה לכל מי שרוצה ומוכן להסיר את הציניות והספק ולהתמסר אלי ולתהליך. בתהליך הקבוצתי שאני מעבירה החוויה היא ברמת תת המודע והטמעת התדרים והשינוי עד הקצה של כל תא ותא בגוף.

בבלוג שלי כאן אנחנו נצא , במקביל לתהליך הקבוצתי למסע מקביל משלנו . לא יהיו כאן תדרים והטמעה לתת מודע כי זה אפשרי רק במפגש חי אבל כן יהיה כאן מסלול  מובנה ומוגדר של 12 השלבים במטרה לשנות את דפוסי האכילה הרגשיים בדרך אל הארץ המובטחת – להיות רזים מהראש.

אני מרשה לעצמי להתחייב  שגם מי שיעקוב אחרי כאן, ייקח אחריות על עצמו, יקרא בעיון ויישם את ההנחיות בתהליך יזכה גם הוא במפתח הקסם לעולם שבו להיות רזה זה קודם כול בראש ואהבה עצמית היא המפתח לחיים טובים ומאושרים.

המעקב כולל להיות פה. לקרוא, להפנים, לבצע, ולהחליט שזהו. זה אפשרי וזה קורה.

החלטנו ? אז בואו איתי.

השלב הראשון – הניקוי

 אז אחרי שהחלטנו … השלב השני על מנת להיות רזה בראש צריך להתנקות. מטרת השלב הראשון היא להתכוונן על תחושת הניקיון. ניקיון על כל רבדיו. ניקיון פיזי וגופני ,רגשי ורוחני. ברור שהדברים קשורים ומחוברים אחד לשני. אם ארגיש נקייה במובן הפיזי יהיה לי קל  יותר להתכוונן ולהגיע לתחושת הניקיון התודעתית הרגשית והרוחנית.

תהליך הניקוי עליו אני מדברת מהווה בסיס לאיתחול ( re- start  ) של הסליל שלישי של ה D.N.A

שעליו יקודדו מחדש תדרים וכלים להתמודדות עם המקום של האוכל בחיינו.

ההנחיות שתקבלו הן בעניין התזונה אבל קחו בחשבון שהכוונה והתמונה הגדולה מתייחסת לכלל הממדים שדיברתי עליהם . הניקיון עליו אני מדברת עוסק בניקוי רעלים ופסולת בכל המישורים. ניקוז רעלים ברקמות העמוקות של תאי הגוף, מערכת העיכול, והמחשבות על מנת לאפשר זרימה הרמונית של כל הצ’אקרות

( מרכזי האנרגיה ) .

גוף האדם , ה”בשר” שעלינו  זאת רק הקליפה. הכיסוי הפיזי של הנשמה שלנו. ההולוגרמה של המרכז האנרגטי והתודעה שלנו. חשוב לנקות את כול הפסולת על מנת לאפשר זרימה אנרגטית תקינה וחופשית .

אז ….מה עושים ?

במשך ה 72 שעות הבאות  ( מ ע כ ש י ו ..) אתם מנקים את גופכם ועוברים לאכול ולשתות רק שייקים, מיצים , פירות וירקות על שלל גווניהם. הירקות והפירות יכולים להיות חיים, מאודים או מוקפצים.

אין ב 72 שעות הקרובות קפה , אלכוהול, תבלינים מוגזמים, לחם, מוצרי חלב, בשר  או דגים.

אם אתם שואלים מה ליד הפרי או הירק ?

התשובה היא , מים . מים עם פלחי לימון, תפוז או גרגרי פסיפלורה יחד עם קוביות קרח ונענע טרייה . או סתם מים. קרים מהמקרר , מהקולר או מהברז. הכל הולך .

חשוב מאד לזכור שלא מדובר פה בתהליך של עינוי או סבל. להיפך. יש לצאת למסע הזה בתחושה של סקרנות, עניין, התרגשות וכייף גדול. אל תתפלאו אם במהלך הימים הבאים אתם נתקפים בצורך עז לשטוף את הרכב, לסדר ארונות, לנקות מגרות או לשחרר אקסים מהעבר . הכל זה חלק מהנקיון הכללי עליו דיברנו.

לכל מי שמרגיש ככה מובטחים שלושה ימים חווייתיים של התחברות עמוקה פנימה ותחושת ניקיון ממכרת.

לאות הזדהות ואהבת אמת אתכם , גם אני מתחילה עכשיו , יחד אתכם, בלייב את שלושת ימי הפרי והירק כך שאתם לא לבד. מבטיחה להיות פה ולענות לכם על שאלות, הערות והארות .

התחלנו ? מי בא איתי ???

idit

עוד מהבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

Thumbnail

לרזות מהראש

    עד לפני שנה הייתי מסתכלת על הכותרת הזאת וצוחקת בפה מלא או פולטת הערה צינית. לרזות ? זה מהבטן, או מהתחת , או מעוד אינסוף מקומות שנראו לי שהם שמנים מדי אצלי ויש מאיפה לרזות. עכשיו אני מחזיקה אצלי ביד את מפתח הקסמים. אני...

תגובות

פורסם לפני 7 years

אינטימיות באוויר

בא לי לפתוח עוד כפתור ולשתף אתכם בהצצה ( אל תתלהבו ...) אל מאחורי הקלעים של הבלוג שלי. נראה לי שאחרי למעלה משנה שאני מפרסמת פה שהגיע הזמן שאשתף בעוד כמה מילים על מי אני ומה...