הבלוג של ariegoldin

ariegoldin

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממרץ 2019

רוצים לסחור בשוק ההון ולהצליח? בואו וקבלו מידע חשוב, כזה שישפר את התפקוד שלכם בעת המסחר ויעזור לכם לסחור כמו אריה גולדין וכל הגדולים בתחום.

  1. עוד ועוד אנשים בוחרים בשנים האחרונות לעסוק בתחום המסחר בשוק ההון באופן קבוע. אך אין דומים הסוחרים זה לזה. יש את הסוחרים שרכשו את המקצוע בצורה רשמית, והם מוציאים תעודת יועץ השקעות או תעודת מנהל השקעות. לעומת המקצוענים בתחום כמו אריה גולדין. יש את הסוחרים שמנהלים את המסחר שלהם על פי ההבנה האישית שלהם בלי שתהיה להם הסמכה פורמלית בתחום המסחר בשוק ההון. כמו כן יש סוחרים אשר מקדישים למסחר שעות ארוכות, ולמעשה עיקר יומם מופנה לאפיק זה. לעומת אלו יש סוחרים שסוחרים מפעם לפעם.

  2. בתחום המסחר היומי בבורסה תוצאות המסחר מתקבלות בצורה מהירה. בכל יום יכול הסוחר לסכם את הפעילות שלו, ולעקוב אחר הרווחים או ההפסדים של המסחר שלו. היות ומדובר על מסחר בעל תוצאות מידיות יש אנשים רבים שתוהים האם מדובר על תחום רציני שניתן לסחור בו במטרה להצליח ולהרוויח כסף, או שזה משחק המספק ריגושים באמצעות מסחר בשוק ההון. כזה שניתן להרוויח או להפסיד בגינו כסף.

  3. מה שקובע האם מדובר במסחר רציני או פעילות מסוכנת לשעות הפנאי, זה ההתייחסות של הסוחר לפעולות אותן הוא מבצע. אם הוא רואה בהן משחק הימורים הוא אכן יפעל בהתאם והתוצאות תהיינה עצובות למדי… אבל אם הוא רואה במסחר מקצוע של ממש, והוא מבצע כל פעולה לאחר מחשבה מעמיקה ונחישות להצליח להרוויח, הרי הוא מבצע פעולות מסחר רציניות שהן מהוות מקצוע לכל דבר.

  4. כדי להצליח במסחר חשוב לרכוש את הידע הרלוונטי. אבל זה לגמרי לא מספיק. חשוב להבין את התחום לעומק, לרכוש יכולות ניתוח מתקדמות ולפתח אסטרטגיות של מסחר שמוכיחות את עצמו בשטח. כמו כן חשוב לפתח מיומנויות ולהתאמן כדי להצליח לסחור בתחום ברוב הצלחה. לאחר לימוד יסודי ואימון מסיבי ניתן לרכוש את היכולות ואת הביטחון ולהצליח בתחום.

אריה גולדין

עוד מהבלוג של ariegoldin

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה