הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 563

החל מנובמבר 2010

הסרט המדובר “50 גוונים של אפור” הוא סרט משעמם שממש חבל לכם לבזבז עליו את הזמן!

15/02/2015

ביום רביעי נכחתי בהקרנה של הסרט הכי רועש של השנה- “50 גוונים של אפור”.
לא קראתי את הספר (לא הזדמן לי) אבל הציפיות היו גבוהות כל כך שלא פלא שהסרט שבר שיאי מכירת כרטיסים עוד לפני שבכלל יצא לקולנוע.
נו.. ומה אני אגיד לכם? זה אחד הסרטים הגרועים והמשעממים שראיתי לאחרונה!

סרטים בעיניי הם כמו עוגת שכבות- יש בהם שכבה של עלילה, של צילום, של ליהוק, של רגש, של תרבות וכך הלאה.. סרט טוב הוא סרט שבו כל השכבות מורגשות בהרמוניה מושלמת ומשפיעות על כל החושים בבת אחת (בדיוק כמו עוגת שכבות..).

ב”50 גוונים של אפור” לא רק שאין חיבור בין השכבות, למעשה בקושי מצאתי את השכבות עצמן.
העלילה בה המיליארדר הרווק, החתיך והמבוקש מתאהב לו בנערת הכפר המוזנחת כבר מזמן לא מרגשת. מה גם שהכל צפוי מראש ואין שום בנייה של ההתאהבות הזו- שום קונפליקט פנימי או חיצוני של אף אחד מהצדדים.
האירוטיקה, שהיא הדגל של כל הפרוייקט הזה- לגמרי לוקה בחסר. סצינות הסקס לא מגרות, העריכה קטועה וכבר ראיתי סרטי קומדיה עם סצינות סקס משכנעות יותר.
הגרנדיוזיות לא מוסיפה כלום ורק הופכת את העלילה לשטחית ולא מעניינת. ואני בכלל לא פותחת כאן את כל החורים בתסריט שהיו (כמו למשל הסצינה בה הוא לוקח אותה אליו הביתה במסוק, אומר לה שהמסוק מוכן לכשתרצה לעזוב, אבל כשהיא רוצה- הם חוזרים במכונית).

הדבר היחיד החיובי שהצלחתי למצוא בו הוא דווקא החשיפה לסקס מסוג אחר- לא יודעת אם זה טוב או רע לאנושות ולמה שיקרה כאן בסצינת הסקס, אבל זה בהחלט נושא מעניין..

בקיצור- פרט לעובדה שמר גריי היקר הוא חתיך מהמם עם גוף לא פחות ממושלם אין מה לראות בסרט!
50 גוונים של שעמום!!

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה