הבלוג של טופקינט קידום אתרים - מאמרים וטיפים

מאמרים וטיפים

טופקינט קידום אתרים - פרסום באינטרנט, טיפים ומאמרים

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2013

אותות העייפות מאירוח בחגים כבר מתחילים להתפוגג החג הזה חלף עבר לו אבל החגים הבאים בפתח והריטואל של אירוח בחג חוזר על עצמו בכל פעם מחדש וההפקה צריכה להצליח.
מה שיכול להקל ולהוזיל את העניין זו חברה טובה שמספקת שרותי השכרת ציוד לאירועים שהופכת כל אירוח ואירוע למוצלח קל ופשוט. אולי לא ידעתם אבל השכרת כלים לאירועים יכול לחסוך הרבה זמן, טרחה וממון.
ערכתי סקר במספר חברות השכרת ציוד וחברות שמספקות שירותי השכרת כלים לאירועים שמופיעות באינטרנט במהלכם שאלתי שאלות וקיבלתי תשובות במהלכם ביררתי את הפרטים עד אשר מצאתי חברה בה ניתן למצוא הכל תחת קורת גג אחת ואין צורך להתברבר ולבזבז זמן באיתור פריטים שונים במסגרת ציוד לאירועים אפילו ניתן להשיג פריטים גדולים כמו אוהלים, שולחנות, כיסאות, מקררים, אמצעי חימום וקירור ועד לפרטים קטנים כמו מפות, מפיות, פופים, אמצעי תיאורה וגנרטורים וזה בדיוק מה שהייתי זקוק לו לצורף הפקת האירוע שלי.
ימים ספורים לפני ליל הסדר כבר הגיע אלי הציוד שהזמנתי ואני התחלתי להציב את הדברים במקומם.
הכלים הגיעו מסודרים לפי אותם סטים אחידים שהזמנו והשולחן התחיל לקבל צורה של “כולנו מסובין” ממש זה קרם עור וגידים והפך להיות ממשהו תיאורטי על הנייר למוחשי ומוצלח.
כשסיימנו לערוך, קראנו לשכן שיראה במו עיניו והוא נתן לעצמו סטירת לחי ואמר “איך לא חשבתי על רעיון גאוני כזה, ואני התרוצצתי וקניתי כלים כמו טיפש בשעה שיש פתרון זול ונוח. בשנה הבאה, הבטיח אלברט – גם אני אזמין מחברה שעוסקת בתחום של השכרת כלים לאירועים את כל מה שאני צריך.”
השכן כל כך התרגש והלך להביא את אשתו שתראה במו עיניה כי ידע שאם יספר לה – לא תאמין למשמע אוזניה וטוב מראה עיניים ממשמע אזניים.
וכך, כשהכל ערוך ומוכן, חיכינו לערב ליל הסדר ולאט לאט החלו להגיע האורחים.
השנה מזג האויר היה נעים אבל גם אם היה צפוי גשם, יכל הייתי להשכיר אוהל ואם האירוע היה נערך במצע היום ביום קיצי לוהט יכולתי להשכיר שם גם סככת רשת צל.
בכל מקרה בכל פעם שהיתה דפיקה בדלת קפצתי ממקומי בשמחה לפתוח את הדלת וקידמתי כל אורח בקריאה “ברוך הבא!”
הכרזתי על תחילת הסדר וכל היושבים החלו קוראים בהגדה.
כשהגיע זמן הסעודה, כולם התעוררו לחיים. נוגסים בכל פה, מושיטים ידיים לקחת לצלחתם מכל טוב מפרי ידיה של אשתי שתחיה, אוכל ושתיה טעימים על פי המסורת משפחתנו.
לאחר שנמזגה הכוס השלישית, לפני ברכת-המזון, החלטתי לספר לכולם את הסוד הגדול כיצד הפכתי את האירוע המיוחד הזה לאירוע מיוחד באמת.
בשנה הבאה, לא אחשוש אם גם הפעם תוטל עלי המשימה כי אני יודע שיהיה מי שיסייע לי להכין סדר בסדר.

עוד מהבלוג של טופקינט קידום אתרים - מאמרים וטיפים

קטין מול בגיר בראי ההליך הפלילי

קטין מול בגיר בראי של הליך פלילי לא פעם נתקלים אנו בכתב אישום נגד קטין או כתב אישום נגד בגיר. החוק הפלילי ופסיקת בתי המשפט השונים לאור פסיקת בית המשפט העליון עושים אבחנה...

איך חוקר פרטי יכול לסייע לך במקרה שנפתח לך תיק פלילי

איך חוקר פרטי יכול לסייע לך במקרה שנפתח לך תיק פלילי? כל אזרח עלול למצוא עצמו יום אחד במצב לא נעים כשהוא נעצר בחשד למעשה פלילי ונחקר תחת אזהרה. יכול להיות שהחשד מבוסס ויתכן שלא. הדבר נופל...

תגובות

פורסם לפני 7 years

השכרת ציוד לאירועים שנערכים בשטח

בכל מזג אויר ובכל מקום ואתר שתבחרו תוכלו לערוך את האירוע שלכם בדיוק כפי שרציתם בחוץ, תחת כיפת השמיים - בשטח, בחצר, בפארק, בחוף הים או על ספינה. אם מדובר בהפקה של ברית מילה , חתונה, כינוס, יום הולדת, מסיבה או כל אירוע חברתי -...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה