הבלוג של סטרומזה

stromz

34, כותבת. אוהבת. חושבת. לאו דווקא בסדר הזה.

עדכונים:

פוסטים: 26

החל מספטמבר 2012

21/10/2012

איש הכפית היה ידוע בשכונה. אין אישה בעיר שלא שמעה עליו וחיכתה לזכות לביקורו, ואין איש בעיר שלא רצה להיות כמותו. ביום נראה איש הכפית כבחור רגיל, עובד, אוכל, חי. אך כשירדה החשיכה היה עובר בין הבתים, כל ערב אצל רווקה אחרת, וישן איתה כפיות.

הוא לא רצה מין. גם לא רצה לדבר. לא רצה זיון ולא מחוייבות. רק לשכב בשקט, חם, קרוב, צמוד, ולישון כפיות. הוא אהב לחבק אותן חזק חזק, לעטוף אותן בידיים שריריות, להגן. לא לשחרר. להרגיש ביחד כמו ישות אחת. לתת להן תחושה, ללילה אחד, שזו אהבתן הגדולה ביותר. שהן הגיעו ליעד ואין יותר צורך לחשב מסלול מחדש.

אין אישה בעיר שידעה את איש הכפית, וגם לא היה איש בעיר שידע או הבין מדוע איש הכפית רק מחבק. ללא מין. ללא נשיקה. רק כפיות. השמועות בעיר אמרו שהלב שלו שבור לרסיסים קטנים. אמרו שפעם, מזמן, הייתה לו אחת. אהבה אחת, גדולה. אהבה כזאת שמפריעה לישון בלילה מרוב אדרנלין. כזאת שאתה לא מבין איך היית בלעדיה עד עכשיו. כזאת שאתה מחייך לעצמך ברחוב. כזאת שאתה לא מצליח להתרכז בדברים אחרים. כזאת. אהבה.

אמרו שבכל פעם שהיה איש הכפית נכנס למיטתה של בחורה, היה נזכר בשוברת הלב שלו, מתמלא בעצב, ורק רוצה חיבוק. הוא היה מדמיין שהבחורה לצידו היא השוברת שלו, מחבק חזק ולא רוצה להרפות. היה מחבק, עד שהיה עולה האור, אז הפנטזיה הייתה נגמרת, והוא היה אוסף את חפציו ונעלם אל תוך היום. להיות סתם איש, רק איש, כמו איש רגיל.

אין אישה בעיר שלא נפלה לרגליו. שלא התמסרה לזרועותיו. הוא מעולם לא ידע, אך החיבוק שלו היה ממכר. כמו סם הוא היה. כל בחורה שהיה עובר במיטתה בלילה, לא יכולה הייתה עוד לישון עם בחור אחר. והוא, הוא מעולם לא חזר פעמיים אל אותה כפית. מעולם.

ללא מין. ללא נשיקה. רק כפיות

הן מצידן, מעולם לא שאלו אותו למה. הן פחדו שאם ישאלו אותו הוא ילך, וישאיר אותן לעוד לילה בודד במיטתן הריקה. הריקנית. הן רצו להחזיק, ולו ללילה אחד, את ההרגשה הבטוחה הזאת שרק הוא הצליח לתת להן. איש הכפית. גם כשקשה היה להן לנשום מבעד לידיו או לישון כה צמוד אליו, הן נשארו מכורבלות. חיות את החלום. מתמכרות. מתמסרות.

רק לישון כפיות.

עוד מהבלוג של סטרומזה

תצוגה מקדימה

הגברים שגרמו לי לבכות מרוב צחוק

לרכישת כרטיסים למופע הקרוב לחצו כאן... כסא בר, בקבוק מים, וילון אדום ומיקרופון. זה כל מה שיש על הבמה. מפחיד. אני בלחץ בשבילם. הלוואי שיהיה מצחיק. אני לא אוהבת סטנד אפ. אני מאוד אוהבת...

תצוגה מקדימה

הלילה בו התאהבתי במצפה רמון

בדרך למצפה רמון, כשהבניינים הגבוהים והכבישים הפקוקים מתחלפים בהרים בהירים וכביש ריק, דיברנו על מירוץ החיים, על השיגרה ועל עבודות ששוחקות את הנפש ולפעמים נשארים בהן בכל זאת. כשהגענו למצפה נזכרתי שיש גם חיים אחרים. את...

תצוגה מקדימה

רווקה זקנה

קוראים לי סיוון סטרומזה ואני רווקה בת 30, כמעט 31. למה רווקה? כי ככה יצא. כי ככה זרמו החיים, הגורל, "המצב", הנסיבות. לא, אין אצלי משהו "לא בסדר", הכל מתפקד (חוץ מהבלקברי). לא, אני ממש לא דוגמנית, אני מטר וחצי ויש לי חזה קטן, אבל אני...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה