הבלוג של סיגלית בן-ישראל

סיגליות ועוד

כאן תמצאו סקירות של ספרים, סרטים וחוויות אישיות. הסקירות הן אישיות שלי או של חברים שקוראים וכותבים. למען הגילוי הנאות אספר לכם, שבנוסף לספרים שלי, אלו שאני רוכשת או שואלת, לעיתים אני מקבלת ספרים לקריאה וסקירה מההוצאות... +עוד

כאן תמצאו סקירות של ספרים, סרטים וחוויות אישיות. הסקירות הן אישיות שלי או של חברים שקוראים וכותבים. למען הגילוי הנאות אספר לכם, שבנוסף לספרים שלי, אלו שאני רוכשת או שואלת, לעיתים אני מקבלת ספרים לקריאה וסקירה מההוצאות לאור השונות. אני תמיד כותבת בכנות את תחושותי לגבי הספרים שאני קוראת ולכם נותר רק לבחור אם הם לטעמכם או לא. שמחה לארח אתכם בבלוג שלי ואשמח אם תגיבו.

עדכונים:

פוסטים: 94

החל מיוני 2010

יעל לבנטל 1 - קרדיט צלמת ענבל מרמרי

יעל לבנטל  - צלמת ענבל מרמרי

אולם 4 בהבימה. יום שישי השעה 12 בצהריים. פרימיירה לחברים וגם אנחנו באדיבות מועדון הצופות של סלונה.

כיבוד על השולחנות בכניסה לאולם וגם על הבר שבתוך האולם. שתיה, פירות העונה וגם סוכריות מכל מיני סוגים וצבעים. יעל לבנטל מזמינה ומארחת אותנו כמו בסלון ביתה.  באולם הקטן מסודרים כסאות. כל אחד יכול היה להעביר את הכיסא למקום שנוח לו. זה לא נאמר באופן רשמי, אבל מי שהסתירו לו ולא הרגיש בנוח, הזיז את הכיסא למקום הרצוי לו. חיכינו שכולם יתכנסו במקומות זה לקח כמעט חצי שעה מעבר למועד שההופעה היתה אמורה להתחיל. בטח בגלל הכיבוד שכולם רצו לטעום.

20160401_115904

20160401_115916

הבמה אדומה ועליה כסא גבוה אחד. הופעת יחיד

20160401_120005

יעל לבנטל עולה לבמה על פניה חיוך זוהר. היא מוקפת בחברים ומרגישים שנוח לה. היא עדינה, מקסימה ואהבתי את הלבוש שלה, שמלה שחורה קצת נוצצת ונעליים אדומות, חדשות , יש לציין. אותן היא חלצה והניחה על הכסא במהלך המופע.  כך, כשהיא מתהלכת יחפה, היא פונה אל הקהל. מסבירה שלפחות במקום אחד היא רוצה להיות צודקת. פשוט צודקת מבלי שיחלקו עליה, יתווכחו איתה ושלפחות יתנו לה לסיים משפט מבלי שיסובבו לה את הגב. היא חולקת איתנו את דעותיה על אינטונציה במוקדי שרות הלקוחות , על גברים ומה שמסתובב בראש שלהם או יותר נכון מה לא מסתובב שם להבדיל מאיתנו הנשים. הקהל אוהב אותה וכך גם אני. החברים מריעים לה וכך כולם.

20160401_123010

אני מכירה את יעל לבנטל מהסדרה החיים זה לא הכל ובכלל בעיקר מהטלויזיה. לדעתי היא משחקת שם נהדר.

יעל לבנטל

צילום: שרון בק (מתוך כתבה ב – ynet)

ראיתי כבר את רוב הופעות הסטנדאפד (כלומר אלו שמענינות אותי ואת בן זוגי) ויש לי למה להשוות. יעל לבנטל היא מצחיקה ועדינה לא ברור לי למה חלק מהנשים בסטנדאפ חושבות שהן צריכות להיות וולגריות יותר מהגברים כדי להצחיק. יעל מדברת על הכל: החיים, הזוגיות, ילדים, חברים של הילדים, נשים נוהגות, תגובות הגברים והיא עושה את כל זה תוך  שימוש בשפה יפה ותרבותית. במופע שלה לא תשמעו קללות או מילים גסות. היא מקיימת דו שיח ואילתורים מול הקהל, אבל לא עושה בו שימוש כדי להצחיק בצורה סטיגמתית כמו סטנאדפיסטים אחרים. מסתבר שאפשר להצחיק גם כך.

דיברתי על המופע, המראה, הכיבוד ועכשיו קצת מסביב. חניה בחניון מסודר, נקי ולהפתעתי במחיר סביר באמצע תל אביב. החניון שמתחת לכיכר. הבימה. על קירות התיאטרון תמונות של אומנים ובכניסה מקימים תערוכה חדשה, מבלי להפריע למעבר.

ומבחוץ:

20160401_134832לרכישת כרטיסים:

 

http://www.pashbar.co.il/show.php?id=2833

****את כל התמונות שלא מצויין בהן קרדיט, צילמתי בעצמי.

עוד מהבלוג של סיגלית בן-ישראל

תצוגה מקדימה

הקמע / מארק קורזם

  כנרת, זמורה ביתן 2009, 412 עמ'. תרגום: אירית מילר   נדמה כי אי אפשר לספיילר ספר שעוסק בתקופת השואה או במלחמת העולם השניה בכלל, עם זאת, אי אפשר לספר על אלכס קורזם מבלי לגעת בסיפור עצמו. התמצית המדוייקת כתובה בגב הספר ומה...

תצוגה מקדימה

אלים אמריקאים / ניל גיימן

מאת אתר ההוצאה לאור, אופוס, שימוש הוגן: עטיפת ספר הוצאת אופוס 506 עמ'. צל ישב שלוש שנים בכלא. הוא שמר על כושר, לימד...

תצוגה מקדימה

בית התה הצועני / ניקי פלגרינו

    אריה ניר 2008, 318 עמ'. תרגום: נעה בן-פורת "גנן לא יכול להרשות לעצמו להתאהב בצמחים שהוא מגדל. הוא חייב להקשיח את לבו ולעקור את הצמחים שהזדקנו או התחילו לנבול או אפילו סתם לא נראים במיטבם והוא חייב לשתול חדשים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה