הבלוג של roeeyavin

roeeyavin

עדכונים:

פוסטים: 63

החל מאוקטובר 2013

מסיבת העיתונאים התקיימה באולם המהודר שבקומה ה-15,000 במגדל המשולש של מרכז הגלקסיה (שממנו יוצאים טיולי התצפית על החור השחור).האירוע נפתח בהודעה של פרופסור קוק, הנירולוג הבכיר בגלקסיה ומי שמכונה “הסגן של אלוהים”. פרופסור קוק טען שצונאמי קיבל את הטיפול הטוב ביותר שניתן לקבל באמצעות הציוד המשוכלל ביותר בגלקסיה והרופאים הטובים ביותר. הם הצליחו לייצב את כול מערכות גופו, אבל על דבר אחד לא הצליחו להתגבר – “חוסר העניין בציבור”. מאחר שכך הוחלט שלא להמשיך את חייו.

אחרי הפרופסור עלתה לדבר האימא של גולדרי, הילדה שנפלה לחור השחור וצונאמי הציל אותה. היא מאוד התרגשה, אבל נשאה נאום רהוט כיאה ליצור מהדגם החדש של הגלקסיה (4 גפיים פלוס שני גלגלים בילד אין).

אחרי שסיימה היה סוג של קצר חשמלי מלווה ב”ברקים ורעמים”. אל עליון נשא את דבריו. הוא דיבר קצר בקול בס מרשים (ולכול מי שזקוק לתשובה – אל עליון הוא גבר ולא אישה) הוא העלה על נס את סיפור גבורתו של צונאמי וציין באירוניה את העובדה שהגיע דווקא מכוכב החלטורה שנברא בשישה ימים – ארץ. הוא סיים בציטוט של צונאמי עצמו: “בכוכבים מסודרים גדלים יצורים חסרי אונים – אני לשמחתי גדלתי בכדור הארץ”.

אחריו דיבר פרופסור אטיאס, שקבע את ביתו ביבוס, שעל כוכב עדן, הכוכב המקביל שלנו. פרופסור אטיאס טען שרק בזכות החיבור עם צונאמי ותעוזתו, הוא הצליח להוכיח את התיאוריה שלו.

ואז אני דיברתי. סיפרתי שהרעיון ליצור את צונאמי נועד כדי “להגדיל” אותי ולהוסיף משמעות לחיי. מה שקרה בפועל הוא שמ- 128 קוראים אוהדים בפוסט הראשון, הגעתי למצב שאת חידון צונאמי רק שניים ניסו בכלל לפתור. ידעתי שרוב האנשים לא באמת קוראים הכול, אלא “טועמים” קצת בשביל לראות עם העסק ראוי ל”לייק”. במקרה של חולה ALS שכותב פוסטים ארוכים, גם הטעימה מיותרת, אפשר לעשות “לייק” ללא חשש. רק על ההקלדה האינטנסיבית מגיע “לייק”. כך יצא שבמקום “להגדיל” אותי, צונאמי “הקטין” אותי ולכן הבנתי שאין עוד טעם להמשיך. אנשים טובים שרצו מאוד לעזור לי והציעו לקחת אותי לטיולים, לא הבינו שבעצם מה  שאני מחפש זה הכרה ומשמעות.

הייתי אחרון הנואמים. פלוטו טפח על שכמי ואמר לי: “מה ציפית? הם מכוכב ארץ”. הספרייה המרכזית של מרכז הגלקסיה בחרה ב”צונאמי” כספר השנה של הגלקסיה והעניקה לי קופון לשלושה ספרים בחינם (אם אני קונה שלושה). מכוכב ארקטור, הכוכב שבו מפתחים את מרבית הייצורים בגלקסיה, פנו אליי בהצעת עבודה. הם עובדים עכשיו על ג’וק פרוותי. שיהיה גם בעל תכונות הישרדותיות של ג’וק, אבל גם שיהיה חמוד ואמרו שהם מחפשים מישהו שיכתוב לו את הטקסטים. זה לא כול כך ניחם אותי – התגעגעתי לצונאמי.

יהי זכרו ברוך.

עוד מהבלוג של roeeyavin

1. תינוק בודד מול שישה מיליון

שמי רועי יבין. נולדתי ביום השואה והגבורה 1961. לא מזמן חליתי בניוון שרירים (A.L.S). זהו, זאת השורה המדכאת היחידה בבלוג שלי. אני מבטיח. זה לא הולך להיות עוד בלוג הישרדותי ומרגש של אדם חולה. עם כאלה אני לא מסוגל להתמודד גם ככותב וגם...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

הרכיכות המסוכנות ביותר בטבע

הפוסט מוקדש בהערצה לשי ראשוני ולכול הלוחמים בקהילת ה-אי.אל.אס. במסגרת הניסיונות שלי להעביר את הזמן, אני צופה לפעמים בערוץ "ויילד". הייתה שם סדרה מרתקת על "הרכיכות הכי מסוכנות בטבע". ...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

3. הקומונרית הכי יפה בתנועה

אני מצטער, שאני פותח את הבלוג, בהטפות מוסר. אני גם יודע שאלה שפה, הם אלה שבסדר ואתם חוטפים בשביל אלה שנעלמו. הפוסט הראשון קיבל 90 ליקיים. הפוסט השני פחות מ-30. מה קרה?! לא פרסמתי שאני חולה בניוון שרירים?! אתם צריכים שאני אדבר...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה