הבלוג של rclick

Right Click

עדכונים:

פוסטים: 69

החל מינואר 2011

בעת בחירת אולם אירועים ישנם דברים רבים שצריך לקחת בחשבון ולבחור את האולם בהתאם. ראשית, יש צורך לבחור בסוג האירוע המבוקש, ולהתאים את אופי אולם האירועים לאירוע.

24/02/2011

אולם אירועים בעת בחירת אולם אירועים ישנם דברים רבים שצריך לקחת בחשבון ולבחור את האולם בהתאם. ראשית, יש צורך לבחור בסוג האירוע המבוקש, ולהתאים את אופי אולם האירועים לאירוע. לאחר מכן יש צורך לערוך סקר שוק ולבדוק את האולמות הדומים העונים על צרכי האירוע לצורך השוואת מחירים. ולבסוף, כל שנותר לעשות הוא לבדוק את התאריכים הפנויים ופשוט לשריין מקום.

ריכזנו עבורכם טיפים ועצות בנוגע לבחירת אולם אירועים שבסופן תוכלו פשוט להקליד את הנתונים בשאלון שבצד ימין ולתת לנו לעשות במקומכם את העבודה. בהצלחה!

סוגי האירועים ראשית יש להבדיל בין סוגי האירועים השונים. כל אירוע מחזיק אופי משלו, ולכל סוג אירוע צרכים משלו והתאמות שיש לעשות באולם. כשמדובר בחתונה, סגירת אולם אירועים היא מטלה מורכבת ביותר, שכן יש לקחת בחשבון את האורחים, התאריכים, המנות המוגשות, העיצובים ושירותים נלווים ונוספים. אירועים פשוטים יותר כגון אירוע יום הולדת, אירועים עסקיים או אירועי השקה ניתן לסגור זמן קצר יחסית, והאולם שיתאים להם יהיה שונה לרוב מאולם המתאים לחתונה. בעת הגדרת סוג האירוע, כדאי לחדד את ההגדרה ולקבל תמונת מצב כללית אודות האולם הרצוי והצרכים הספציפיים לאירוע.
מחירים שיקול חשוב ונוסף בעת בחירת אולם האירועים לכל סוג של אירוע הוא המחיר. לרוב ניתן למצוא מספר אולמות דומים הנבדלים אחד מהשני בתכונות ומאפיינים מועטים ביותר. כדאי לסמן את האולמות המועדפים והרצויים ולערוך השוואת מחירים ביניהם. לעתים, כשיש התלבטות בין שני אולמות, ואף כשמעוניינים לסגור באולם אחד אך השני מציע מחיר נמוך יותר, ניתן להגיע עם ההצעה שנתן המתחרה אל אולם האירועים הרצוי ולנסות להוריד אותו במחיר.
תאריכים העניין האחרון שסוגר את הכל הוא עניין התאריכים הפנויים. ברוב המקרים, כשמעוניינים לסגור אולם או גן אירועים בחודשים האביב והסתיו, רוב התאריכים הטובים כבר יהיו תפוסים כחצי שנה מראש. כשמדובר בחודשי החורף ניתן לקבוע מספר חודשים מועט מראש, ולעתים אף בסדר גודל של שבועות.

חשוב מאוד לבדוק את התאריכים הפנויים באולמות הרצויים, גם אם עדיין יש התלבטות בין אולם כזה או אחר. בעת ביצוע שיקולים ממשיים ניתן לבקש מאולם או מגן האירועים לשריין את התאריך המבוקש, ולהחזיר תשובה לאחר פרק זמן שנקבע מראש. למעשה, שריון התאריכים הוא מטלה שכדאי לבצע עוד לפני הטעימות, הביקורים והגדרת הדרישות השונות.

עוד מהבלוג של rclick

ניצבים לפרסומות

אם ברצונכם להיכנס אל מאחורי הקלעים של המסך הקטן, להיות ניצבים לפרסומות עשויה להיות חוויה מרעננת שלא מיועדת רק לאלו המתעדים עצמם להיות שחקנים מתחילים, ונותנת הצצה לעולם...

תגובות

פורסם לפני 9 years

אולמות אירועים בדרום

גני אירועים לחתונות בדרום ניתן למצוא בישובים ובערים המרכזיות, שאופן יחסי לכמות האוכלוסייה בישובי הדרום. אולמות אירועים בדרום ניתן בעיקר למצוא בעיר באר שבע, או בעיר אשקלון, וכן בעיירות הפיתוח השונות, עד בואך אילת, שם ישנם...

תגובות

פורסם לפני 9 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה