הבלוג של יעל רחמנוב

תזונה ורפואה טבעית לתינוקות וילדים

נטורופתית, מרצה ומייעצת בתחום תזונת תינוקות, ילדים ורפואה טבעית לקטנטנים. מנחת סדנאות בישול בריא לילדים וסדנאות להורים לגיוון והעשרת תזונת המשפחה, עם דגש על תזונת תינוקות וילדים.

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מדצמבר 2018

אני מבשלת את החלום הבא, מצטרפים אליי?

09/02/2019

ביא ילדים לעולם. לבנות משפחה ולצאת למסע חדש ומופלא. מרגש.  יחד עם המתנה של קבלת הילדים ובניית המשפחה, אנו ההורים מקבלים את התפקיד של מדריכים לחיים ואת האחריות למתן דוגמא, ליווי, הכוונה, העצמה ותמיכה. כך אנו ממקסמים את הסיכויים שהאוצרות הקטנים שלנו יגדלו להיות מאושרים ובריאים בנפשם ובגופם.

בהפיכתנו להורים, אנו מקבלים על עצמנו את ההדרכה והתמיכה גם מההיבט של הזנה.

היות ולהזנה תפקיד מרכזי בהתפתחות תקינה, חשוב לעשות זאת נכון כבר מההתחלה, עוד לפני שאנו הופכים להיות הורים ולהמשיך לאחר הלידה ולאורך כל שלבי הגדילה של הילדים ושלנו כמשפחה.

קיימת סינרגיה מדהימה בין הגוף והנפש ולנו ההורים, כמורי דרך, יש יכולת להשפיע על שניהם. התזונה מחייה ומבריאה. היא לא רק כלי לקבלת קלוריות. הרפואה הטבעית מסוגלת לעורר את כוחות הגוף והנפש ולגייסם לצורך הבראה.

אני חיה ונושמת את עולם התזונה והרפואה הטבעית ומנסיון אישי ומקצועי אני בטוחה שהפתיחות של זוגות צעירים והורים ללמידת עולם זה, תתרום לחוויה כוללת חיובית, לחיבור טוב יותר למטבח, לבישול, לתזונת התינוקות ובסה”כ לתפיסת עולם התזונה והרפואה הטבעית כחוויה מהנה, מצחיקה, משחררת, רגועה, מבריאה והקטנטנים, מנגד, יפתחו מערכת יחסים בריאה וחיובית בנושא אכילה והאכלה.

אני שמחה להמשיך לעשות קסמים מידי יום, לחבר ולקרב הורים לילדיהם דרך התזונה והרפואה הטבעית ואני עושה זאת מידי יום דרך היעוצים האישיים, ההרצאות, הסדנאות השונות והחלום שלי הוא ליצור את השינוי ובגדול והוא יגיע דרך הנחיית / הובלת תוכנית טלויזיה ואם ליתר דיוק, שתי תוכניות טלויזיה!

TV GREEN

Yes Baby! שתי תוכניות! לא עוד הסתפקות באייטמים בתוכניות בוקר.

 התוכנית הראשונה היא “בית ספר להורים”, אשר תכיל תכנים מעולם התינוקות, הילדים והנוער. תוכנית אשר תכיל תכנים בנושא התזונה, הרפואה הטבעית, הליווי ההתפתחותי, הדרכת הורים וכו’.

התוכנית השניה היא תוכנית המיועדת לילדים, בערוצי הילדים הייעודיים. התוכנית תעסוק בתכני הבריאות, התזונה, בצורה המונגשת לילדים באופן הכי מהנה שיש וכמובן עם ערך מוסף של למידה.

אז מי עוזר לי להגשים את החלום שלי למען קהילה בריאה ומאושרת יותר? 

עוד מהבלוג של יעל רחמנוב

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

זה הזמן שלי לפרוח

כמה חיכיתי להגיע לשלב הזה בחיים ועד כמה אני מעריכה ומודה על מה שיש לי ויותר מזה. כמה אני שמחה שאתם פה איתי, מזינים את זה מעצם בחירתכם בי כל פעם מחדש. עכשיו אתם בוודאי שואלים "איזה שלב?" "על מה היא מדברת? איזו בחירה ומה...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

I GET YOU ואני פה בשביל לעזור

לפני 15 שנים ילדתי את בני הבכור. אור. איזו תקופה! מספר חודשים לאחר מכן, מצאתי את עצמי עומדת במטבח, מסתכלת על הירקות שעל השיש ותוהה איך מתחילים, איך עושים טעימות? מי נגד מי? כמה ולמה? ומלמלתי לעצמי "יאללה, שיעזוב אותי בשקט, אני...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה