הבלוג של תכשיטי הנסיכה ראשון לציון

תכשיטי הנסיכה – קניון הזהב ראשון לציון

תכשיטי הנסיכה יוצאת לשוק עם מגוון גדול של צמיגים, שרשראות, שעונים, עגילים וטבעות בהתאמה אישית לכל אחד ואחת. כאן אנו נעניק לכם את כל הטיפים הנכונים לבחירת תכשיט בשבילך! בשבילנו את הנסיכה!

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיולי 2015

תכשיטים נענדים לא רק על מנת לשדרג את ההופעה ולהעצים את הרושם שרוצים לעשות על אנשים. יש מי שהם משמשים עבורם מקור למשיכת תשומת לב, ודאי ללכידת מבטים משתאים. יש העונדים תכשיטים בכל מקום ובכל איבר שניתן להניח עליו משהו: כתר, נזם, עגיל, צמיד, תליון, טבעות ועוד. יש המגבבים על עצמם תכשיטים ללא כל מחשבה אסתטית- עיצובית. הם פועלים על פי “מה שיותר יותר טוב”. אנשים אלה לא בוחרים בהכרח בקפידה את איכות התכשיטים. לא אכפת להם כלל להיראות כמי שעל גופם ענודים תכשיטים פשוטים, זולים, המהווים חיקוי דהוי של המקור.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

לעומתם יש מי שבוחרים תכשיטים בקפידה יתרה. הם לא יעזו להסתובב כשהם ענודים בתכשיטים פשוטים וזולים. לא יעלה על הדעת ועל הגוף תכשיט שאינו המובחר והמהודר וה… יקר ביותר. עבור רבים התכשיטים מהווים מסר, אמירה. הם משדרים הידור ויוקרה. כוח. הם נענדים בכוונת מכוון למשוך מבטי השתאות ו… קנאה. העונדים אותם מתנאים ומתגאים בהם. הם נחשבים מוערכים יותר. שווים. ועוד איך. תכשיטים משמשים להעברת מסרים. תשדורות. יש המתייעצים עם סטייליסטים לפני כל אירוע חשוב שהם מוזמנים אליו. יש מי שהתכשיטים משמשים אותם כאלמנט שיווקי עצמתי. כמקדם מכירות אפקטיבי. השימוש בתכשיטים מחושב. אנשים – גברים ונשים – בוחרים אפוא את התכשיטים שלהם  על פי מכלול שיקולים, כאשר התאמתם ללבושם אינה בהכרח החשוב והמרכזי שבהם.

יש נשים שיעשו הכול על מנת לבלוט, להרשים, להיבדל מכל שאר הנשים. הן רוצות למקד ולמגנט אליהן מבטים. של גברים ושל נשים. ימותו הקנאים? ההיפך הנכון. יחיו ויראו כי טוב ויפה המראה של מי שעונדות תכשיטים וימשיכו לקנא ביתר שאת… לא אחת תכשיטים משמשכים ככלי “נשק” בזירת הגישושים הבין-מיניים. הם מהווים אלמנט תומך חיזור.

ברור כי יש קשר בין יוקרת התכשיט ובין האפקט שהוא יוצר. ברור כי המקור לעולם יהיה חזק ואפקטיבי יותר מהחיקוי ומההעתק, אף שלא אחת דווקא בתחום התכשיטים קל ליצור מראית עין של יוקרה גם כשתכשיטים עשויים חומרים פחות יקרים ופחות יוקרתיים מאשר כסף וזהב.

מן הסתם לא רבים יודו (אלא אם יישאלו ברגע של גילוי לב) כי התכשיטים לא משמשים אותם רק כדי להעשיר ולהעצים את ההופעה החזותית שלהם – יש להם תפקיד נוסף, גלוי או סמוי- תלוי- במשחק החיים. ואחרי שאמרנו זאת עדיין תכשיטים נענדים כדי להתייפות, להתהדר, להיראות בעלי הופעה מטופחת ומושקעת.

עוד מהבלוג של תכשיטי הנסיכה ראשון לציון

תצוגה מקדימה

מתנה ליום האישה – כל מה שגבר צריך לדעת

אם אתה מחפש מתנה ליום האישה עבור האישה המיוחדת שלך, אתה בוודאי רוצה לקנות לה משהו מיוחד, שיביע את האהבה הגדולה שלך אליה. אם האישה שאיתך אוהבת תכשיטים, זה מה שאתה צריך לדעת כדי לקנות לה את התכשיט המתאים: תכשיטי כסף...

תצוגה מקדימה

טבעות נישואין עם משמעות

יום החתונה זה אחד מהימים החשובים ביותר לזוג מיום רגיל בו אנו מוקפים בכל בני המשפחה והחברים, שבאו לחגוג עימנו את יום חתונתינו, להנות ולתמוך בשמחתינו. יום הנישואין הוא אירוע של פעם בחיים ועל כן, חשוב שהאירוע, על כל המוזמנים,...

מתנה נוצצת במיוחד – תכשיטי הנסיכה

יש המון מתנות שאפשר לתת לבנות בהזדמנות חגיגית שונה, אולם,אך אין ספק כי מרבית הנשים ללא ספק ישמחו לקבל במתנה תכשיט מעוצב. במידה ויש לך התלבטויות בנוגע למתנה, הרי שתכשיטי זהב או כסף מכל סוג לרוב ייתן את המענה המושלם. מתנה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה