הבלוג של החיים הטובים עם יפית

pay1965

עדכונים:

פוסטים: 1280

החל מאוגוסט 2013

צהרים טובים,

הסוף לקרחת: פטנט עולמי ביתי מוכח לבעיית התקרחות השיער!
לראשונה בישראל: לאחר הצלחתו המסחררת ב-170 מדינות ברחבי העולם ומכירה של למעלה ממיליון יחידות, נוחת מכשיר ה”היירמקס אולטימה 12″ בישראל ומביא עימו מהפכה מדעית אמיתית, הנתמכת במחקרים קליניים רבים, בפתרון בעיית ההתקרחות בקרב גברים ונשים!
מאושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי – FDA.


בעיית התקרחות ודלילות שיער אינה בעלת השפעה אסתטית חיצונית בלבד, אם כי כזו הנוגעת ופוגעת באספקטים רבים של החיים. הקרחה עלולה לערער את הביטחון העצמי, לגרום לבעיות תפקוד בעבודה, בקשרים חברתיים ואף עם בני המין השני. בעוד שפתרונות רבים המוצעים כיום בשוק מצריכים נטילת כדורים העלולים להיות בעלי תופעות לוואי שונות או לחילופין פעולות פולשניות כהשתלה, ההיירמקס מציע לראשונה פתרון עצמי, ביתי וקל לשימוש אשר אינו גוזל יותר ממספר דקות בשבוע.

המכשיר החדשני שפיתוחו ערך כשני עשורים על ידי חברת לקסינגטון האמריקאית, הוכיח יעילותו בלא פחות מ-7 מחקרים קליניים שונים בהם השתתפו נסיינים, גברים ונשים, שנחלו כ-90% הצלחה בבלימת תהליך ההתקרחות. המחקרים הוכיחו באופן חד משמעי הגעה לתוצאות של עצירת נשירת שיער תוך צמיחת שיער, צפופה וחזקה יותר על ידי הערת זקיקי שיער חלשים או רדומים ושחזור מחזור הצמיחה הטבעי של השיער.

פעולת המכשיר מבוססת על תהליך הדומה לפוטוסינתזה בצמחים, בה אנרגיית האור הטיפולית שמקורה בקרן לייזר ברמה נמוכה, מזינה את זקיק השערה על ידי המרצת חמצן וחומרים מזינים ומעודדת לצמיחה חזקה יותר. אור הלייזר הגובר מזין את זקיקי השיער ברמה התאית ובכך מפחית את דילול השיער ומסייע לו לגדול באופן חזק ובריא.

המכשיר הבנוי כמברשת שיער, בעל שיניים המיועדות לרווח את השיער ובכך לאפשר לקרן הלייזר הבוקעת ממנו לבוא במגע עם הקרקפת ולעבוד באופן אופטימאלי. הפעלת המכשיר הביתי פשוטה וקלה ומתבצעת על ידי סירוק קל למשך 8 דקות ביום, שלוש עד ארבע פעמים בשבוע. כמו כן, מגיע המכשיר עם סוללת ליתיום פנימית נטענת ובסיס הטענה. הטיפול אינו פולשני, ללא תופעות לוואי ומוכח מחקרית. עיצובו של המכשיר זכה ב-5 פרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים. המחיר: 1,790 ש”ח (במקום 2,200 ₪).

להשיג ב- מכשיר טיפול בנשירת שיער – היירמקס ובטלפון 077-50-50-300

https://www.hairmax.co.il/

עוד מהבלוג של החיים הטובים עם יפית

תצוגה מקדימה

לראשונה משלחת אינדונזית בישראל: לשכת המסחר והתעשייה הינדונזית הגיע לביקור בבורסת היהלומים בישראל

בוקר אור על אף שאין יחסים דיפלומטיים בין מדינת ישראל לאינדונזיה, השבוע התארחה משלחת של לשכת המסחר והתעשייה האינדונזי קאדין בבורסה הישראלית ליהלומים על אף שאין יחסים דיפלומטיים בין מדינת ישראל לאינדונזיה, אמש ...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

מתחם משרדים חדשני יוקם במערב ראשון לציון בהשקעה הנאמדת ב- 220 מיליון ₪

צהרים טובים מתחם משרדים חדשני יוקם במערב ראשון לציון בהשקעה הנאמדת ב- 220 מיליון ₪ פרויקט ראשון מסוגו בישראל: ...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

תפריט חדש ברשת גרג:

צהרים טובים, תפריט חדש ברשת גרג: הארוחה הכי חשובה ביום מקבלת הכי הרבה אפשרויות לבחירה : ארוחות בוקר מהמטבח הגרוזיני, הלבנוני, הספרדי, הבריטי והנורווגי מגוון עשיר...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה