מאמרים וטיפים - הבלוג של טופקינט קידום אתרים - מאמרים וטיפים

פגישת יעוץ עם חוקר פרטי

תכנון פגישת יעוץ עם חוקר פרטי בא כהכנה להתחלת הליך של משרד חקירות ולכן כדאי להיערך לכך כראוי בהתאם.

טופקינט קידום אתרים - מאמרים וטיפים

11/02/2014


פגישת יעוץ עם חוקר פרטי

מומלץ לפנות לחוקר פרטי כאשר נוצר החשד הראשוני.הסיבה לכך היא שכאשר מתחילים לחשוד, המעורבות הרגשית בעניין גורמת לכם להגביר את החשדות ולעיתים אף לנסות לבחון אותם בעצמכם.

רצוי להשאיר את החקירה בידי מקצועניים ולכן עדיף להעביר את הנושא לחקירה עוד בהתחלה. חשוב להגיע לפגישת הייעוץ עם חוקר פרטי לאחר שהחלטתם כי אתם מוכנים להתמודד עם תוצאות החקירה, יהיו אשר יהיו.

רצוי להגיע אל משרד חקירות לפגישה עם חוקרים פרטיים כשבידיכם המידע שיש בידיכם להתחלת החקירה, למשל תאריכים, שמות ומהם החשדות אותם אתם רוצים לאשש או להפריך.

כל חקירה שונה וייחודית ולא ניתן לדעת מראש כמה זמן תארך. יש חקירות בילוש ומעקב, שיכולות להסתיים לאחר שלושה ימים, ויש חקירות סמויות הנעשות תחת כיסוי שעלולות להימשך מספר שבועות. בתחילת כל חקירה נקבע לוח הזמנים הרצוי עבורה, והחקירה מתנהלת בהתאם לתכנון מראש.
זהות הלקוח כמו כל שאר פרטי החקירה נותרים חסויים. במקרים מסוימים, נדרש לעשות שימוש במידע לצורך החקירה, אולם כל שימוש כזה נעשה בידיעת הלקוח ובאישורו.
אסור לחוקר פרטי להכנס למאגרי מידע חסויים.

מצד שני חוקרים פרטיים יכולים להשיג עבור לקוחותייהם פרטים רבים אשר מושגים באמצעות ביצוע חקירות חוקיות בדרכים מקוריות ויצירתיות.