תזונה ורפואה טבעית לתינוקות וילדים - הבלוג של יעל רחמנוב

זה הזמן שלי לפרוח

כל כך רציתי להיות שם בשבילי ובשבילכם אך תמיד משהו קרה. כעת הגיע הזמן שלי לפרוח ולהיות שם בשבילכם ואתם מוזמנים להיות שותפים לדרך שעברתי

יעל רחמנוב

09/01/2019


כמה חיכיתי להגיע לשלב הזה בחיים ועד כמה אני מעריכה ומודה על מה שיש לי ויותר מזה.

כמה אני שמחה שאתם פה איתי, מזינים את זה מעצם בחירתכם בי כל פעם מחדש. עכשיו אתם בוודאי שואלים "איזה שלב?" "על מה היא מדברת? איזו בחירה ומה התפקיד שלנו בכל הדבר הזה?" אז אני פה כדי לשתף אתכם.

נעים להכיר, שמי יעל רחמנוב, אני נטורופתית.  "נטורופתיה" מבחינתי, זה אוסף של כלים מעולם הרפואה הטבעית, אשר מאפשרים לי לעשות את הדבר שאני הכי אוהבת, לעזור לאחרים.  לעזור לאחרים בתחום המהווה חלק בלתי נפרד ממני שאני, ממה שאני מאמינה בו ומתנהלת על פיו בחיי: תחום התזונה והרפואה הטבעית.

white

אני מאמינה בכל כולי שאנחנו צריכים להיות נקיים מבפנים ולא רק מבחוץ, אני מאמינה בצריכת תזונה בריאה, מגוונת ועשירה, אני מאמינה שצריך למצוא פעילות גופנית שאוהבים ולהתמיד בה, כי זה השילוב המנצח כדי להגיע לאיזון. איזון אשר יביא לאושר ובריאות. אני מאמינה בטיפול במחלות בעזרת שיטות טיפול טבעיות אשר תומכות ומחזקות את הגוף ומעוררות בו את יכולות הריפוי הטבעיים שבו וזו הנטורופתיה.

לפני 13 שנים הפכתי זאת למקצוע, בגיל 30 יצאתי ללימודי תזונה ונטורופתיה והתחלתי לעבוד בתחום. ההחלטה ללמוד ולהפוך זאת גם למקצוע ומקור פרנסה הגיעה בעקבות אירועים שקרו בחיי ואשר נתנו לי דחיפה ללכת ללמוד למרות שכבר הייתי בעלת תואר שני. ארועים אשר חידדו לי עד כמה חשוב לי לא רק לגדל את ילדיי בהתאם לכך אלא גם להעביר זאת הלאה לאחרים. להיות שם בשביל אחרים, לתמוך, לכוון, לייעץ, להדריך וללוות.

tehini

 

יחד עם זאת, על אף שהפכתי זאת למקצוע, ארועים שונים לא אפשרו לתת לזה ולעצמי את המקום הראוי.  עכשיו זה הזמן וזה קורה ובגדול.

לפני מספר שנים החלטתי שזהו, הדרך התפנתה וכעת זה הזמן שלי לפרוח. בתכלס', אם אני חושבת על זה, יש כל כך הרבה דברים שעדיין יכולים להפריע ולדחוק הצידה את העבודה, אך אני לא נותנת יותר לשום דבר לעמוד בדרכי.

העשייה היא חלק ממני, אני כל כך נהנית להיות שם ולעזור וברור לי שמעכשיו ולא משנה מה יקרה, היא תהיה חלק משמעותי מחיי. אני נוהגת לומר שהעבודה זה הבייבי הרביעי שלי. שלושה ילדים ו"בייבי": קבוצה המונה מעל ל 30,000 הורים, להם אני מייעצת, עוזרת מנחה ומלווה בדרכם לחיים בריאים יותר

רוחב לסלונה

אני מאושרת ומודה בכל יום, על הבחירה בי ככתובת לשאלות מקצועיות, כמו גם לתמיכה והכוונה ואני, מצידי, פיניתי את הדרך להיות שם בשבילכם וממשיכה ללמוד ולהעשיר את הידע כדי שאוכל להעבירו אליכם. נהנית מכל רגע במסע הזה. אין ספק שזה הזמן שלי לפרוח.