rickie - הבלוג של ריקי אליהו

רווקה להשכרה

בת 38 (וקצת ) איכותית, מלאת שמחת חיים, כריזמטית, אדיבה, רומנטיקנית ובלה, בלה, בלה.... זה נראה כמו עוד פרופיל באתר היכרויות, אבל לא, זאת אני בכמה מילים ובכל זאת, לבד, נטולת זוגיות, רווקה, כן זאת אותה המילה שעד לא מזמן הייתה מתייגת אותך כבתולה זקנה והיום הפכה להיות שגורה בפיה של אחת מכל 10 נשים. […]

ריקי אליהו

09/07/2013


בת 38 (וקצת ) איכותית, מלאת שמחת חיים, כריזמטית, אדיבה, רומנטיקנית ובלה, בלה, בלה....

זה נראה כמו עוד פרופיל באתר היכרויות, אבל לא, זאת אני בכמה מילים ובכל זאת, לבד, נטולת זוגיות, רווקה, כן זאת אותה המילה שעד לא מזמן הייתה מתייגת אותך כבתולה זקנה והיום הפכה להיות שגורה בפיה של אחת מכל 10 נשים.

אני מודה שרק בשנתיים האחרונות המחשבות וההרהורים התחילו להראות את אותתם בליבי,       הפחד שאני נשארת לבד, לעד.

בשנים שקדמו לכך, המחשבות לא היו חלק מחיי, העבודה היוותה חלק משמעותי בחיי ומילאה את החסר, וכמובן לא נשכח את הבילויים, הכיופים, ממש סקס והעיר הגדולה.... זאת מהות החיים לא?!  זה מה שחשבתי, בעבר.

השנים חולפות, ומגיל 35 קפצתי ל- 38 (לא יודעת לאן נעלמו להן 3 שנים) בלי לבדוק מה קרה ומה אני עושה ורק מילה אחת חקוקה בראשי ומסרבת לעזוב אותי "כישלון", קשה להודות אבל בתחום הזה נכשל אחד גדול, אז למה אני לא עושה עם זה כלום? למה אני דוחה באלגנטיות את הדייטים שמציעים לי? ולמה אני לא פותחת כרטיס באתר היכרויות (בולשיט לא מאמינה בזה!!!) מה לא עשיתי נכון?

קשה לקבל תשובות חד משמעיות, אבל כמו כל רווקה עם קילומטראז' גם אני הגעתי לתובנה אחת או שתיים...

רוב האהבות בחיי היו אהבות שגורלן המר נחרץ מראש, מועדות לכישלון מהיום הראשון, אבל האופי ההרפתקני והחוצה גבולות שלי שאב אותי לשם ולמה? כי כנראה בתת מודע שלי קיים פחד שאני לא מודעת לקיומו, פחד מזוגיות, חתונה וילדים...אין לי מושג מדוע הפחד הזה קיים בתוכי? הוריי נשואים 47 שנים, ידעו מורדות ועליות אבל עדין שררה הרמוניה ביניהם. מה השפיע עליי כל כך בחיי שגרם לפחד הזה למנוע ממני את מה שרצתה נפשי? מי הוא האדם אשר ימצא את התשובה בעבורי?!

בררנית? נו ברור, אבל כמו כולן, כולנו רוצות את הטוב בעבורנו, לא מעוניינת למצוא את עצמי בזוגיות קלוקלת אבל עדין שם בגלל הילדים...וגם השנים לא עושות איתנו חסד (ולא במראה הפיזי) עם השנים אימצתי לעצמי תכונות גבריות (מישהו צריך ללבוש את המכנסיים בבית) ישנה באלכסון כל כך הרבה שנים, גם לעצמאות הזאת יש השלכות.

והדובדבן שבקצפת , ליין חדש הגיע למחוזותינו רווקים שנות ה- 2000 (תואר חביב) קרייריסטים, בליינים, נהנתנים, למה להכניס "ראש בריא למיטה חולה"?! ובנוסף לליין הצטרף לשורותינו סטטוס חדש וסקסי הורות משותפות הסטטוס שמעניק לבני המין השני את הפתרון האידאלי בהקמת משפחה ללא כל התחייבות, מאמץ והשתדלות לרצות אותנו, בנות המין הנשי. לצערי סטטוס זה הולך ותופס תאוצה אשר משאיר אותנו, הרווקות ב hold בציפייה לגבר חלומותינו.

ולא נשכח את המזל / גורל...כי כך כתוב בכוכבים.

חיזור, אהבה, זוגיות? מצטערים, פג תוקפם, נחלת העבר, וכמה חבל, כי "בגילי המופלג" עודני חסידה גדולה של האהבה, בציפייה דרוכה לנסיך (אולי בלי הסוס הלבן), רוצה אותו פה לצידי שיעטוף אותי בשתי ידיו, "אל דאגה, הכל יהיה בסדר אני כאן".

והרגע הזה עוד יגיע, כי לכל אחד ואחת יש את הכוכב שלו מנצנץ בשמיים.