מרגישה בבית - הבלוג של נטע ארז

יום של חול

בשעה ארבע אפס אפס, פלוס מינוס, סגרתי בנחישות את הלפטופ חבר שלי, מספיק להיום. הבית שקט, חופש גדול והילדים עם האקס בחו"ל, מזליסטית שכמוני, שקט בחוץ ובפנים רעש גדול. תחושת העומס, שמלווה אותי בימים האחרונים, התיישבה לי בדיוק על העורף ולא רצתה לזוז, התחילה להתמקם והרגישה כמו בבית. במקביל, הקול ששמעתי מהבוקר ים.. ים... ים, […]

נטע ארז

29/07/2015


בשעה ארבע אפס אפס, פלוס מינוס, סגרתי בנחישות את הלפטופ חבר שלי, מספיק להיום.

הבית שקט, חופש גדול והילדים עם האקס בחו"ל, מזליסטית שכמוני, שקט בחוץ ובפנים רעש גדול.

תחושת העומס, שמלווה אותי בימים האחרונים, התיישבה לי בדיוק על העורף ולא רצתה לזוז, התחילה להתמקם והרגישה כמו בבית. במקביל, הקול ששמעתי מהבוקר ים.. ים... ים, הלך והתחזק. השנה הים קיבל תפקיד חשוב בחיי ולפעמים הוא תופס תחת ומנדנד לי שהוא מתגעגע ושאבוא ושהרבה יותר נעים אצלו על החול וששזוף נורא מחמיא לי, ואני מול כול הטיעונים האלה, השארתי את כוח הרצון להתקרר במזגן, החלפתי תוך שתי דקות מטכ"ליות למדי י' וזרמתי, לים.

בדרך ל.. שמתי אקו בפול ווליום כרקע למחשבות שלא מרפות. סרקתי/סקרתי את כול הטרדות ובראשן הנושאים לבלוג, כן כן, זה.

אני הרי כבר מורגלת בהעברת מסרים קצרים בפייסוש ועושה את זה לא רע, אבל בלוג זה כבר סיפור אחר, כאן אני לא יכולה להסתתר מאחורי הערפל, הדחקות וצילום שלי בבקיני, עכשיו אני צריכה להוציא לאור את כול המילים שגרות אצלי בפנים ואיתן להוציא ולחשוף את עצמי... אימא'לה... עד שהגעתי לים כבר בניתי דיונה שלמה של פחדים וחששות, ויותר משמחתי לראות שבחניה כבר חיכה לי מיכאלי.

מיכאל שלי הוא החבר הכי טוב שאפשר, ובצרוף מקרים נדיר אנחנו מאותו בית יוצר וחולקים את אותה האימא, האח הנכון לפצפוץ דיונות פחדים, סיעור מוחות, הורדת שוט וודקה והחלפת מנורות, הכול לפי הצורך, קבוצת תמיכה שלמה באיש יקר אחד.

על סלט יווני עם המון בולגרית וסמירנוף אייס בשקיעה אצל אמציה, הדיונה החלה להתפזר ופתאום הכול נראה פשוט, לסלט יווני עם המון בולגרית שלא נדבר על שקיעות בים ביולי, יש את היכולת הזו לפזר ולהעיף את החששות ולהישאר עם מה שבלב.

אני אכתוב עלי, על עצמי על המעצבת פנים, והמאמנת האישית והאישה והאימא לשלושה והגרושה, שונאת את המילה הזו, והחברה והחיוך שאימצתי ושוב על האישה שאני. ולפעמים אכתוב על חוויות ולפעמים אכתוב את הקשיים ולפעמים אכתוב את ההתלהבות, כי אני מה זה מתלהבת...

אבל בעיקר אכתוב איך קמים אחרי רעידת אדמה ומתחילים הכול מחדש.