הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

* פורסם ב 21.2.2020* מי הוא אדם אליוף, דייר בית האח הגדול 2020? מה מגלה עליו מפת לידה נומרולוגית קבלית? וגם הצצה לעבר התאמה זוגית בינו לבין ירדן אדרי וגם שירלי. סקרנים? כנסו כאן

21/02/2020

adam

* פורסם ב 21.2.2020* מבט חטוף על מפת לידה נומרולוגית קבלית, חושף את אישיותו המיוחדת של אדם אליוף. הוא אדם משכיל, יוצא דופן, ויש לו חשיבה לא שגרתית. אדם בחור מיני ורגשי מאד, בעל אומץ רב למרות שבתוך תוכו חש חוסר ביטחון עצמי. הוא חם מזג, מתלהב, אנרגטי ויוזם. יש לו לב רחב ואוהב לעזור לאחרים, וגם לדאוג לעצמו. ותראו איזה יופי! אותיות השם ‘אדם’ א=1. ד=4. מ=40. מצביעות על אנרגיה עולה, הצלחה, אופטימיות ושמחת חיים. אדם לא אוהב מסגרות לוחצות ומעדיף חופש ומרחבים. ירדן, לתשומת ליבך…(ובסוף יש עדכון לגבי שירלי)

 אדם אליוף: עפ”י תאריך הלידה 28.9.1997, מה אנו מגלים עליו לפי מפת לידה?

תאריך הלידה מצביע על המון כוח פנימי, ויכולת להגיע לגאוניות במה שהוא עוסק. הוא חלוץ בתחומו, ויש לו חיבור למודע ו- תת מודע. יש לו כשרון ניהול והוא מאד אמפטי. אדם בחור מאד רגיש וקולט את כל האנרגיות בבית האח הגדול 2020. במיוחד נרתע מאנשים המשדרים אנרגיה שלילית. הוא פוחד להיפגע, ומשום כך לעיתים הוא סגור רגשית, מנותק מהמציאות ולא מגלה מה מתרחש בתוכו.

מפת לידה\ פסגה ואתגר של אדם אליוף- מה מספרת עליו?

עד גיל 27 (היום 2.2020 בגיל 22+) יש לו רצון להצליח ולבלוע את העולם. הוא מאד אוהב כסף, אבל גם אוהב לבזבז אותו. רוחב ליבו עלול לגרום לו לעשות טעויות. עליו ללמוד את ערכו האמיתי של הכסף, ולדעת לשלוט ביצרים שלו. שילוב של העולם החומרי והרוחני, עשויים לעזור לו להצליח בחיים. לאדם רצון עצום להתקדם, להנהיג ולהוביל – ופסגה זו בחיים שלו טומנת בחובה התחלות חדשות. התמקדות בקריירה עשויה לגזול ממנו את הרצון לזוגיות וייתכן שיעדיף להיות כרגע לבד. (בהמשך – רצונו משתנה…) האתגר הניצב בפניו דורש ממנו המון תעצומות נפש, נחישות ואסרטיביות. עליו להיות יעיל, לא להיבהל מאתגרים ולנוע קדימה להצלחה. ויש לו את זה!

לאן מוביל הקשר בין: ירדן אדרי ל- אדם אליוף לפי מפת לידה?

חיבור האותיות בין ירדן לאדם מצביע על התאמה אינטלקטואלית ורוחנית. מתאימים לשותפויות, אבל לא מעבר לזה. ישנה אנרגיה של חיפוש \ חוסר שקט בקשר. כמו כן עלול להיות כאב וקושי בזוגיות. לשניהם פוטנציאל רוחני ומיסטי גדול מאוד, ואף חוש נבואי. כדי להצליח, עליהם לפתח את חיי הרוח שלהם, וכך הם יצליחו לגדול יחד ואף לעזור לאחרים. הם יכולים להתפתח לרמות גבוהות של רוחניות אם ייבחרו בחיי זוגיות מפרים.

אז מה יש לנו? את אדם אליוף, קסם של בחור, חכם ורגיש. בחור שיודע לעשות כסף וחשוב שגם ידע לשמור עליו. השהות בבית האח הגדול 2020 עוזרת לו לגלות את תעצומות הנפש שיש לו, כדי לחשוב בצורה הגיונית, ולהיות מחובר לאני האמיתי שלו.

  *עדכון נכון ל: 22.3.2020*:  מידת התאמה זוגית עם שירלי – טובה מאד! שווה להם להתגבר על המחסומים, וכן להשקיע בקשר…בהצלחה!

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמרים נוספים בנושא:

ליאור דואק: לאן מוביל הקשר עם תקוה?

מעיין אדם, אסיף אלקיים: אל תוותרו על אהבתכם!

 ירדן אדרי: מפת לידה, אישיות והקסם שביניהם

 מקורות:

נפתלי פרום\ זיווג מן השמיים + ספר השמות המלא לפי הקבלה

ניר גוטליב\סודות

תמונה: צילום מסך טלוויזיה.

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה