הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

*פורסם ב-3.2.2020* מפת לידה נומרולוגיה קבלית של ירדן אדרי, מדברת בעד עצמה, ומשקפת את ההתנהלות שלה בבית האח הגדול 2020. מה מסתתר מאחורי האישיות המוחצת? כנסו כאן ותגלו הכל

03/02/2020

yarden

*פורסם ב-3.2.2020* אי אפשר להתעלם ממנה. ירדן אדרי כאילו נולדה לתוך בית האח הגדול 2020. כאן היא מצליחה להוציא את כל היצירתיות, הילדותיות והפתיחות המוחצנת שבה וכן, מפת לידה נומרולוגיה  קבלית מגלה הכל! וגם רמז  על התאמה זוגית, בינה לבין  ליאור דואק… סקרנים? בואו נצא לדרך.

 מבט חטוף על מפת לידה של ירדן אדרי מגלה מספר 3 דומיננטי. שימו לב:

שם פרטי=3, מספר גורל = 33=6, משאלת לב= 3 וגם מספר דרך חיים =3…הפרשנות יותר מועצמת כאשר המספר הדומיננטי שולט. ושימו לב…

בפן הבונה החיובי: המספרים מצביעים על יצירתיות, רצון לבטא רגשות ושמחת חיים. תקשורת, חופש הביטוי ודמיון רב. ירדן ניחנה ברוחב לב, רצון לשרת את הקהילה וכישרון ורבלי. יש לה אינטואיציות חזקות והיא פועלת לפיהן.

בפן המעכב השלילי: (ולא בהכרח)’ ילדותיות, אימפולסיביות וחוסר סבלנות. חוסר טקט, רצון לסיפוקים מידיים והמחשבות רצות מהר יותר מהיישום. ירדן דרמתיות, בלי עצם בלשון ועליה ללמוד לקחת דברים בפרופורציה הנכונה.

 מה משמעות השם ירדן אדרי לפי הקבלה?

השם ירדן מצביע על אישה סקרנית, תקשורתית ופתוחה. לעיתים היא כעסנית, אימפולסיבית וילדותית. ירדן, מאד מעריכה את עצמה, הינה לוחמנית, אימפולסיבית ומינית מאד. יש לה מזג חם והצלחה רבה בחיים. יש לה יכולת לנתח דברים, ולעיתים היא ביקורתית, אולם למזלה- יכולה היא לנתב אותם לכיוונים חיוביים. היא בחורה עם לב ענק לנתינה, ויחד עם זאת יש לה כוח והיא תוקפנית. עליה ללמוד לקבל כל אדם כפי שהוא, ולנתב את הכוחות שלה למקומות חיוביים. בשם מופיעים ארבעת היסודות, דבר המצביע על יכולת להגיע לאיזון בחיים.

 פסגה ואתגר מתוך תאריך הלידה של ירדן אדרי – מה מלמדים עליה?

הפסגה והאתגר מצביעים על חיפוש עצמי, חשיבה הגיונית, רצון לנהל ועצמאות מוחלטת. קצת קשה לה לקבל הוראות, ולפעמים תעדיף לפעול לבד, ופחות בשיתוף פעולה עם אחרים. ברגע שתינשא, חשוב שתשקיע במשפחה שלה, ופחות לכפות את דעותיה על בן הזוג. ברגע שתהיה משפחתית- היא תצליח ואז יפתחו בפניה שערי שמיים.

 על מה מצביע גלגול קודם\זיכרון נשמתי של ירדן אדרי?

הוא מצביע על החובה לעשות שינויים מקצה לקצה ולצאת מגבולות הנוחות. ברגע שתלמד לשחרר את כל המחסומים, היא תגיע למנוחה ולנחלה בחיים שלה. שלא תפחד לבקש עזרה והכוונה, כי רק משם תגיע הישועה. יש לירדן פנטזיות על גבר “למות עליו”. מן אהבה כזו שלא קיימת במציאות. ברגע שתבין שזה לא מציאותי – תוכל למצוא אהבה אמתית ולהיות מאושרת. (וליאור- ממש לא למות עליו!)

 איך ההתאמה הזוגית בין ירדן אדרי לליאור דואק?

אות ראשונה- יצירת מציאות: שילוב האותיות הראשונות מצביע על מצב בו התקדמו בחייהם לבד ובכוחות עצמם. התיקון שלהם הוא בגיוס המשאבים שלהם, כדי להתגבר על כל האתגרים שמציבה זוגיות זו. עבודה אישית עשויה להביא להצלחה.

אות שנייה- מיניות ורגש: מצביעים על אתגר בתחום זה. הם מאד שונים בהבעת רגשות וזוגיות כאן לא מומלצת. כמו כן, תיתכן חוסר נאמנות בקשר. בול!!! זה מה שקורה בפועל…

אות שלישית – ניווט כעסים: בשעת כעס, שניהם מתלהמים ומתפרצים זה על זו. ירדן לא שוכחת ועלולה לשמור טינה. ליאור עלול להיעלם ולהשאיר את ירדן עם שאלות ללא מענה.

 תכל’ס, ירדן בחורה כארז. מצד אחד דומיננטית, חזקה ודעתנית ומוסיפה הרבה צבע לבית, ומצד שני – מאד ישירה, אימפולסיבית ופוגעת בלי להרגיש. האם שווה לה להשקיע בזוגיות עם ליאור? ממש לא…מה שבטוח, לפי תאריך הלידה, צפויה לה זוגיות יפה (אחרת) שעשויה להימשך זמן רב, ואף תוביל לחתונה בעזרת השם! תרתי משמע.

  

ציונה אבירם – נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 

מאמרים נוספים בנושא:

ליאור דואק: לאן מוביל הקשר עם תקוה?

מעיין אדם, אסיף אלקיים: אל תוותרו על אהבתכם!

אדם אליוף האח הגדול 2020: על אמפטיה, רגישות וזוגיות

רות אלבז האח הגדול 2020: על רגישות, דרמה וחכמה

 תמונה מתוך סרטון יוטיוב - צילום מסך

מקורות: נפתלי פרום- זיווג מן השמים + ספר השמות המלא לפי הקבלה, הוצאת אסטרולוג

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה