הבלוג של נטע מעטוף

netamaatuf

פסיכותרפיסטית הוליסטית באומנות

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוקטובר 2017

באפריל האחרון החלטתי שזהו! אני מפסיקה לעבוד בעבודות שמתיישבות על משבצת ליד, או התעסקות כזו או אחרת שנוגעת רחוק מהכישרון שלי. להפסיק לעמוד בצל ולצאת החוצה אל האור

30/10/2017

 

באפריל האחרון החלטתי שזהו! אני מפסיקה לעבוד בעבודות שמתיישבות על משבצת ליד, או התעסקות כזו או אחרת שנוגעות רחוק בהכשרה שלי. להפסיק לעמוד בצל ולצאת החוצה אל האור.

הצל שלי ואני 1 קרן אבישר

 הכל התחיל בזה שלפני שנתיים סיימתי ללמוד, מסע למידה שהתחיל במדרשה בבית ברל במסלול שיקום באמצעות אומנות והמשיך ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית באומנות במכללת אלה. מעולם לא דמיינתי שאני אעשה את זה, את הצעד ללימודים, להשכלה, לפתח את עצמי ואת היכולות שאפילו לא דמיינתי שיש בי.

אני זוכרת אותי נערה שסיימה את השירות, יצאה לחופשי מכל מסגרת אפשרית ושהמטרה שהיא הציבה לעצמה בחיים זה לצאת לטיול הגדול, להודו.

אז עבדתי קשה וחסכתי כל שקל כדי לממש את החלום הגדול, את המטרה שלשמה נוצרתי, כך לפחות חשבתי. זה לא שלא היו לי חלומות גדולים, ועוד איך היו לי. אני אשפית בחלומות, תשאלו כל אחד שמכיר אותי. הבעיה הייתה שלחלום זה נעים וטוב ואפילו מרומם את הלב אבל מהר מאוד הנחתתי את עצמי, כי בשביל ללמוד צריך כסף. ואם זה בירושלים אז צריך כסף לדירה, מים וחשמל, צריך ללמוד כל השבוע, צריך לאכול ולבלות. אז הכל התחיל ונגמר בכסף. אבל אני יכולה לספר סיפורים ולתרץ תירוצים מפה ועד לירושלים. מלא אנשים עשו זאת והצליחו. אז למה? את התשובה אני מנסה לגלות בעצמי על עצמי. כי אם מישהו אחר יכול אז גם אני יכולה.

 ולנקודה הזאת רציתי להגיע. אני טיפוס של החלטות, מחליטה משהו ועושה סוף פסוק, אגב כך גם הפסקתי לעשן. החלטתי שאני חייבת להצליח. החלטתי שאני בחיים האלו הולכת לממש את מה שגורם לי לשמחת הלב. וזה לא פשוט, לא קל, ולא תמיד זה מצליח, לפעמים אני נופלת, לפעמים זה מעייף, אבל אז אני לוקחת נשימה עמוקה ואוגרת עוד כוחות להמשיך.

אני נמצאת היום במקום שבו סוף סוף אני יודעת להעריך את עצמי, לומדת לא להתבייש ולהביא את עצמי ואת מה שיש לי לתת.

 אני מזמינה אותך, להעז, להגיע להחלטה, שמגיע לך, שיש בך, לגלות ולחקור, לעשות כל יום משהו כדי להניע ולהתקדם לעבר החלום, לחבק בשתי ידיים הזדמנויות שנקרות בדרכך, להביט ישר ולראות איזה דרך נפלאה הולכת להיות לך. לא לפחד לגדול, להיות, לחיות את ההוויה שלשמה נוצרת, ולא זה לא הטיול של הודו. אלא משהו עמוק ורחב יותר. שמחה שיש לי חיים שלמים לגלות כל פעם נדבך חדש על עצמי.

כי באפריל האחרון החלטתי שזהו. אני רוצה להצליח, לפרוס כנפיים ולצאת לדרך משלי.

מתוך פרוייקט שנעשה במדרשה לאומנות בבית ברל

מתוך פרוייקט שנעשה במדרשה לאומנות בבית ברל

 

שיווק סלונה קורס2

#דיגיטליות_בעסקים

#לאומי_עסקים

saloonaschool#

KerenAvisar#  הצילומים מתוך פרוייקט “הצל שלי ואני”

#גלית_סבג צילומים מתוך הקורס

#נטע_פסיכותרפיסטית_הוליסטית_באומנות

עוד מהבלוג של נטע מעטוף

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

על הפעם הראשונה שלי

אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל! בחיי. כבר שעה שאני רושמת ומוחקת, מנסה להעביר את המחשבות לכתב, למשהו שאפשר לשתף ולהעביר הלאה. אתחיל בזה שזה פוסט ראשון! מזל טוב לי. קצת מתרגשת ולחוצה. בכל זאת, לא כל יום מתגלגלת אלי חוויה כזו....

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

כבר אז ידעתי שהם עבורי יהיו בלתי נשכחים אך אני עבורם אהיה נשכחת

 המסע שלי עם ילדים התחיל לפני 6 שנים. אני זוכרת בחורה בת 25, שהרגישה שהחיים נפלו עליה ואיך האדמה פערה את פיה לנפילה תהומית ללא נודע. קצת מצחיק שאחרי כל השנים כשאני נזכרת...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה