הבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

נטע-לי כץ

מנכ"לית בית ספר חרשן, מגישה לבגרות, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.

עדכונים:

פוסטים: 147

החל מינואר 2017

הלו הלו- הבית שלי לתפוח – מרכז שירות מקצועי לפתרון בעיות בסלולר

15/03/2019

השבוע שלי התחיל בכתיבת צוואה. כן את הצוואה שלי. הרגשתי תחושת מחנק, הגרון היה יבש וקול לא פקע ממנו (ולי יש קול עורב בדרך כלל). זיעה קרה שטפה את גופי לחץ ודקירות בחזה – הייתי בטוחה שאני לפני אירוע לבבי.

התחלתי לחשוב טוב למי אני רוצה להשאיר מה, ובעיקר על סידורי הלוויה שלי, בחרתי שיר, צייסר וסידורי עמידה.

IMG_4709

אתם שואלים את עצמכם על מה כל הדרמה, מה כבר קרה? ואם את פה כדי לספר על זה – אמרת הגומל ? או הכי פשוט מי מת לך?.

אז כן מישהו מת, ללא התרעה ללא סימני גסיסה התפוח הקטן/גדול שלי שבק חיים. למי שעדיין לא הבין האייפון שלי.

בטח עכשיו כל הציניקנים ירימו גבות ויגידו ..”איזה הגזמה אז הטלפון נדם, לא נורא זה טוב להתנתק לכמה שעות”.

אז לא דרמה ענקית! ברגעים הראשונים ניסיתי להתאושש, ואמרתי לעצמי אוקיי תעשי מקלחת תתלבשי, תצאי לקפה השכונתי תעלי הודעה בפייסבוק שאת ללא הנייד יהיה בסדר כמה שעות והכל יסתדר.

אז מסתבר שלא – כשנכנסתי למקלחת חיפשתי להפעיל את המוזיקה אבל זה לא היה אפשרי – כי המוזיקה בנייד. רציתי לשים לי טיימר שלא אשכח את עצמי במקלחת – גם זה לא היה אפשרי. בכלל רציתי לבדוק מה השעה –לוודא שאני עומדת בלו”ז זה לא היה אפשרי, להציץ מתי הפגישה הבאה ואיך אני מודיעה לה על תקלה ואני לא זוכרת בדיוק איפה קבענו – וגם זו הייתה בעיה. בקיצור חיי כולם נמצאים בתוך התפוח. אז פעם ראשונה אני מתוודה – אני מכורה לתפוח שלי.

בזמן שהתקרה החלה יורדת וסוגרת עלי והרגשתי איך אט, אט אני נקברת תחת ההריסות – המקלחת הפכה להיות 3 דקות, אם לא דקה. להתלבש לקח עוד חצי דקה, והפתרון הראשון הגיח במוחי – אני אקפוץ לקפה השכונתי אקח ממישהו את הטלפון אעלה הודעה וארוץ למעבדה כלשהי באזור, אולי שם מישהו ימליץ על מישהו שמכיר מישהו…

בריצה סהרורית אל עבר הקפה אני עוברת על פני מקום שנקרא “הלו, הלו”, אני מכירה אותם ויודעת שלרוב  אני רוכשת שם את המטענים שאני מומחית לאבד כל שבועיים.

IMG_4512

נכנסת מסתכלת עליה ובקול חנוק ומעט רועד שואלת אותה: “תגידי יקירה היכן יש מעבדה קרובה לאייפון?” .

היא מסתכלת עלי מגישה לי כוס מים, ואומרת מה זאת אומרת? כאן. תני לי את הנייד..

בחשש כבד ובתקווה קלושה אני מגישה לה אותו ליד, אני מסתכלת עליה ופוערת עיניים.

 אתם מעבדה? את בטוח יודעת מה את עושה? היא לא מתרגשת מהשאלות הלא נחמדות שלי היא רואה את הפאניקה והלחץ עלי.לא שהסתרתי אותם אבל היא מכילה אותם. 3 דקות אני עומדת מסתכלת עליה – היא מזמינה אותי לעלות איתה למעבדה מבינה לרחשי ליבי, עוד דקה והתפוח שלי חזר לחיים! הללויה !!!

IMG_4522

אני קופצת עליה ומחבקת אותה בהתלהבות ענקית !! תודה! תודה! תודה!

איך אמרת שקוראים לך : שירן. “תודה אלופה!”

“הלו הלו” חנות קטנה ומטריפה ועכשיו אני יודעת גם: מרכז שירות מקצועי לפתרון בעיות במכשירי סלולר.

הם מתמחים בכל סוגי הטלפונים והתיקון הוא לרוב עד שעתיים, המחירים הוגנים והשירות סופר מקצועי ואדיב.

התיישבתי לי בכורסת ההמתנה עם כוס קפה כדי להחזיר נשימה, לסדר את הדופק בחזרה. אני פתאום מסתכלת על המקום ומגלה את מה שלא ראיתי עד עכשיו. יש שם הרבה יותר ממטען לנייד. החנות ממוקמת ברחוב ירמיהו בתל אביב – ישנה ספת ישיבה מגניבה עם עמדת שתייה. מוצרים וציוד נלווה.

IMG_4536

לאחר נשימה ארוכה אני מסתכלת עליה ושואלת שירן: יש לך אוזניות AIR לא של אפל – לא בא לי לשלם 900 ₪ ?.  ברור היא עונה ואתן לך לבדוק איך את שומעת בהם. ברור שזו הייתה סיבה טובה לבדוק את הנייד שחזר לפעולה ולהוציא שיחה ראשונה – אני מסתכלת עליה ואומרת תני לי את המספר שלך אני יוצאת אל הרחוב הסואן, רוצה לבדוק איך זה נשמע? פייר התלהבתי- רכשתי! יש גם מטען נייד?  ברור שכן – היא בודקת מוציאה לי זה יספיק לך. אני צריכה גם מטען רגיל – בבקשה היא מגישה לי את המטען העשירי שרכשתי.

הגעתי שטופת זיעה קרה ובהיסטריה מוחלטת, יצאתי בסבב רכישות מושלם והעיקר לא הרגשתי ששדדו לי הכיס. המחירים הוגנים, לתפוח שלום. ואני אימצתי לי מקום חדש מעבדת “הלו הלו” בירמיהו זה הבית לתפוח שלי.

IMG_4541

הלו הלו ברחוב ירמיהו תל אביב

הבית שלי לתפוח המופלא שלי

רכשה, תקנה, וחזרה לחיים.

רעבה תמיד

עוד מהבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה