הבלוג של הבלוג שלי נרקיס רובין ברזני ♦ מעצבת פנים וחיים

nbnarkis

היי, אני נרקיס רובין ברזני. מעצבת פנים, מעצבת בעצם כל דבר, חיים, בתים, אנשים. מעצבת פנים, שחיה, נושמת וחולמת עיצוב כמעט בכל שעות היממה. מרצה בשנקר מופיעה בתכניות טלוויזיה בשעות הפנאי. נותנת לעולם בתים נפלאים מעוצבים ואת עצמי... +עוד

היי, אני נרקיס רובין ברזני. מעצבת פנים, מעצבת בעצם כל דבר, חיים, בתים, אנשים. מעצבת פנים, שחיה, נושמת וחולמת עיצוב כמעט בכל שעות היממה. מרצה בשנקר מופיעה בתכניות טלוויזיה בשעות הפנאי. נותנת לעולם בתים נפלאים מעוצבים ואת עצמי בעיקר. מה אני עושה כאן ? כותבת את חיי בצחוק או אולי ברצינות ונהנית מכל רגע.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל ממרץ 2019

או במילה אחת – תזיזי את עצמך ותתחילי לעשות ספורט

01/11/2019

שנים שאני רוצה אבל באמת, ממש רוצה. עם התכווננות כזאת מהלב והבנה בראש שאני צריכה, לא צריכה אפילו חייבת. כל פעם משכנעת את עצמי מחדש שזה חשוב כי אני כבר לא הולכת ונהיית צעירה, כי חייבים להפעיל את הגוף, כי זה בריא, מאוד בריא, זה חשוב מאוד. ועל מה אני מדברת אתם שואלים? ספורט. אז רבים וטובים ניסו עוד לפניהם ואני נשארתי בשלי. סרבנית ספורט מדופלמת אנוכי. מאלף ואחד תירוצים.

שנים אני מנסה ואל תסתכלו עלי ככה, אני בטוחה שמסתתרות כאן עוד כמה וכמה סרבניות ספורט כמוני, כאלה שמתהלכות ביניכם הספורטאים עם מבט בורח מהעיניים, שמעריצות אתכם מרחוק, אבל באמת מעריצות, עד שזה מגיע אלינו. ורציתי באמת שרציתי, אבל כל פעם היו לי מלא תירוצים. אני עובדת הרבה מידי, לא מוצאת זמן לזה. אני מתחילה את היום שלי מוקדם, מסיימת מאוחר איפה אכניס את זה? זה יבוא על חשבון זמן הילדים שלי, זה נופל על הימים שאני מרצה באוניברסיטה, כן אני אתחיל, טוב אבל עוד מעט וכהנה וכהנה המצאות ותירוצים בעיקר לעצמי ובעצם עושה קצת ספורט לשואלים, כן עושה, ללכת עם לקוחות כל היום ברגל מחנות לחנות, את כל רחוב הלח”י מקצה לקצה זה לא ספורט תגידו לי ? ככה שנים ניחמתי את עצמי. ובזמנים קשים אפילו שילמתי המוני כסף למכונים השונים וידעתי בראש שלא אגיע ואכן לא הגעתי. והנחמדים במכונים התקשרו, חיזרו, אמרו לא חבל? כך שנים.

והערצתי, בחיי שאני מעריצה, את כל אלה שקמים ממש מוקדם לרוץ, שעושים מרתונים, תריאטלון, רביעתלון וחמשתלון גם וקמים בשבת לספינינג, פילאטיס וכל אלה. אני נכשלתי.

עובדת קשה מידי

עובדת קשה מידי. צילום : MEYUHAS

ואז הם הגיעו והרגשתי כאילו שלפו אותי (איך הם עלו עלי ?!) מבין אלפי אנשים סרבנים כמוני, יד גדולה מלמעלה, פתאום הרימה אותי ואמרה – את. נבחרת לעשות שינוי, נבחרת לקבוצת holmes place israel, נבחרת לעשות שינוי. הפעם החליטו בשבילי. וכך נבחרתי בדיוק בזמן המתאים ובמקום המתאים (מסתבר שכל זמן הוא מתאים לספורט, רק צריך לקבוע אותו מראש בקלות ביומן.) להתחיל קצת לדאוג לעצמי במקביל לדאגה לעולם.

הנבחרת צילום : מאור פרחי

הנבחרת. צילום : מאור פרחי

והם דואגים לי בהחלט. תחילה התרגשתי, שמחתי ואפילו השווצתי ברוב פאר והדר לכל הסביבה הקרובה וגם הרחוקה שהנה זה קורה. גם אני אהיה ספורטאית בריאה בקרוב. אתהלך בגאווה ברחוב, אלבש בגדי ספורט מגניבים. רבים לא האמינו עד שיראו בעיניהם. בבקשה כתבתי לכם פוסט. כל זה היה נחמד, עד שקיבלתי את הלו”ז, שם נגמרה השמחה שלי, לו”ז עם סוגי שמות מוזרים ומפחידים של אימונים, תזונאית ומאמן שישגיח עלי מקרוב שאבוא, שם כבר לא צחקתי. חשבתי מה עשיתי לעצמי? ולמה הסכמתי. נשמתי עמוק ושאלתי האמנם? אני ?

אנחנו סתם נראות מחייכות. עמוק בפנים, תפוס לנו הכל

אנחנו סתם נראות מחייכות. עמוק בפנים, תפוס לנו הכל. צילום עצמי

הם הבטיחו שאני אתענה! אבל איהנה מכל רגע. אני שואלת האמנם? אז אחלו לי המון בהצלחה, פרוייקט #Makeachange יוצא לדרך ואני בתוכו. האם הם יצליחו להחזיר אותי לכושר? האם יצליחו לאמן אותי? האתגר הגדול יוצא לדרך.  מי ישבור את מי?! ניצחון של מי יהיה פה? מקווה מאוד של שנינו יחד. זהו נגמרו התירוצים! הפעם החליטו בשבילי. אין יותר לאן לברוח. תאחלו לי המון בהצלחה. ובעיקר תישארו לעקוב מקרוב – יצאנו לדרך!

צילום : אלעד גונן

צילום : אלעד גונן

מבטיחה לסקר כאן מקרוב, שורה ראשונה – מי הצליח לאלף את מי.

עוד מהבלוג של הבלוג שלי נרקיס רובין ברזני ♦ מעצבת פנים וחיים

תצוגה מקדימה

אגרוף בבטן

    Shutterstock‏ היא הרגישה שעולמה מסתחרר עליה, היא לא הצליחה להבין האם זו הקרקע הנשמטת תחת רגליה או שמא העולם מסתובב לו. היא לקחה את הטלפון בידיים רועדות והודיעה...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

הקרדישאנס ואני ??

 this latter will be follow by an english version היי קים, את לא מכירה אותי, האמת שעדיין לא, מניחה שבקרוב תכירי. אני בטוחה שמישהו מכל 5000 החברים שלי, או מישהו מהיח"צ שלך ידאג לחבר ביננו, אין סיכוי שלא. העניין הוא כזה, אני נמצאת בקורס שהוא מדהים...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

השדון הקטן של גיל המעבר

גיל המעבר – צירוף מילים קשה, לפחות לי. בטוחה שתסכימו איתי. מה לי ולו? לשדון הקופץ הזה שמאיים בעוד שנים ספורות לדפוק על דלתי, לשלוח לי אינספור ברכות חמות ולבביות. אבל אני? אני מצידי לא אפתח לו. אתעלם בשקט, אלך על קצות האצבעות...

תגובות

פורסם לפני 2 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה