הבלוג של גל ג

mithatnim

הכל למתחתנים, המלצות למתחתנים על נותני שירותים לחתונה

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מינואר 2015

הרבה מאוד כבר נכתב אודות השאלה איפה רצוי יותר לעשות חתונה, באולם אירועים או גן אירועים. יש מי שיטען שזה הויכוח המהותי הראשון אודות אופי החתונה, הרי במובן מסוים, המיקום בו נערוך אותה, ישפיע לא מעט על אופייה. אך כפי שנראה מיד, יש מקרים בהם אנחנו לא יכולים באמת להשפיע, עם זאת, יש מקרים שהתמזל מזלנו, ואנחנו יכולים ליהנות משתי העולמות יחדיו.

לפני שנתחיל לעזור לכם להחליט ונסביר מדוע אולם אירועים יכול להיות פונקציה לא רעה לעריכת חתונה, נסביר למה יש מקרים שאין לא יכולת להשפיע ומנגד למה לפעמים מתמזל מזלנו. אז ככה. כאשר אנחנו מחליטים על תאריך חתונה, דבר שנתון כמובן לשיקולנו, במובן מסוים, אנחנו חורצים, לא פעם, את הדין לגבי המיקום בו נערוך את החתונה. מזג האוויר הישראלי לא מאפשר לערוך חתונות בגן אירועים בחורף, גם בקיץ, בעיקר ביולי-אוגוסט, אם רוצים לעשות חתונת צהריים, זה כמעט בלתי אפשרי לערוך אותה בחוץ. לעומת זאת בחודשי אפריל-מאי, וכן בספטמבר אוקטובר חבל מאוד לערוך אירועים באולם אירועים. יש מזג אוויר טוב וחבל לפספס אותו.

למה בכל זאת התמזל מזלנו? כי היום לא מעט גני אירועים, מחולקים כך, שניתן לערוך קבלת פנים בגן, ואת שאר האוכל והריקודים לעשות באולם. יש גני אירועים, שיש גם אולם וגם גן, ויש הפרדה מלאה ביניהם.כך שאם רוצים ליהנות מהשירות של המקום, צריך רק לבחור בין השניים.

אז במה נבחר, גן אירועים או אולם? התפיסה אצל לא מעט זוגות (והוריהם), שגן אירועים מבטא משהו הרבה יותר מודרני, חדשני, משהו משדר אווירה יותר נעימה וזורמת מאשר אולם אירועים. זה נכון אם מסתכלים על אולמות משנות השמונים, אולמות בלי תפאורה, צפופים, מעושנים, שלא השרו אווירה נעימה במיוחד. אך כיום אפשר למצוא מגוון אולמות שמשדרים משהו אחר, שמזכיר אף הוא מודרניות וחדשנות.

למשל אולמות אירועים גדולים ומרווחים, שמתירים מספיק מקום לאזור הסעדה ואזור ריקודים, בלי שאחד יפגע במרחב של השני. זה נכון גם לגבי התפאורה. כיום שמים הרבה יותר דגש על הארכיטקטורה של המקום, הוא נבנה כך שייתן אווירה יותר נעימה וזורמת, ומעוצב בצורה הרבה יותר חדשנית. יש לכך שתי דוגמאות, ראשית, חלונות גדולים שמכניסים הרבה אור מצד אחד ומצד שני, מאפשרים לראות נוף חיצוני (משתלם במיוחד באולמות אירועים שנמצאים באזורים יפים), שנית, שילוב של תאורה ייחודית וצבעים. שיוצרים אווירה מיוחדת.

עוד נקודה ששמים דגש אליה היום, הוא כל הנושא של האקוסטיקה. אחת הבעיות שהיתה מאז ומתמיד באולמות אירועים, היא האקוסטיקה שגרמה לכל מי שישב במקום, לסבול כאשר הוא האזין למוזיקה או רצה לרקוד. כיום יש הרבה יותר דגש לעניין, כך שניתן גם לשמוע מוזיקה וגם לדבר בלי להרגיש שהמוזיקה צורמת באוזניים.

עוד נקודה שיש לשים לב אליה היא השינוי במיקום של האולמות. בעבר אולמות אירועים היו במרכזי ערים ואיזור תעשייה. דבר שמצד אחד הפריע לתנועה ומצד שני יצר תחושה לא נעימה, שמא זוגות צעירים צריכים להביא את האורחים שלכם לאולם אירועים באיזור תעשייה. כיום חלק גדול מהאולמות האירועים יצאו ממרכזי הערים ואזורי התעשייה ומוקמו במתחמים שונים מחוץ לערים. זה גם מקל על ההגעה אליהם, על החנייה וכן יותר אווירה הרבה יותר נעימה.

הנה לכם כמה סיבות טובות מדוע לבחור באולם לשם עריכת חתונה.

לבחירת אולם אירועים: https://www.mit4mit.co.il/cat/%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D

עוד מהבלוג של גל ג

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תקליטן‎ ‎לחתונה – בוחרים נכון, בוחרים חכם ‏

כאשר אתם מתיישבים להכין את החתונה שלכם, על שלל הספקים אותם צריכים לבחור לערב החתונה, בחירת תקליטן נחשב לאחד התהליכים הכיפיים אך המורכבים שיש. אם עובדים בצורה חכמה ויודעים לעשות את הסינון הנכון, אז הבחירה יכולה להיות...

גני אירועים מומלצים – כיצד בוחרים גן אירועים

השלב הראשון בארגון אירוע, הוא בחירת גן או אולם אירועים. בלא מעט מקרים הבחירה הזאת תקבע מתי נעשה את האירוע, איך וכמה אורחים יהיו בו. מיד נסביר כיצד דבר אחד קשור לשני ואיך יוצרים מצב בו בחירת הגן לא תפגע בשאר המרכיבים של...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה