הבלוג של Sharon Magnezi

Magnezina

לא נחה לרגע, כותבת מאז ומתמיד ועוסקת בקופירייטינג, כתיבת תוכן לכל סוגי המדיה וכתיבה עיתונאית. יש לי מילה טובה:https://www.facebook.com/millatova רכה על הרצף, משוננת בקצוות, אופטימית גדולה, עם אמונה חזקה באמת ובסוף הטוב.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל מנובמבר 2011

הפלגתי בדמיוני, או בהשראת המסע, דהרתי בדימיוני לאפיזודה בה כולנו כצוות אחד או בשניים, נוסעות בשני ג’יפים, צמודות אחת לשנייה בלב, גם אם נהיה רחוקות קצת גיאוגרפית, מבשלות ביחד, צוחקות ברעש, בוכות בשקט, אוחזות ידיים חזק ויודעות שאף אחד לא יכול עלינו.

08/03/2013

ככה אני, דעתנית על אוטומט, כשמשהו מרעיש את שלוותי כמו הקטגוריה ההיא בפרוייקט הנשים המובילות לרגל יום האישה הבינלאומי… אני משמיעה את דעתי מעל כל קיר ועל כל אבן.

את האש הזאת הבוערת תמיד, ניתבתי למקום חיובי, כי אני אולי לא מהססת להיות אסרטיבית, נחושה, נותנת בראש, אבל תמיד באה בטוב.

הערב הזה, של השקת מסעות קיץ- חורף של ‘מלכת המדבר’, (קיץ- פירינאים, חורף- גוואטמלה), בו ניווטנו על ציר מרכז-דרום אמריקה לצלילי ריקודי הסלסה עם רוטב סלסה,דוכנים, נאומים, שירים וריקודים, היה יחיד במינו. בעצם הן היו יחידות במינן. מלכות הבלוגריות של סלונה, שאת חלקן אני כבר מכירה על אמת ועם חלקן חציתי את הקיר וזכיתי להכיר ושמחתי, ממש שמחתי.

שמחתי על ההזמנה המפתיעה והמרגשת של פיטוניה, שנתנה לי בפרוייקט המיוחד הזה, דריסת יד ורגל וקראה אותי לדגל. האפשרות להיות אחת משתיים שתזכנה לנסוע למסע החורף או הקיץ של מלכת המדבר חינם אין כסף- זו בהחלט מחווה יפה של סלונה- תודה!!!

אני אוהבת את האקסטרים ואת החיבור הבלתי אמצעי בין שק השינה לשמיים. מאינספור טיולים בתנועה, עקיצות סירפדים בעכוזים, ליחשושי וגישושי לילה בצאת הכוכבים, שירה בקולי קולות, מסביב הסהר יהום והסיסמה- ‘לעבודה, להגנה ולשלום’.

התקבלתי לצבא כמדריכת גדנ”ע, אבל זרמתי לנח”ל ואני יודעת היטב מהו קן רוחש בנות והוא לא תמיד רוחש טוב.. אבל כשהן מריחות סכנה, ( כמו עם הסגולה), הן מתאחדות כמו לביאות סביב המדורה, סביב המטרה, בהעצמה נשית שאין כמותה ובחברות שאין לה שנייה. במפגש הזה בערב התל אביבי הקר אך מחמם הלב, עם הבנות הטוענות לכתר המדבר, הרגשתי איחוד עם איפיון שכזה. הפלגתי בדמיוני, או בהשראת המסע, דהרתי בדימיוני לאפיזודה בה כולנו כצוות אחד או בשניים, נוסעות בשני ג’יפים, צמודות אחת לשנייה בלב, גם אם נהיה רחוקות קצת גיאוגרפית, מבשלות ביחד, צוחקות ברעש, בוכות בשקט, אוחזות ידיים חזק ויודעות שאף אחד לא יכול עלינו.

אז לכבודכן בנות מלכות, יצרתי את צוות הנשים שעושות לי טוב, למסע ‘מלכת המדבר’, כי מבחינתי כולכן זוכות. לכל אחת ייחוד משלה ותפקיד משלה בצוות הנבחר (בסדר רנדומלי ובקריצה כמובן):

חסה חוסכת- עם חסה חוסכת אין עיגולי פינות, בנות. משוננת וחדה וחדורת משימה, היא תנווט אותנו ליעד בלי רחמים אבל עם המון חמלה, כי שמביטים על ‘חסה חוסכת’ רואים שהיא כל כולה טובה.

חסה חוסכת מעגלת חיוך (מימין).

עידית המילים- עידית היא ברכה. היא תהיה הקמע של הקבוצה להצלחה, כי כשהיא רוצה משהו היא לא רואה בעיניים. ועוד דבר מה, אני יודעת, פשוט יודעת, שברגעים טובים פחות במסע, תמיד יימצא מקום לחיזוק בחיקה.

עידית משמאל- לא רואה בעיניים

לייזה פאנלים- היא תצחיק אותנו הלייזה הזאת. מנחת הפאנל, שתספר לנו סיפורים עם חידודי לשון פנומנליים לאור ירח, כשנרעד ביחד מקור. תתבל אותנו באנקדוטות פיקנטיות שיחממו את הגוף והאווירה והיא תחייך ותתמוך חזק. הולכת להיות לנו הילולייזה.

ראש הצוות ומנחת הפאנל

Aunt Petunia - אני צריכה להציג את תפקידה או שאתן מסכימות שהיא ראש הצוות?  היא יודעת בדיוק, מתי, איך ולמה ובאיזו דרך. אפשר להיות בטוחות שהיא תדע לחלץ אותנו מכל צרה, בשיקול דעת בחיוך מרגיע של קור רוח ועם טוטל לוק מהמם של פאשניסטה מובילה, כמו שהיה לה בערב הזה.

שולי גלנץלשולי יש באמת לוק של מלכה. אצילות מדודה וכובשת, יופי אמיתי מבפנים ומבחוץ, והיא כפילתה של נעמי ווטס, אז קיבלנו גם כוכבת קולנוע. (הבימאית ריקי שולמן, לתשומת לבך).

שולי (נעמי ווטס) בשיחת מוטיבציה עם הבימאית.

ריקי שולמן- יומן מסע טייק וואן: ריקס תכתוב את תסריט המסע, תלהק, תביים ותביא אותנו לשטיח האדום כשננצח. עם הרבה אהבה, אבל בדרך שלה כי ‘היא לא עובדת בשביל אף אחד’.

שולמן מתייעצת על הליהוק למלכה הראשית

יעל מוריסכמה כישורים במלכה אחת? מדריכת גדנ”ע בדימוס, שמבינה את תנאי השטח וטוענת שהיא לא סותמת ת’פה מרוב טעימות. אני ממנה אותה ברגע זה, לבשלנית א(שפית) שתרים לנו פס ייצור של תבשילים נפלאים, בכדי שנזכור מאיזה טעמים יצאנו למסע, כי המלכות של סלונה צועדות על קיבתן. היא תדע גם להרים היטב את המוראל ולהוריד מתחים.

יעל הא(שפית)

ג’ני - חשבתן שבאתן לבטן גב, קצת נהיגה בג’יפ, אוכל וסוטול לאור ירח? תחשבו שוב כי ג’ני היא מלכת התזונה הבריאה והכושר והיא תפתח לנו ת…דלת לעולם של מתיחות, כפיפות ופעילות גופנית אינטנסיבית, היא תחבר לנו את הגוף והנפש, בכדי שלא נחזור מפורקות הביתה. אולי נראה מרוב מאמץ כוכבים, אבל אולי נגיע לכס הנצחון של המלכות עם המלכים? (אישית, הייתי שמחה להבריח כמה בנים..).

ג'ני מלכת התזונה הבריאה והכושר.

גליה לנגלי- ג’וטר - גליה הייתה הפתעת הערב שלי, אבל הפתעה טובה. לא הכרתי אותה,  לא מהקיר וגם לא מסלונה ופתאום חברה אליי מאירת העיניים הזו, לפי אורך הזמן שהיא המתינה עמי בתור לטורטיה הנכספת, אני יודעת שיש לה אורך רוח מפה ולפחות עד מרכז אמריקה, התחברנו ברגע והיה לנו הרבה על מה לדבר. נוסף לכל היא גם יועצת תזונה בריאה. ומה צריך למסע הזה אם לא : חברה, שכיף לבלות ולדבר איתה ולקבל כמה עצות חכמות. שמחה שחברת אלינו ואני בטוחה שגם שאר המלכות שמחות.

גליה יועצת תזונה שמאירה עיניים

ואנוכי שרון או בשם העט, Magnezina , שיכולה רק לומר לכן שלהילחם אני יודעת, אבל בשביל להשיג שלום. אני אהיה אתכן בנפרד וביחד מההתחלה, מרגע הישמע הגונג בתוף, כי אני הולכת עד הסוף. שיהיה לנו בהצלחה בכלל ובפרט ורק שתדעו שבשבילי אתן מלכות אחת- אחת.

ככה נראית סולידריות במיטבה.

ומקסימום אם לא אהיה מלכת המדבר , תמיד אשאר ‘ המלכה של העולם פרח השכונות…’

embedded by Embedded Video

ותודה לפיטוניה על התמונות.

עוד מהבלוג של Sharon Magnezi

תצוגה מקדימה

כמה יפה פורחת הלילך

ברקע מתנגן לו השיר 'פרח הלילך' בקולה האלמותי של חווה אלברשטיין. זה השיר שעשה לי פליי בלב, כשראיתי את לילך זרצקי, (29), בחלון הבלקוני של בוטיק הפרחים הנייד שלה ולא רק בגלל שהיא יפה כמו הלילך, אלא בזכות היותה אחת מאלו שמגשימים...

תצוגה מקדימה

אל תחכי, פשוט תקחי- מלכה פורצת גבולות

"יש כאלה שאומרות לי איזה כיף שיש לך בן זוג ש'נותן לך'. זה מצחיק אותי ואני עונה תמיד: מה זאת אומרת נותן? אני לוקחת, לא מחכה שיתנו לי. אישה צריכה לדעת לפרגן לעצמה." "נשים פוחדות לקחת את מה שמגיע להן ולכן בהרצאות שלי מול קהלים...

תצוגה מקדימה

Oh, girls just wanna have fun...

אחת הבנות שממש יודעת לעשות FUN, היא כוכבת הפופ הפרובוקטיבית, ריהאנה, שלא שמה על אף אחד, ( ולעיתים גם שוכחת לשים בגד על עצמה..). עד גיל 25, הספיקה הכוכבת האקסטרה-מגנטית לספק כמה דברים לעולם חוץ ממוזיקה:  לחטוף מהחבר שלה ולחזור...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה