הבלוג של מיכל יפה

עניינימים

שונאת לכתוב, אוהבת לערוך ומתמחה בלראות את התמונה הקטנה

עדכונים:

פוסטים: 155

החל מאוגוסט 2011

והפעם: מה עושים כשהמשקל נתקע ולא זז, מה המחמאה הכי טובה שאפשר לתת למישהי בדיאטה ומשימה מאוד חשובה לשבוע הבא

22/12/2013

“המכנסיים האלה גדולים עלייך”

זהו. מבחינתי אפשר לגמור את הטור פה. אני יכולה לקרוא את המשפט הזה, שנאמר לי על ידי שני אנשים שונים (כלומר שתי נשים שונות. בואו לא נפריז ביכולתם של גברים לשים לב לדברים כאלה), שוב ושוב ושוב, ובאמת שאין צורך במילים נוספות. המכנסיים האלה, אגב, לא תמיד היו גדולים עליי. למעשה הם היו מתאימים בהחלט לפני שהתחלתי בדיאטה.

אז אחרי שלפני שבועיים עמדתי במקום ולפני שבוע עליתי 300 גרם, השבוע הצלחתי לעשות משהו בלתי ייאמן וירדתי 1.7 קילו (וגם את המשפט הזה אפשר לקרוא שוב ושוב). ואתם יודעים מה? לא אכלתי פחות. למעשה מבחינת נקודות יצא אפילו שאכלתי קצת יותר (אבל במסגרת התקציב). מה לא אכלתי? לחם. ואבוקדו. אז נכון ששירי אמרה שזה לא אמורה לגרום להשפעה כל כך גדולה, גם כשלוקחים בחשבון את העובדה שאני אוכלת אבוקדו בחצאים, אבל אם יש משהו שלמדתי בחודשיים האלה זה שהגוף האנושי מגיב לפעמים באופן ייחודי לכל מיני דברים, ומה שמשפיע על מישהו אחד בצורה מסויימת, משפיע אחרת על מישהו אחר.

שומרי משקל דיאטה.

מה עושים כשנתקעים?

השבוע היה מפגש מאוד חשוב, ודיברנו בו על המצב המעצבן שנקרא פלאטו, זה שבו הירידה במשקל נעצרת, למרות שממשיכים לשמור על כל הכללים של הדיאטה. המצב הזה יכול להימשך שבוע-שבועיים-שלושה, אבל יתכן גם יותר, ואין מתסכל ממנו. ובעיקר, הדרך ממנו לאיבוד עשתונות ופריקת כל עול היא מאוד קצרה.

אז צריך לדעת שזה קורה, וזה בסדר, וצריך לנשום עמוק ואולי לשנות קצת את התפריט במסגרת התקציב, כי גם זה עוזר (כמו שזה עזר לי). אבל יש עוד משהו, ובזה בעיקר עסקנו במפגש. לפעמים, כשמפשפשים קצת במעשינו, מתגלה שה”אבל אני נשבעת שעשיתי הכל כמו שצריך” הוא, איך לומר, לא לגמרי מדויק. זה יותר בכיוון של “אבל אני נשבעת שעשיתי הכל כמו שצריך, חוץ מבקבוק היין ההוא ששתיתי עם חברות” או “אבל אני נשבעת שעשיתי הכל כמו שצריך, אבל היה סופ”ש קפוא ואכלתי הרבה חמין” או אפילו “אבל אני נשבעת שעשיתי הכל כמו שצריך, אבל לא היה לי כוח ללכת השבוע לחדר כושר”.

בקיצור, זה שהפלאטו הוא התירוץ המושלם זה לא אומר שצריך להשתמש בו. בטח לא כל עוד לא שללתם את שאר הסיבות האפשריות לאי ירידה במשקל.

אבל מספיק לדבר עליכם ובואו נחזור לדבר עליי. הג’ינס שבתמונה הם לא המכנסיים מתחילת הפוסט, אלא ג’ינס ישן שלא עלו עליי ה—מון זמן. ובכלל, נראה שבקרוב אצטרך לעשות קצת מדידות של מכנסיים שעלו בבושת פנים למדפי הארון העליונים. בקרוב הם יחזרו כמנצחים למדף האמצעי.

ג'ינס

ובשבוע הבא:

שבוע הבא הוא המפגש האחרון שלי. כדי להשלים ירידה של 5 קילו אני צריכה לרדת עוד 1.1 ק”ג. אם הייתם אומרים לי את זה לפני שבוע ויותר, הייתי מסבירה לכם שאין סיכוי, ושהגוף שלי לא מסוגל לשמור על הכללים וגם לרדת יותר מקילו, אבל לאור השבוע האחרון, אולי יש סיכוי. מה שבטוח זה שהשבוע אעשה מאמצים עילאיים. אחלו לי בהצלחה ותהיו בני אדם ותרחיקו ממני פיתויים.

עוד מהבלוג של מיכל יפה

תצוגה מקדימה

עגבניות מיובשות בשמן זית ותבלינים

כן כן, הכי טוב לייבש עגבניות בשמש, אבל למרות שזה יותר רומנטי (וזול), לא תמיד אפשר. מזל, אם כך, שיש תנורים בעולם. וככה זה הולך: לוקחים עגבניות שרי וחוצים אותן לאורך. כלומר אם יש...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אייל גולן: כמה מטומטם אפשר להיות?

ונגיד שהוא לא ידע. נגיד. כלומר יכולתי לכתוב פה פוסט שלם על למה כשאישה - בכל גיל - שוכבת עם יותר מגבר אחד, ועוד כאלה שלא מכירים אותה, ויותר מפעם אחת, זה בכל מקרה מעיד על בעיה לא קטנה, וכל גבר עם מעט שכל בקודקודו אמור לסרב לעשות...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

וידאו: מי יעזור לילד ברחוב?

יותר מ-20 מיליון איש צפו בסרטון שהציג ניסוי חברתי שבמסגרתו עמד ילד ברחוב בניו יורק בקור של מינוס 15 מעלות, כשלגופו רק ג'ינס וטי-שירט קרועים ובידו שקית ניילון אחת להתכסות בה. העוברים והשבים התעלמו ממנו במשך שעתיים, ואז קרה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה