הבלוג של חסה חוסכת

חסה חוסכת

כל מה שיכול להשתבש - ישתבש. וגם אם הוא לא - זה עדיין יעצבן אותי.

עדכונים:

פוסטים: 101

החל מאפריל 2012

החסה המצויה היא בחורה בעלת גוף מוצק. מה שנקרא בחביבות “בחורה בריאה”, שזו המקבילה הגופנית למינוח העדין לגבי אישיות גבולית – “בחורה נחמדה”. מכיוון שעם האישיות שלי כבר אין מה לעשות יותר, החלטתי לנסות לעבור למצב צבירה של “גבעולית”.

06/05/2013

לחסה יש את כל הנתונים להיות ספורטאית חוץ מהענין של הספורטיביות והכושר הגופני.

ולמען הסר ספק, בריאותי כל כך חשובה לי, שמזה ארבעה חודשים לא הדלקתי סיגריה. או, כן – אני עדיין מעשנת. לחלוטין. לוותר על התואר עדיין קשה לי. רק שאני מקפידה לא להדליק סיגריות. (דרך אגב, אני יודעת בראש שזה ממש טוב והכל, אבל אוי, כמה שאני מתחרטת על ההפסקה הזאת בנשמה…)

בכל אופן, צעד בריאותוני זה, שמרמז על היותי צדקת גמורה, מרמז גם על ששה, שבעה, עשרה קילוגרמים נטולי ניקוטין אך רוויי שומן שהצטרפו למשפחתנו המתרחבת. המספר המדויק אינו ידוע – בכל פעם שאני עולה על המאזניים אני מסתפקת בלראות אותם חוצים איזה שהוא קו, ולא טורחת להמשיך. גם ככה לא קל לי. (שימו לב, ילדים, לכמה משחקי מילים בנושא דיאטה ניתן להגיע בפוסט אחד, צבעו אותם בצבעים עליזים, וגם אכילים, ושלחו אותם אלי).

זה מה שהחסה הכי אוהבת לעשות:

אז באחד האמשים, ביושבי עם חברה טובה שזה עתה נסגר מכון הכושר שלה, החלטנו לעשות מעשה, ובצעד קל או שקר כלשהו אחר, פסענו קוממיות למכון הכושר הקרוב לביתנו. בחוץ עוד עשיתי לחברה תדריך כלמודת נסיון העבר: לא לתת מספרי טלפון ולא להסכים לסיור במקום. נכנסנו באותה הקוממיות ואמרנו: “באנו רק לברר. אנחנו לא רוצות להשאיר מספרי טלפון וגם לא לעשות סיור”. אין בעיה, חייכו אלינו במתיקות צילי וגילי מאצל הדלפק, ומיד כרזו ליסמין, שתגיע לקבלה. יסמין, כולה חיוכים, קיבלה את פנינו כאילו בנות מיצווש היינו: “הי מתוקות, איך קוראים לכן? בואו, אני אקח אתכן לסיור”. בקול מתון, אך צונן בקצוות, חזרתי על מנטרת הלא טלפונים ולא סיור, והוספתי, שנחנתי במזג רע ובסבלנות מועטה, ולכן כדאי שתתכלס את הארוע.

יסמין, כולה מחמדים, הושיבה אותנו ליד שולחן, שלפה יש מאין דף ועט, וכאחרונת סוכנות הרבלייף התחילה לדחוף לנו. ואוהו, איך שהבחורה יכולה לדחוף בעזרת קול נלהב והרבה קשקושים בלתי קריאים על הדף. כמובן שהחבילה הכי אטרקטיבית שלה היתה לשנתיים עם תחנת יציאה אחרי שנה, שבה חוץ מאת התחתונים שלנו נאלץ גם למכור את ילדינו לעבדות. הטמפרטורות בקולי צנחו מטה מטה – או.קיי. , יסמין, ומה התכנית הכי קצרה? וכמה זה לשנה? ומה עם רק בקרים?

גם עם זה החסה יכולה להסתדר:

ואז שלפה יסמין את הקלף המנצח: אם נחליט להרשם עד סוף השבוע, היא תוכל להוריד לנו 75 ש”ח מדמי ההרשמה. (נושא דמי הרשמה ודמי ביטול ראוי לפוסט נשכני בפני עצמו). אהה. אבל רק עד סוף השבוע. ולמה סוף השבוע – כי בתחילת השבוע הבא היא נוסעת לחו”ל. אהה. ואם רק נתן לה את מספרי הטלפון שלנו, היא תוכל להזין את ההזמנה במחשב ולשמור לנו אותה. אבל רק עד סוף השבוע, כן?

השייקים הבריאותיים במזנון הבריאותי קפאו, מכונת האספרסו התנפצה. הבל פיהן של צילי וגילי, בנות הקבלה הנאוות התאבך לו בחלל. בקול קפוא הודעתי ליסמין שאנחנו עכשיו יוצאות, ושאוי לה אם היא תעז לעקוב אחרינו.

החברה מתכוונת לנסות את סטודיו סי. אני אולי אפנה לפילאטיס מכשירים, למרות ששם רק המחירים יכולים לגרום לי לרזות .

ואם ממש אין ברירה, וחייבים להיות ערים וגם ללא חברה:

אני מתכוונת לקפוץ למכון בשבוע הבא ולראות אם יסמין אכן נסעה לחו”ל. ואם לא – בי נשבעתי שאין לי מושג מה אני אעשה עם המידע הזה…

עוד מהבלוג של חסה חוסכת

תצוגה מקדימה

לב מתעורר

  פחות משלושה  עמודים לפני סוף הספר, כותבת אפרת, המספרת, את המילים הבאות:"הרי גם כשמאבדים אהובים - האהבה שאוהבים אותם לא אובדת. האהבה לא אובדת, ואהבתי - רק בי תלויה". אפרת...

תצוגה מקדימה

אדונית הארונית

מכירים את זה שהתינוק שלכם צורח? שום דבר לא עוזר - הוא לא רוצה לאכול, והחיתול שלו יבש, הוא הרגע קם משינה עמוקה, הבטן שלו לא נפוחה - והוא צורח וצורח. אתם משעינים אותו על הכתף, הופכים אותו על היד, משקשקים, מערסלים, שרים שירים...

תצוגה מקדימה

הנערה שלא רזתה

שתים עשרה שעות ארכה לידת בכורתי אהובתי. שתים עשרה שעות של התרגשות ודמעות, של לחיצות ודחיפות, של כאבים וציפיה לבאות. אחרי שהפורת נולדה, וחובקה, ונשקלה ונלקחה. אחרי שנתפרתי וכוסתי והובלתי החוצה מחדר הלידה, שכבתי במסדרון...

תגובות

טופ 20 - בלוגי אוכל

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה