מאיה בוסקילה: "עברתי הפלה אחרי הריון לא תקין"

הזמרת האהודה בישרה באינסטגרם כי לצד ההכנות המשמחות לקראת החתונה עם עוזי אזולאי, היא עברה הפלה לאחר הריון לא תקין. "הכל משמיים, מה שצריך לקרות קורה"

בצד ההכנות המרגשות לקראת החתונה עם ארוסה, עוזי אזולאי, הזמרת מאיה בוסקילה חשפה באינסטגרם כי היא עברה הפלה לאחר הריון לא תקין. לצד טקסט אמיץ ונוגע ללב היא גם העלתה תמונה שלה מבית החולים. לא הרבה פעמים אנחנו נתקלות בטקסט של אדם מפורסם שחושף את הכאב בחייו, את הרגעים העצובים והפחות זוהרים. בכל פעם שזה קורה, הדבר מעניק כוח לנשים וגברים רבים ונוצר שיח פתוח ולגיטימציה לעסוק באותו נושא. בעבר הדוגמנית אסתי גינזבורג ומיכל הקטנה חשפו את ההפלות שעברו. אנחנו מאחלים למאיה החלמה מהירה ושמפה, בריאות ואהבה.

מאיה בוסקילה צילום עוזי אזולאי

הפוסט של מאיה בוסקילה:

"יומיים לא פשוטים עברו על כוחותינו… ימים עם המון שמחה, ועצב שהגיע לו בפתאומיות בדלת האחורית ושיבש את שיגרת החיים" כתבה בוסקילה. "היום, עברתי הפלה כתוצאה מהריון לא תקין. כן, זה קורה לצערי להמון בחורות בארץ ובעולם, אך פתאום כשזה קורה לך, את מרגישה שזאת רק את – לבד. וזה לא פשוט, וזה בעיקר כואב בנפש ובלב. אך אני יודעת שעליי להסתכל קדימה ולהבין שבסוף הכל קורה לטובה…
"אני מרגישה רצון אמיתי וכנה לחבק את אותן הנשים שעוברות זאת ולומר – בנות אהובות, הכל משמיים, מה שצריך לקרות קורה, אסור להיכנס למרה שחורה, ותמיד להסתכל על כל הטוב שיש לנו ולהודות על הקיים. אני בהתרגשות גדולה לקראת יום החתונה עם עוזי האיש המדהים שלי שתומך ומחבק ואוהב ובעיקר שומר על הפרופורציה האמיתית של החיים. וברוך השם מודה כל יום על שבורכתי וזכיתי להיות אמא של לני.
 "צילם: עוזי – שגם ברגע הלא פשוט הזה, ידע להגיד את המילים הנכונות ולהצחיק אותי שזו השמלה השנייה שאני צריכה ללבוש בחתונה."