18 אבות הצטלמו בעירום למען מטרה נעלה

18 אבות התפשטו לצילומי לוח שנה כדי לגייס כסף, עבור מרכז הוספיס לילדים חולים סופניים. כל אחד מהם מתמודד עם סיפור אישי וקשה במיוחד והחוויה קירבה ביניהם

בדרך כלל אנחנו עדות לנשים עירומות המקדמות כל דבר – מכוניות, בשמים, אוכל ומה לא אבל בימים אלה לוח שנה עם 18 גברים עירומים הופץ ועורר באזז מטורף. הגברים, כולם אבות, לא הצטלמו ללא בגדים מתוך שיעמום אלא כדי לקדם מטרה נעלה: גיוס כסף עבור צדקה. האבות האלה רוצים שאנשים יתרמו להוספיס,  "Ty Hafan", המיועד עבור ילדים שהם חולים סופניים.

המרכז המיוחד מטפל בילדים שאובחנו במחלות חשוכות מרפא ומעניק להם את הטיפול הטוב ביותר. האבות האלה מגדלים ילדים חולים והם החליטו שהם מוכנים לעורר פרובוקציה ולהיחשף עד הסוף – פיזית ונפשית – כדי שיתייחסו אליהם בתקשורת. החוויה יוצאת הדופן ליכדה את הגברים האלה ועודדה אותם לספר את סיפורם. קשה לקרוא את הסיפורים, כל אחד וההתמודדות המאתגרת והפרטית שלו.

גברים עירומים

חייבים להודות שזה מרגיש עצוב שבעולם שלנו כיום, אם אינך חתום על גימיק או עושה משהו קיצוני, כמו להתפשט, לא ממש יתייחסו אליך. אין זו הפעם הראשונה שזה קרה. בעבר קבוצת נשים המשחקת רוגבי הסירה בגדים למען צילומי לוח שנה ונהגי מוניות הסכימו להצטלם ללא לבוש. האבות כאן הבטיחו שלוח השנה בכיכובם יופץ ויעורר מודעות בכל מקום אפשרי.

גבר בעירום

 

אז נכון, ניתן לומר שגם הם מחפיצים את עצמם כאן ואם אנחנו תוקפות את הרעיון של הפיכת נשים לאובייקטים אז אנחנו אמורות להתקומם גם פה אבל קשה לבוא לאבות האלה בטענות כלשהם. גם ככה הם סובלים מספיק. נותר לקוות שהם הצליחו לגייס כסף עבור המטרה הנעלה.

הנה שני אבות מתוך הקבוצה:

גבר עירום למען מטרה

גבר עירום למען מטרה

 צילום: מתוך לוח השנה