תמונות מדהימות מתחרות "צילומי לידה 2017"

אחת מתחרויות הצילום המסקרנות ביותר בעולם היא זו המציגה את חווית הלידה כמו שהיא: כואבת, מייסרת, מרגשת ומלוכלכת. קבלו הצצה נדירה לכמה מהתמונות הנפלאות שלכדו את האימהות בצורה בלתי נשכחת

אחת מתחרויות הצילום המהפנטות ביותר היא, "תחרות צילומי לידה", שחושפת תמונות נדירות מהרגע המרגש בו חיים חדשים מבליחים החוצה. ניתן לראות אימהות נרגשות וסובלות, אבות נפעמים ומאושרים, תינוקות בוכים ולא מעט דם ואיברים פנימיים. בניגוד לתחרויות אחרות, זו לא מתיימרת להיות אסתטית או להציג תמונות מושלמות. הרעיון הוא להעביר את הלידה בדיוק כפי שהיא. חלק מהתמונות יכולות להלחיץ או להפתיע, מרוב שהן יוצאות דופן ומתעדות גם את הצד הפחות סטרילי ותוכלו לראות אותן גם פה.

הרעיון כאן הוא להעניק תחושה אותנטית ולתת הצצה נדירה לתוך אחת מחוויות החיים המסקרנות ביותר. זו השנה השנייה, שאנחנו בסלונה מסקרות את התחרות הזו, וגם הפעם, לא יכולנו להתעלם מהתמונות שהוצגו בתחרות. כל פריים כאן, שצולם על ידי צלם מקצועי, מצליח לרגש, לטלטל ולסחוף את הלב. הצלמים הצליחו ללכוד תחושות מגוונות ואצל כל אחת החוויה הזו בהחלט נחקקה אחרת. הבעות פניהן חושפות רגשות שונים ואישיים מאוד. האימהות נעות בין בכי לצחוק, בין כאב לאושר. כמו החיים עצמן.

אמנם לידה היא חוויה פיזיולוגית טבעית, שנשים בכל רגע נתון עוברות כל מקום בעולם אך היא עדיין סוג של פלא בלתי נתפס. אי אפשר להישאר אדישים לרגע היקר מכל, בו מגיחים חיים חדשים וזעירים לתוך העולם הזה. הנה כמה מהתמונות הנפלאות שנולדו דרך העדשה.

צילום זוכה בתחרות לידה

צילום לידה עם הבעל

צילום לידה מרגש

תחרות צילומי לידה

צילומי לידה רגע הלידה

תחרות צילומי לידה גוף שלם

תחרות צילומי לידה ילדה

תחרות צילומי לידה מים

תחרות צילומי לידה במים

תחרות צילום לידה גבר בכחול

תחרות צילומי לידה עם תינוק טרי

תחרות צילומי לידה אשה מחזיקה תינוק

תחרות צילומי לידה במים

תחרות צילומי לידה תינוק קטן

תחרות צילומי לידה חלוק כחול

תחרות צילומי לידה יניקה

 צילומים מתוך תחרות צילום לידה 2017