קוראים לי שירה ואני בת לשתי אימהות לסביות

אולי הגיע הזמן שהממשלה שלנו תתעסק במשהו קצת יותר נשגב? אולי במקום לזרוע הרס ופחד ושנאה בכמויות, כדאי להתמקד בחברה מקבלת, ובשוויון זכויות?

ובכן חברי היקרים לפייסבוק ולחיים, התכוונתי לדלג על שורת המחץ הידועה ״אני לא נוהגת לכתוב פוסטים מרגשים בפייסבוק״, אבל מאחר שהיא כבר כתובה- אכן אל תצפו להתרגש.

קוראים לי שירה, 19.5, ואני בת לשתי אימהות לסביות. לא יצאתי עקומה, לא יצאתי פיסחת, אני יודעת קרוא וכתוב, ואני לא חושבת שהשמש זורחת לי מהתחת. אבל בכל זאת, וסלחו לי על הבוטות ועל שאני מעידה על עיסתי, יצאתי בסדר גמור לפי דעתי. נולדתי בירושלים לשתי נשים צעירות, ובכך הגשמתי את חלומן להיות אימהות. ״חלומן״ זה קצת מוגזם, בכל זאת הן נשות קריירה, אבל אתם חייבים להבין שבשביל לסבית בניינטיז במדינת היהודים, זה לא מובן מאליו שתביאי ילדים. אז מטבע הדברים, העניין היה כרוך בהשקעה, וכשנולדתי כל ההשקעה הזאת תועלה לכמויות אדירות ואינסופיות של אהבה.

שירה ספיר חן צילום אלבום פרטי

והרי להיכנס להריון זה כל כך פשוט, כל כך קל שלצערינו זה יכול לקרות גם בטעות… ילד שלידתו תוכננה בקפידה ומהווה אבן יסוד בהקמת משפחה, זה ילד שיגדל בידיים מסורות ואוהבות. זה ילד שמייצג הגשמת חלומות. זה ילד שההורים שלו יתנו לו את מלוא תשומת הלב, ולכן גם הלב שלו, בהתאם, יהיה רחב וגדול ואוהב. אז אולי במקום להתעסק בתא המשפחתי של קהילת הלהט״ב, הגיע הזמן שהממשלה שלנו תתעסק במשהו קצת יותר נשגב? אולי במקום לזרוע הרס ופחד ושנאה בכמויות, כדאי להתמקד בחברה מקבלת, ובשוויון זכויות?

שירה ספיר חן צילום אלבום פרטי

קוראים לי שירה, 19.5, בת לשתי אימהות לסביות שיישרו אותי כדי שלא אהיה עקומה, ותפסו אותי כשנפלתי מהעריסה כדי שלא אהיה פיסחת, ולימדו אותי בסבלנות לקרוא ולכתוב, ואהבו אותי עד כדי כך, שגם אני בעצמי למדתי ללא תנאים אחרים לאהוב. באתי לשתף קבל פייסבוק ועדה, שילדים של להט״בים יוצאים סבבה, בלי עין הרע. אז כל מי שחושב בטעות שנטייה מינית קובעת את טיב ההורות, שיחשוב שנית, ויגלה שאין בכך דבר פרט להרבה מאוד בורות.

אני הייתי שירה ספיר חן חרוזים בעמ, שיהיה המשך יום קסום ונטול שנאה לא מבוססת לכולם.

** הכותבת, שירה ספיר חן, העלתה את הפוסט במקור לדף הפייסבוק שלה