עשיתי ניקוי רעלים ליום אחד וזה מה שקרה לי

תהליך ניקוי הרעלים שבחרתי נמשך רק 24 שעות ולא נניח, חודש או שנה. חלקכם יגידו שזה לא מספיק זמן כדי להרגיש תוצאות ובאמת הייתי שמחה אילו עשיתי ניקוי של 3 ימים אבל חייבים להתחיל מאיפשהו וכך לא התחרפנתי באמצע

אני בתקופה בה 90% מהפרוייקטים, שאני מנהלת באתר, קשורים לאוכל ולא מעט פעמים מגיעים אלי מיילים עם הצעות שונות ומשונות. בדרך כלל אני עוברת הלאה ומתעלמת מהם אבל הפעם קיבלתי מהמערכת מייל בסגנון: "מי רוצה לעשות ניקוי רעלים של Umina ל24 שעות?" והחלטתי שאני מוכנה להקריב את עצמי בשביל הניסוי הנחמד הזה שבסך הכל רוצה לעשות לי טוב.

מאחר והעשייה שלי קשורה בזמן האחרון לאוכל ("פשוט לבשל", "סופרפודס") ובשבוע שעבר חזרתי הביתה ב-23.00,  עם בחילה אחרי שיעור בישול בנושא ביצים, בו אכלתי 3 אגזבנדיקט, 2 פריטטות, 5 שקשוקות' הבנתי שלא יזיק לי ניקוי רעלים פנימי רציני. קיבלתי זריקת עידוד לאחר שעומר, החבר הכי טוב שלי, הלך על ניקוי רעלים הארד קור, למשך 30 יום. כלומר, הוא באמת לב אמיץ. או שאומר, קיבה אמיצה.

הבן אדם הסתובב לא מעט זמן עם בקבוקים בצבעים מוזרים ושלח לגרדום את כל מי שהעז ללעוס ברדיוס שלו. אם פעם צחקתי עליו קצת אז היום הבנתי שאולי הוא עלה על משהו מבריק. על חברת "Umina" שמעתי כבר כמה שנים, אז הפעם החלטתי לתת לעצמי את ההזדמנות לבדוק את הנושא ולפנק את הגוף שלי.

חוץ מזה, אני תמיד בעד לפרגן לחבר וכך גם יכולתי להזדהות עם עומר.

ליאת בקייר עם אומינה

זו לא הייתה החלטה קשה. בסך הכל, תהליך ניקוי הרעלים נמשך רק 24 שעות ולא נניח, חודש או שנה. חלקכם יגידו שזה לא מספיק זמן, כדי להרגיש משהו ובאמת הייתי שמחה אילו עשיתי ניקוי של 3 ימים אבל חייבים להתחיל מאיפשהו וכך לפחות לא התחרפנתי באמצע.

הערכה הגיעה על הבוקר וכולם במערכת התרגשו אפילו יותר ממני. הבנות צילמו אותי ופזלו לעבר הטראפלס הקטנים. הבסיס היה על מזון-על אורגני והחבילה הורכבה מ- 7 בקבוקים , סלט (רוטב+זרעים) וכאמור, 6 טראפלס סופר פודס קטנים – הכל טרי, נטחן והוכן ממש לפני. במסגרת המשימה שלי, יכולתי לצרוך רק את מה שבערכה ואפשר היה לשלב אותה במהלך היום. לדוגמה, במקום כוס קפה נוספת יכולתי לשתות שייק.

בחרתי ללכת עד הסוף: הערכה וכלום מלבדה.

התחלתי עם בקבוקון כלורופיל שמחדש את הגוף, משפר ספיגת חמצן, מאזן חומציות ומטהר את הדם. חצי שעה אחר כך ניסיתי מיץ נוגד חימצון שהורכב מתפוז, לימון, גוז'י בארי, מאקי ברי'ס (מה זה?). מה ששימח אותי פה זה שהקוקטייל הזה הכיל ויטמין C בכמויות גבוהות.

ערכת אומינה מיץ

שעה וחצי עברה והחלטתי שהגיע הזמן לשייק ירוק. מה שנקרא, אנרגיה טהורה. המשקה היה מלא עלים ירוקים עם אננס תפוח כלורלה וספירולינה. שתי חברות לעבודה לקחו לגימה וטעמו את הטראפלס ולאחר מכן, מיד התעניינו בניקוי ל-3 ימים.

13:30 – הגיע זמן הסלט והאמת שהוא היה מעולה! כל הנבטים והעלים הטריים היו טעימים. משהו ברוטב, בזרעים ובאצות פשוט עשה את זה לנפלא. בסוף קינחתי בטראפלס.

15:00 – יום קצר בעבודה, חצי שעה לפני היציאה בחרתי שייק מתנת האדמה עם מלפפון, תפוח, לימון ועשב חיטה.

16:30 –  נכנסתי הביתה, אחרי איסוף ילדים מהגן ומבית הספר. בשלב הזה הבטן מתחילה לעשות לי רעשים אז אכלתי עוד 2 טראפלס.

17:00 – הרגשתי שזה בדיוק הזמן לשייק שמהבוקר שנראה לי חשוד, "קטיפה סגולה". הצבע שלו סגול חום (לא מגרה) והוא משתקשק כבד. המשקה הורכב מחלב שקדים, מקל וניל חמאת קוקוס ומיליון דברים שאני לא מכירה:  אסאי, ארוניה, מול ברי'ס, מאקי ברי'ס, פולן דבורים.

אך תתפלאו, זה השייק הכי טעים והכי משביע מכולם. הוא סמיך, קטיפתי, כבד ועשיר.

18:00 – אני מורידה ילד אחד בג'יוג'יטסו והגיע זמן ארוחות ערב . קשה? קשה יש רק בלחם!

19:00 – זמן לעוד שייק והפעם, משורשי מרפא. למען האמת, הוא הכי פחות לטעמי. היו בו מינרלים וויטמינים, מיץ מושלם לתהליך הניקוי והחיבור לגוף, אומרת אומינה. לא התנגדתי וסיימתי את כולו כמו ילדה טובה.

21:00 היום נגמר (לא לפני שהחזרתי מהג'יוג'יטסו) ושלושת הילדים ישנים. שלפתי את הבקבוק האחרון, "החברה הטובים", מיץ תפוזים ופרוביוטיקה. הרגשתי שאני מכניסה בריאות לגוף.

21:30 – התעלפתי במיטה. לילה טוב!

המסקנה:

זה באמת מגניב והרגשתי שהכנסתי לתוך גופי. זה לא היה קשה והרעב לא תקף אותי באמת. אמנם בערב חוויתי קצת קרקורים בבטן אך הערכה בסך הכל השביעה אותי והכמויות היו אחלה. זה היה רענן ובאמת שקלתי להמשיך את ניקו הרעלים לעוד כמה ימים. לא היה לי רגע של משבר. בבוקר קמתי עם בטן שטוחה לגמרי כי הרי, רק שתיתי. בהחלט מומלץ!

** הכותבת היא ליאת בקייר, מנהלת אסטרטגיה ב"סלונה" שניסתה את ניקוי הרעלים ליום אחד ושרדה בכיף