עדי שילון: "עליתי במשקל ואני עדיין קמה עם חיוך"

המגישה ואשתו של יוסף סוויד, עדי שילון, ענתה לגולשת שהעירה על כך שהיא "שמנה כמו טנק על המסך" וסחפה אחריה את עוקביה הרבים ברשת

מאת: עדי שילון שכתבה את הפוסט בחשבון האינסטגרם שלה

נשמה טובה במיוחד הסבה את תשומת ליבי לא מזמן לפוסט של אישה (!) שקראה לעוקביה להציל אותי ממשקלי העודף כיוון שאני נראית ״כמו טנק על המסך״. הפוסט התקבל בתשואות, בטקסטים מתובלים בגזענות ובתמונות פחות מחמיאות שלי. לא בהכרח בסדר הזה.
לפני חמש שנים דבר כזה היה סוגר אותי בבית לשבוע לפחות מתוך אמונה אמיתית, שהאישה הזאת, בסך הכל אומרת את מה שכולם חושבים ושאכן, עלי לגאול את האנושות מלצפות במחזה הזה, שהוא אני. היום, אני עדיין דרמטית ממש ועם זאת, מגיבה קצת אחרת. הפעם, קראתי, נצבטתי והמשכתי בחיי. לפחות עד הפוסט הזה.

עדי שילון צילום אינסטגרם

עליתי במשקל. אולי זה ישמע מוזר, אבל, אני עדיין קמה בבוקר עם חיוך על הפנים. יותר מזה, כיף לי. כיף לי שהגעתי לשלב בחיים, שבו אני שואפת לדברים מרגשים יותר מאשר רזון. הגעתי לשלב, שבו אני מבינה, שלהיות אישה זה דבר מדהים ושזה לא באמת מגיע עם תנאים מקדימים של מידות והיקפים. אני מסתכלת על עצמי במראה או בעיניו של הגבר השווה בעולם, שבחר להתבונן בי יום יום, ומרגישה שאני יפה.

עדי שילון צילום אינסטה

ובכל זאת, אחת לכמה זמן, מתגנבים לראש שלי כל מיני קולות כאלה, של האישה ההיא מהפוסט, של הרכלנית ששוב שאלה אם אני בהריון, של המעצבת ההיא שאמרה לי בכניסה לחנות שאין לה את המידה שלי… התגובה המתבקשת היא – ״זה לא משנה מה הם חושבים״ וזה נשמע מעולה. באמת. אבל, בואו נודה בזה, עוד לא המציאו את החיסון לכאבים מהסוג הזה.

עדי שילון צילום אינסטה

בזבזתי כל כך הרבה אנרגיה ומאמץ בלנסות להתעלם ממה שאנשים אומרים (אם זה היה מרזה אולי לא היינו כאן). אולי זה לא הפתרון היחיד? ניסיתם פעם לחשוב למה אותם אנשים לא משקיעים אנרגיה זהה בלהגיד דברים טובים כשממש בא להם לטנף על מישהו? עצרתם רגע לתהות, מי קבע, שאנחנו צריכים להתעלם ממה שאנשים אומרים, במקום, שאותם אנשים יעשו את המאמץ ופשוט לא יגידו?! בני אדם, קמים בבוקר, נכנסים לרשת החברתית האהובה עליהם ומשקיעים חצי שעה לפחות, בכתיבת פוסט שפוגע באדם אחר. למה? לא חבל על הזמן? על המשאבים? על הלכלוך שנשאר להם מתחת לציפורניים? אין לי תשובות. כרגע יש לי רק שאלות, תקווה קטנה, שאנשים שהגיעו עד לכאן יוכלו להזדהות, תקווה קטנה אפילו יותר, שמשהו באמת יכול להשתנות ותמונה אחת של ״טנק״, שעושה כאילו הוא יוליה שמחכה לרומיאו, סתם להעלאת המורל.

#LoveIsTheOnlyWay ♥️