סופ"ש מיוחד: פסטיבל ISHA באשרם מדבר

אתן מוזמנות לסופ"ש יוצא דופן, שתתקיים בין התאריכים 24.5-26.5 ובו תכירו ארבע נשים שחברו יחד מעולמות הטיפול השונים על מנת להאיר דרך לנשים במסע חייהן. אנחנו מחלקות כרטיסים אז אל תפספסו!

כל חיי עברתי תהליכים, אני במסע של שינוי ארוך ומאתגר אבל השינוי המשמעותי באמת התרחש כשעזבנו את הארץ לארה"ב בעקבות עבודתו של בעלי. נשמע מאוד "סקסי" לכתוב מעבר לארה"ב, אבל שאף אחת מאתנו לא תתבלבל, המעבר כולל קשיי התאקלמות שכוללת אין ספור התמודדויות, הלם תרבות, געגועים, קשיי שפה, ירידת ערך ובטחון עצמי ותחושת חוסר שייכות מטורפת, "טרפו" אותי בהתחלה.

אני זוכרת את עצמי נשברת בסצנה שהיום בדיעבד מצחיקה אותי. זה היה רגע שבו כל מה שהייתי צריכה כדי לסיים לאפות עוגה, היה סודה לשתייה. לא הייתה שכנה לדפוק לה בדלת, לא הייתה בקרבתי אימא שאפשר לבקש ממנה, בחוץ סערת שלגים וכדי לצאת היה צריך לפחות שעתיים של פינוי שלג מרחבת החנייה. זה היה רגע שבו את מתבוננת על החיים ה"חדשים" באמריקה הגדולה ומרגישה כמו ילדה קטנה, חסרת שייכות ובטחון.

רוצה להגיע לסופ"ש המיוחד של ISHA במדבר? מלאו את הטופס למטה ואולי תהיו בין הזוכות!

אילנית אפרים צילום יחצ

אחרי בכי היסטרי והתפרקות של כמה חודשים, הגיע הרגע בו החלטתי להחזיר לעצמי שליטה מלאה על החיים שלי. התקופה שאחרי ה"סודה לשתייה" הייתה מאתגרת ומדהימה בו זמנית. הזעזוע המטלטל חייב אותי להתחבר חזרה לעצמי ולתשוקות שמאז ומתמיד היו בתוכי. כאילו במכת ברק, הצלחתי לפתע לראות את ההזדמנות הנדירה, את המתנה שקבלתי והיא הזכות להתפתח בצורה יוצאת דופן, בתנאים חדשים השונים מהמוכר, בארץ "ההזדמנויות הבלתי מוגבלות", שעד לאותו רגע נתפשה כמאיימת וזרה.

היה זה רגע מכונן, שיצר אצלי את "הדרייב" להתמחות בפסיכולוגיה חיובית ולאחר להתפתח ללימודי תואר ברפואת גוף ונפש. וכל השאר היסטוריה. ככה נולדה לה טכניקת אנ"י – טכניקה שמזמינה אותנו הנשים להיזכר באינטואיציה שלנו, ללמוד את הגוף, להקשיב להרגשות ולדעת את ההרמוניה המדהימה של המכלול הזה יחד.

נורית מפסטיבל אישה צילום יחצ

לגוף שלנו יש שפה, גופנו הוא "פטפטן" לא קטן ואם נצרף אינטואיציה ונרגיש, אם ננשום נשימות עמוקות תוך כדי מודעות, נגלה את הקסם הזה שכל התשובות שחיפשנו אצל המנטורים, המאמנים והמטפלים יגיעו "מבפנים" באופן טבעי, כחלק מהמציאות היום יומית. בתשוקה שלי להפיץ את הבשורה, לקחתי את אנ"י  צעד קדימה והתאמתי את השיטה גם עבור נשים יזמיות.

מרינה פסטיבל אישה צילום יחצ

הבנתי שגם בתחום הכל כך גשמי, בעולם העסקי, לא ניתן להפריד את העסק מהיזם עצמו. בעולם העסקים אנו זקוקים ל "רוחניות מעשית" היא גישה שמקשרת בין מודעות גבוהה למימוש  הפרקטי. כל אחת ואחת מאיתנו הגיעה לעולם עם ייעוד ועם דרך שהיא המסע האישי שלה. כשאנחנו מחוברת לאנ"י האותנטי שלנו על כל רבדיו, הופך הייעוד לברור ומובן. כשאנ"י מחוברת לייעוד הקרייריסטי ההזדמנויות מגיעות לפתחך.

לינה פסטיבל אישה באשרם צילום יחצ

אני מזמינה אותך, בין התאריכים 24.5-26.5 לחבור אלינו, קבוצת UniTeam- ארבע נשים שחברו יחד מעולמות הטיפול השונים להאיר דרך לנשים במסע חייהם, לסופ"ש "ISHA" באשרם במדבר.

פסטיבל ISHA הופק על ידינו במטרה לאפשר לנשים לחבור יחד לסוף שבוע של היכרות עם העוצמה והשמחה האמיתית שלהן. בפסטיבל המיועד לנשים, נתחבר לתבונה הנשית הטבעית שלנו באמצעות השהייה בטבע, בתנועה, מסיבות משחררות, מוזיקה מגוונת, נשימה, שירה ועוד.

אשרם צילום יחצ

ארבעת נשות צוות UniTeam לינה, מרינה, נורית ואני (אילנית), מגיעות מעולמות הטיפול בתחום הגוף נפש והרוח, בעלות ניסיון מקצועי מקביל ומשלים המביא אל הפסטיבל הנשי, את היכולת להכיר שפה וכלים חדשים  שישרתו אותך בחיי היום יום:  באימון לתפיסת מציאות חיובית, הרחבת תחושת המשמעות האישית, שימוש בתנועה לחיבור מחדש למהות האישה, ההקשבה לאינטואיציה הנשית ועוד. לפרטים נוספים לינה –  0507822845. לפרטים נוספים לחצו כאן

 ** הכותבת, אילנית אפריים, עוסקת בחיבורים בין יוזמות להזדמנויות, ומטפלת אינטגרטיבית, מפתחת שיטת אנ"י ה"כלי", מזמינה אתכם לפסטיבל מיוחד במינו. 

מלאו את הטופס ואולי תהיו בין הזוכות!

גוף ונפש
כתבות, חדשות ודעות על הקשר שבין הגוף לנפש, איך לשמור על הבריאות, הכושר והאושר האישי