סודות הבריאות של גווינת' פאלטרו

הכוכבת זוכת האוסקר נראית תמיד זוהרת ורעננה. איך היא עושה את זה? לעולם לא נדע באמת מהם סודות היופי של גורו הבריאות אבל אם להאמין לה, זה די פשוט וקל

גווינת' פאלטרו. צילום: רויטרס

לכל כוכבת יש בארסנל כמה סודות יופי ובריאות שהיא לא מוכנה לוותר עליהם ויהי מה. גווינת' פאלטרו, אחת הנשים היפות שפרשה מעולם המשחק מוקדם והפכה לגורו בריאות, מודה שככל שהיא מתבגרת, פחות אכפת לה מה חושבים עליה. "כשהגעתי לגיל 40, הרגשתי שעברתי שדרוג בחינם", מספרת השחקנית, בת ה-44, בראיון למגזין "InStyle" החדש של חודש פברואר.

"זה פשוט קרה. לפתע הייתי בקטע שחשבתי 'זה פנטסטי. לא אכפת לי! אני אוהבת את עצמי ואני פשוט אחיה את חיי ואפסיק לדאוג ולהתיש את עצמי". פאלטרו גם שיתפה בראיון מידע על טיפולי היופי הלא שגרתיים שלה – מסכות פנים המבטוססות על עקיצות דבורים וטיפול ואגינלי באדים. הכוכבת היא חלוצה בכל הנוגע לרוטינת טיפוח שנויה במחלוקת אבל היי, מי אנחנו שנתווכח איתה? בינתיים היא נראית מיליון דולר בכל תמונה אז יכול להיות שיש משהו משתלם בכל השיטות הביזאריות שלה.

גווינת' פאלטרו. צילום: רויטרס

"אני יודעת איך זה עובד, הייתי מדברת על משהו או כותבת עליו ואז אנשים היו מגיבים 'וואט דה פאק, על מה היא מדברת? היא מכשפה!' ואחר כך הם היו מתחילים לאמץ את מה שראו. אז כעת אני פשוט פועלת כך שאני אדבר על משהו וכבר יודעת שאנשים יחשבו שזה מוזר. כך זה יהיה".

גווינת' פלטרו. . צילום: Getyimages

אז מה עוד תורם למראה הזוהר של הסטארית? פאלטרו נוהגת ללגום מיץ ירוק עם קייל, לימון, מנטה, ג'ינג'ר, תפוח ומים. נשמע טרחני אבל כנראה שיש במשקה הקסמים הזה משהו שמסייע לעור להיראות רענן וצעיר. כמו כן, פאלטרו מקפידה על יוגה, כמו מפורסמים רבים. כתבנו לא מעט כאן על נפלאות הענף.

גווינת' פאלטרו. צילום: Getyimages

אם את צריכה לשפר ריכוז, להירגע, להתחבר לעצמך –  אף פעם לא מאוחר להתחיל. ומה הדבר הנוסף, עליו מקפידה פאלטרו? כוסית יין אדום ביום. כן, מה שטוב לצרפתים וגרושתו של הסולן כריס מרטין יעבוד גם לכן.

צילום: גטי