הילדות שהביסו את הסרטן

שלוש הילדות המתוקות מאוקלהומה, שהביסו את המחלה, משחזרות את התצלום הוויראלי שלהן מלפני שלוש שנים. "הן מעוררות השראה בקרב כל כך הרבה אנשים", סיפרה הצלמת לורה סקנטלינג

לפעמים ישנם סיפורים משמחים בחדשות ולא רק זוועות. אחד כזה שיגרום לכם להזיל דמעה, הוא זה של שלושת הילדות מאוקלהומה, שהתמודדו עם מחלת סרטן וצולמו לפני שלוש שנים, בתמונה שהפכה ויראלית ברשת. כעת הצלמת, לורה סקנטלינג, החליטה לשחזר את הצילום המפורסם ולתעד את שלושתן שוב ביחד כשהן בריאות, שמחות וקורנות מאושר.

הצלמת, 33, המתגוררת באוקלהומה, מעולם לא תיארה לעצמה שהתמונה תהפוך לסנסציה בכל רחבי העולם. משהו בפריים ההוא העביר את הניקיון, הטוהר והמתיקות של ילדות, באופן שחדר ללב וגרם לרבים לשתף את התמונה הכובשת. המטרה שלה אז הייתה לעורר מודעות למחלה והיא בהחלט הצליחה.

הילדות שניצחו סרטן

אולי תרצי לקרוא:

שאנן דוהרטי: "הסרטן התפשט"

אפשר לחיות עם הסרטן

מה פתאום סרטן בגיל 22?

הכל התחיל ב-2014, כאשר הצלמת העלתה לפייסבוק פוסט, בו כתבה שהיא מחפשת ילדות שאובחנו בסרטן לצרכי צילום. הילדות, רין, איינסלי וריילי, שלא הכירו זו את זו, הפכו תוך כדי הצילומים לחברות טובות. מאז התצלום המפורסם ההוא, אנשים רבים תהו לשלומן וסקנטלינג החליטה לאחד אותן ולצלם אותן שוב, הפעם כשהן ניצחו את הסרטן. "הן מעוררות השראה בקרב כל כך הרבה אנשים", סיפרה הצלמת למגזין "פיפל".

ילדות שהביסו סרטן

"אני אשמח לצלם אותן לאורך כל חייהן – אם זה בתיכון, בחתונות או בכל רגע מכונן בחייהן. העיקר שיהיו בריאות. הן כמו משפחתי".

ילדות סרטן

הנה הסרטון עליהן: