מדריכת כושר מציגה את התעתוע סביב המשקל

אם חיפשתן סיבה טובה להפסיק להתעסק במשקל שלכן באובססיביות מצאנו לכן אותה ובגדול. פנלה סקרלט מק'קול מראה בדיוק איך ניתן להיראות רזה יותר ועדיין לשקול יותר. נפלאות התעתוע!

נשים בכל העולם מתייסרות אודות המשקל שלהן ולשווא. אין קשר בין מראה הגוף למשקל שלו. מתקשות להאמין? פנלה מק'קול, סטודנטית ומדריכת כושר, תוכיח לכן כך. מק'קול הרגישה רע לגבי עצמה וסבלה מדימוי גוף נמוך במיוחד. גם כאשר החלה להתאמן למשך 17 חודשים, היא מצאה את עצמה עולה במשקל. "גדלתי עם שנאת גוף רצינית", סיפרה הבחורה החטובה בת ה-30 למגזין "פיפל".

"אני לא יודעת מהיכן הכל התחיל אבל תמיד הייתי מודעת לגופי ושום דבר לא היה נראה לי טוב מספיק". הבחורה הזו, שהפכה לאיט גירל באינסטגרם, בכל הנוגע לכושר, סבלה בעברה מהתמכרות להרואין. היא הצטרפה לתוכנית כושר, לאחר שנגמלה ולאט לאט היא החלה להשמין. "העליתי במשקל לאחר שהתנקיתי מהסם. הימרתי סמים באוכל ולא הייתי מאושרת. נגעלתי מהגוף שלי וצרכתי המון סוכר".

פנלה סקרלט תמונות משקל

עם הזמן הבינה מק'קול שעליה לשנות את אורח חייה עד הסוף. "הייתי נחושה ומסורה. כל שבוע נכנסתי לחדר הכושר ומצאתי לי מזרון בפינת המכון, בה אף אחד לא יכול היה לראות אותי. התאמנתי כמו משוגעת. לאט לאט נכנסתי יותר ויותר לכושר והבטחון העצמי שלי התחיל להיבנות". שנה וחצי לאחר השינוי הקיצוני, היא נראית רזה וחטובה מאי פעם. ולמרות שהיא נראית פצצה, לפעמים היא נתקפת בספקות לגבי המשקל שלה, כאשר המספר עולה במקום לרדת. מה שנקרא, כמו רוב בנות תמותה.

אולי עוד תרצו לקרוא:

מדריכת הכושר הזו ניפצה כל מה שחשבתן על משקל 

תמונות "לפני" ו"אחרי" ירידה במשקל

המאמנת הזו העבירה מסר חשוב דרך תמונות

"אולי אני מוטרדת מלהעלות במשקל גלל שתמיד הנחתי שהמשמעות של זה היא השמנה. מאז שחזרתי ללימודים שלי באוניברסיטה, אני אוכלת יותר. אני שוכחת שאני גם מרימה משקולות ומסת השריר שלי גדלה". בינתיים, היא זוכה לתגובות אוהדות ולפני כמה ימים היא העלתה פוסט, עם שתי תמונות זו לצד זו והוכיחה עד כמה כל נושא המשקל הוא תעתוע איד גדול. בפוסט, היא הראתה את ההבדל של קילו אחד ולמרות שזה מעט, ההבדל למראית עין עצומה.

"זה היופי בצילומים המתפרשים על פני זמן. העיניים לא יכולות לשקר לכן כמו שהמוח מפעיל טריקים עליכן. המוח שלי כל הזמן מתעתע בי. באותם רגעים אתן מרגישות חסרות אונים, לא בכושר אבל כאשר אני בוהה בתמונות, אני מבינה מה אמיתי ומה לא".

פנלה סקרלט תמונות משקל שונות

פנלה סקרלט

בחורה במשקל שונה באינסטגרם