מאמנת כושר: "יש לי סימני מתיחה וקפלים"

מאמנת כושר העלתה תמונה שלה לאחר לידה והראתה לכולן מהי גוף נשי אותנטי. בתגובה הגולשות מיהרו להכתיר אותה בתור דמות מעוררת השראה שמעודדת דימוי גוף חיובי. בפעם הבא שתבכו על הקפלים וסימני המתיחה, זכרו את אלקסה

אתן כנראה רגילות להיתקל ברשת בתמונות של מאמנות כושר חטובות, עם אפס גרם שומן על עצמותיהן ותוהות לעצמכן, איך השיגה את הגוף הזה!? אבל גם הבחורות הללו מתמודדות עם שינויים בגוף ולא כולן מתיימרות להסתיר זאת מעיני הגולשות. הכירו אחת אמיצה, אלקסה ג'ין, מאמנת אהודה ברשת החברתית, שהעלתה תמונות שלה לאחר לידה וחשפה איך בדיוק נראה גוף נשי בלי פוטושופ.

אז נכון, לפעמים ישנן כאלו שלא תראו עליהן דבר באמת, כמו יעל גולדמן, גל גדות או רותם סלע אבל רוב הנשים מתמודדות עם קפלים בבטן, סימני מתיחה ומשקל יתר. הציפיות מנשים עברו כל גבול והן מוצאות את עצמן מתעקשות להידחס סקיני יום אחרי היציאה מבית החולים. הרבה מהנשים שוקעות לדיכאון בעקבות המראה החדש ולא מפנימות שלוקח זמן לחזור לגזרה לפני ואי אפשר לצפות להיראות אותו דבר.

רק חודש אחד, לאחר שילדה את בנה השני, אלקסה הציגה את הגוף הנשי שלה וזכתה לתגובות מדהימות מהגולשות, שראו בה דמות מעוררת השראה ואותנטית במיוחד. היא לא הראשונה ולא האחרונה, שחושפת את הגוף שלה, בעקבות השינויים הפיזיים שחוותה, אבל נשים תמיד שמחות לראות מישהי חושפת את האמת על עצמה ולא מסתתרת מאחורי תוכנות עריכה כאלו או אחרות כדי להציג מצג שווא.

המסר תמיד אותו מסר: קבלו את גופכן באהבה. אין לכן סיבה לשפוט את עצמכן בחומרה או להתנצל בפני איש.

הטקסט שלה היה מרשים, לא פחות מהתמונות:

"זו אני, 4 שבועות לאחר הלידה. כמה שבמסגרת עבודתי אני מעודדת אתכם, עבודתי היא להיות אמיתית ולהפוך לדמות  שניתן להזדהות איתה. החברה הכניסה לנו לראש שנשים צריכות לחזור להיראות כמו שהיו מיד לאחר שילדו תינוק אבל זה לא ריאליסטי. זו לא האמת עבור רובנו. יש לי יותר סימני מתיחה וקפלים בבטן וזה לגמרי נורמלי ואוקיי.

"אני זוכרת כאשר הייתי באמצע ההריון ונתקלתי אונליין בתמונה של מישהי אחרי לידה עם בטן שטוחה וריבועים בבטן וחשבתי לעצמי 'וואו, אני מקווה שאצליח לעשות את זה'. הרגשתי מיד לחץ להתאים את עצמי אליה. אחרי שילדתי אני זוכרת שהדוף שלי היה רכרוכי ונשפך. לא הצלחתי לקפוץ חזרה לגוף טרום לידה שלי. אני לא יכולה להפסיק להיות נפעמת מכך שהגוף הזה יצר שני תינוקות מדהימים. אם את מוצאת את עצמך אובססיבית, אשמה או מתנצלת על הופעתך, גם אם לא ילדת, הפסיקי. הגוף שלנו מדהים ואנחנו צריכות לאהוב כל מילימטר ממנו. הרבה אהבה לכל האימהות אי שם!". 

מאמנת כושר

מאמנת כושר בפייס