מאמנת כושר הרגיעה נשים עם תמונה אחת

בחורה העלתה לרשת תמונה אותנטית שלה כדי להראות לעוקביה שאין כזה דבר "גוף מושלם" והיא הפכה ויראלית. כן, גם למאמנות כושר ישנן זויות צילום בהן הן נראות בדיוק כמונו

הגוף יכול לתעתע רבים, במיוחד כאשר אנחנו נתקלות בתמונות של בחורות חטובות שנראות "מושלמות" וללא גרם של שומן. מי שהחליטה לחשוף את כוחן של זויות צילום היא אנה ויקטוריה, מאמנת כושר שבחרה לחשוף את עצמה בישיבה ובעמידה כדי שנראה את ההבדלים. בתמונה בה היא עומדת זקוף אין קפלים וטיפת שומן אבל כאשר היא יושבת אז היא נראית בדיוק כמונו.כלומר, אנושית.

ויקטוריה כתבה הפוסט שהיא יודעת שלא כולם יחשבו שהיא עושה משהו כדי לפתור את הבעיה אבל מבחינתה, היא עודדה נשים לאהוב כל זווית של גופן בלי להתבייש. "חלק יביטו על התמונה ויגידו, 'מה הביג דיל?' אם זה לא מדבר אליכם, סבבה. אני רק מבקשת שתחשבו על אלה שזה כן יעזור להן לפני שתירו תגובות שליליות בגלל שאינכם 'מבינים'.

"כאשר אנחנו חיות בחברה שעושה הון מחוסר הבטחון שלכן, תמרדי ותאהבי את עצמך. תאהבי את הגוף שלך מכל זוית ואל תתביישי מלהיות פשוט בן אדם, בלהיאבק. אנחנו זקוקות ליותר בחורות שהן בעלות ביטחון ואוהבות את עצמן וצועקות זאת מהגג. הראו לנשים צעירות שזה לא רק בסדר להיות בעלת בטחון, חזקה וצעירה, עם חסרונות והכל".

מאמנת כושר

עם כל הכבוד לה, היא לא הראשונה ולא האחרונה לפרסם תמונות "לפני" ו"אחרי" או אתגופה בזויות שונות. סיקרנו כאן כמה נשים שחשפו את עצמן ברשת ועוררו מודעות לאותו מסר חשוב. מה שכן, נחמד שהיא העלתה פוסט שעשה באזז בקרב עוקביה. זה מסר שיכול לעבור שוב ושוב באינסטגרם ועדיין להפוך יראלי ובצדק.

חשוב לגרום לנשים לקבל את עצמן ודרך אחת טובה היא באמת להראות להן נשים שהפכו למבוקשות בזכות הגוף המושלם שהן הראו. ברגע שאנחנו רואות שישנן מניפולציות, עריכות, זוויות ותעתועי עיניים, נוכל להרגיש טוב יותר עם עצמנו. נכון, זו קלישאה "לאהוב את עצמך" אבל היא חשובה ורצוי שכולנו נפנים זאת בלי שיטיפו לנו על זה ויגלו לנו את אמריקה.

מאמנת כושרצילום: מחשבון האינסטגרם של ויקטוריה