לסמן וי של ניצחון נשי

בין אם רק התחלת להתאמן או שאת רצה בנשמה, קו הזינוק של Life RUN-מרוץ הנשים של תל-אביב, מחכה לך. סמני וי על היעד במרוץ שהוא כולו ניצחון נשי ואישי

כל אחת שנמצאת איתך על קו הסיון מרגישה את אותה תחושת סיפוק (צילום יחצ)

מרוץ הנשים הגדול בישראל, life RUN, הוא חגיגת ניצחון, אישי ונשי (צילום יחצ)

מרוץ הוא אלף ואחד דברים, התרגשות, אתגר, מאמץ, נקודת ציון, לכל אחת יש את המרוץ האישי שלה, מרוץ הנשים הגדול בישראל, life RUN, הוא חגיגת ניצחון, אישי ונשי. Life RUN של רשת סופר-פארם ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו יתקיים, זו השנה השנייה, בנמל תל אביב ב- 5.4.2017. כ- 10,000 נשים צפויות להירשם לאחד משלושת המקצים השונים: 4 ק"מ, 8 ק"מ ו- 12 ק"מ.

לא משנה מה הסיבות שלך לרוץ, לכל אישה יש את הסיבות שלה. עם זאת נשים רבות מדווחות שריצה לא רק מחזקת את הגוף ומחטבת אותו, מסייעת בירידה במשקל ובפיתוח מסת שריר, היא גם מרגיעה ומסייעת בהתמודדות עם לחצים ומציאת איזון. "הריצה והאימונים הם הפסיכולוג שלי, זה מעניק לי איזון בחיים ומשחרר את המוח והנפש. בריצה אני מתחברת למרכז שלי", מספרת לירון ויצמן, מגישת הטלוויזיה שבעצמה רצה באופן קבוע ותנחה את המרוץ השנה.

וי של ניצחון אישי

אם זה מרגיש לך כאילו כולם רצים, את כנראה צודקת. הטרנד הריצה הוא לא טרנד חולף. להפך הוא מתגבר וכנראה שמכל הסיבות הנכונות: זמן נטו לעצמך, להפעיל את הגוף, לקבוע מטרות, לרדת במשקל, לחטב את הגוף, לשמור על אורח חיים בריא, לשמש דוגמא לילדים או להיות חלק מקבוצה. ריצה היא דרך מצוינת להיכנס לכושר שדורשת בעיקר מוטיבציה ונעלי ריצה, מכאן זה תלוי בך והמטרות שאת שמה לעצמך. הריצה גורמת לנו לקבוע יעדים ומרוץ הוא דרך נהדרת לסמן וי. וי על אתגר עם מטרה ברורה, לוח זמנים, דרך פעולה והרבה מאמץ אישי, גם למי שמאמנת לבד וגם למי שמתאמנת עם חברה או בקבוצה. ההגעה לקו הסיום היא היי שקשה להסביר במילים, אבל כל אחת שנמצאת שם אתך מרגישה אותו גם וזו תחושה אדירה של סיפוק.

לכל אישה יש את הסיבות שלה לרוץ (צילום: שאטרסטוק)

וי של ניצחון נשי

מרוץ LifeRUN, אינו רק מרוץ הנשים הגדול בישראל, הוא הפנינג שלם וחווייתי של נשיות, אורח חיים בריא, ספורט וחיבור נשי. המרוץ מתאים לכל אחת, אינו דורש יותר מכמה שבועות קצרים של אימונים ובהחלט יכול להיות סיבה מצוינת להתמיד באימונים גם אחר כך. אבל מעבר לסיסטרהוד ולחוויה הנשית, יש גם מטרה חשובה למרוץ. במסגרת המרוץ, תתרום סופר-פארם 10 שקלים, על כל שיתוף צילום מסך של אפליקציית ריצה עם קטע מסלול בצורת וי באינסטגרם יחד עם האשטג #Liferun לאגוד מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בישראל.

איך עושים את זה:  

[youtube aHaETpXgaRU nolink]

כל אחת שנמצאת איתך על קו הסיון מרגישה את אותה תחושת סיפוק (צילום יחצ)

וי של פינוקים

כל משתתפת במרוץ תקבל ערכת ריצה מיוחדת ובלעדית בתיק מעוצב הכולל פריטים רלוונטיים ודרושים לריצה ופינוקים שונים. כמו כן, המשתתפות יקבלו צמיד מיוחד המאיר על פי מסלול הריצה. כך למשל, בכל ק"מ שיעברו הרצות ישתנה צבע הצמיד, בעזרת ניטור מיוחד. מלבד המרוץ, במתחם הנמל ייערך אירוע אקספו אקטיבי שיכלול שיעורים, חנויות, דוכנים, סדנאות, טקס חלוקת מדליות ומסיבת ניצחון ענקית אחריו.

‫רוצות לרוץ במירוץ LifeRUN? במיוחד בשבילכן – הנחה מיוחד לקוראות סלונה מחכה לכן עם הקשת קוד הקופון  74136 בדף ההרשמה או בקישור https://goo.gl/as2p3X