טיפים לחורף מפנק ונעים

לא משנה על איזה מהאנשים אתם נמנים יש מספר טיפים יחסית פשוטים, אשר יישומם בפועל יכול להתוות לכם את הדרך לעבר חורף מפנק, חמים ונעים.

אישה עם משקה חם

יש אנשים אשר החורף נראה להם כעונה רומנטית וכיפית ועבור אחרים החורף, מהווה כתקופה הזאת, שמחכים שהיא תחלוף ותוחלף ע"י האביב.
לא משנה על איזה מהאנשים אתם נמנים יש מספר טיפים יחסית פשוטים, אשר יישומם בפועל יכול להתוות לכם את הדרך לעבר חורף מפנק, חמים ונעים (או לפחות, לחורף שיהיה פחות נורא ממה שאתם מצפים):

זמן לקנות שמיכה  איכותית
גם אם אתם נמנים על חובבי החורף וגם עם העונה הקרה "לא באה לכם טוב", תסכימו שאחת הדברים שהכי כיף לעשות כשקר וגשום בחוץ, זה להתכרבל בשמיכה במיטה הנוחה והנעימה.
עכשיו, בכדי שהחוויה תעמוד בסטנדרטים הגבוהים האפשריים, ההמלצה היא להשקיע בבחירת שמיכת פוך איכותית וחמימה.
בכדי ליהנות משמיכה שכזאת, ההמלצה היא לשים דגש על הפרמטרים הבאים בהליך הבחירה:
בחירת שמיכת פוך תלויה בשאלה עד כמה אתם אוהבים שחם לכם? כאשר נהוג לחלק את שמיכות הפוך לדרגות שונות, כאשר יש שמיכות המחממות יותר וכאלו המחממות פחות.
פרמטר נוסף שחשוב לשים עליו דגש בהליך הבחירה נוגע לסוג הריפוד, הריפוד יכול להיות כותנה, משי, במבוק ועוד.. כאשר כדאי לבחור את הריפוד האיכותי והנעים ביותר בנמצא.
ככלל, ההמלצה היא לא להתפשר על פחות משמיכה איכותית, מחממת ונעימה – גם אם היא תהיה כרוכה בהוצאה כספית גבוהה יותר, זה בסופו של דבר ישתלם מכיוון שבכוחה של שמיכה שכזאת לשדרג ולחמם לכם את העונה הקרה.

אישה עם משקה חם

דאגו לכל האמצעים להכנת משקאות חמים כמו שאתם אוהבים
אחד מפינוקי החורף זאת האפשרות ליהנות ממשקה חם בזמן שבחוץ קר – רשימת המשקאות האופציונאליים היא ארוכה ויכולה לכלול: שוקו חם (עם קצת או בלעדיה), קפה (על כל סוגיו), תה (מסוגים ובטעמים שונים), סחלב ועוד..
בכדי שתוכלו ליהנות ממשקה חם מפנק בכל זמן שתחשקו בכך ובכדי שהמשקה יעמוד בסטנדרטים שלכם ויענה על הטעם שלכם, קיימת חשיבות גבוהה שיהיו ברשותכם כל האמצעים להכנת אותם המשקאות.
זה יכול להיות הזמן המתאים לפנק את עצמכם במכונת קפה איכותית, במקציף חלב, בבר עם מים חמים, בקומקום חשמלי חדיש או בכל אמצעי אחר אשר יסייע לכם בהשגת המטרה וייעל עבורכם את הדרך לעבר המשקאות החמים האהובים.

אמצעי חימום מתאימים
עוד לפני החורף מומלץ לבדוק את כל אמצעי החימום הקיימים בבית ולוודא שהם תקינים: מזגן, רדיאטור, תנור חימום, בוילר, תנור באמבטיה וכיוצא בזה..
אם במהלך הבדיקה אתם מגלים שחסרים לכם אמצעי חימום שכאלו או שמתאים ונכון לכם להתחדש באמצעי חימום חדשים זה הזמן לנקוט גם בצעד הזה.
בהליך בחירת אמצעי חימום חשוב לשים דגש גם על האפקטיביות של אותם האמצעים, גם לבדוק שמדובר באמצעים חסכוניים בחשמל וכמובן, לשים דגש גם על הבטיחות של אותם האמצעים – בעיקר אם יש בבית ילדים קטנים או חיות מחמד.

תיקונים ושיפוצים קלים
החורף מביא עמו רוחות חזקות, גשמים עזים וגורמים אחרים אשר עלולים לגרום למפגעים שונים כמו: רטיבות ולחות בבית, הצפות ועוד..
בכדי להימנע ממצבים שכאלו, חשוב לערוך את כל הבדיקות הנדרשות ובמידת הצורך לבצע עבודות שונות כמו: איטום הגג, איטום של חריצים בחלונות, בדיקה וניקוי של המרזבים וכל פעולה אחרת אשר יכולה להבטיח שהבית שלכם יהיה בטיחותי וערוך לקראת העונה הקלה.

לסיכום, אם תקפידו לבצע את כל הפעולות שצוינו ולהכין את הבית, את החללים השונים ואת עצמכם לקראת החורף, גם החורף הקר והגשום ביותר יכול להיראות בדיעבד כתקופה כיפית ונעימה.