התרופה שצריך להילחם עליה

אפשר לחיות עם סרטן השחלה והתרופות הללו משנות גורל עבור המוני נשים בכל הגילאים, הן נשאיות גנטיות והן אלו שאינן נשאיות וסל התרופות חייב להכיל אותן ולספק אותן

היום ה-13 באוקטובר, הוא יום הולדתה של אחותי גילי ז״ל ואני תמיד אחגוג בליבי את היום שנולדה, את החיים הנפלאים שהיתה וההשראה שהיא יום יום. המסע שלה כאן הסתיים לפני 22 שנים. סרטן השחלה היה חלק מהחיים וגם מאבק במחלה, שאז היה סיכוי קטן לנצח. גילי חיה הרבה מעבר לתחזיות הרפואה ונתנה לעצמה שנים יפות ועוצמתיות. התרופות לא היו אז בנמצא ואת כל שהיה על הגלובוס היא ניסתה.

אני מאמינה בגורמים מזמנים, הם סביבנו כל הזמן, קטנים כגדולים. והשנה סמוך ליום הולדתה של גילי, חברה טובה טובה ואהובה מילדות, יעל ביגון, שלחה וואטסאפ בקבוצה שלנו ״חברות ילדות״, עם לינק לעצומה צנועה מדי, הקוראת לעורר את המודעות הציבורית לסרטן השחלה ולקדם הכנסת תרופה חדשה לסל התרופות 2019 – "מעכבי פארפ" הן קבוצת תרופות שסוף סוף נותנות אפשרות והזדמנות להארכת חיים לנשים שאובחנו עם סרטן השחלות, אותן כבר מקבלות חולות במדינות אחרות.

גילי, אחות של שרון פטיר צילום אלבום פרטי

 אין חשוב מזה. אפשר לחיות עם סרטן השחלה, התרופות הללו הן משנות גורל עבור המוני נשים בכל הגילאים, הן נשאיות גנטיות והן אלו שאינן נשאיות וסל התרופות חייב להכיל אותן ולספק אותן. סרטן השחלה מכונה ״The Silent Killer”, בשל תסמיניו השקטים שלרב מתגלים בשלבים מאוחרים. יעל אהובתי, יחד עם כל הנשים המאובחנות יוכלו לקבל תרופה שכיום אינה נמצאת בסל התרופות וחשוב מאד שתיכנס ותאפשר לכולן להתמקד בשמחת החיים עצמם. הכנסו ללינק שקיבלתי כמתנה תחתמו בהמוניכם על העצומה והעבירו הלאה.

שרון פטיר אלבום פרטי

כנסו לעצומה למטה:

https://www.atzuma.co.il/thesilentkiller