התמונה המפתיעה שהעלתה האם לזכר בתה

אמא שבורת לב העלתה לרשת תמונה מפתיעה ובה אפר בתה הונח בתוך כסא הילדה באוטו וסחפה את הגולשים שלא עמדו בפני התיעוד העצוב. כן, תמונה אחת שווה אלף דמעות

תמונה אחת שווה אלף דמעות והתצלום שהצליח לסחוף את הרשת הוא זה שהעלתה שרה וולטון לפייסבוק ובו ניתן לראות את אפר בתה, אלי, בת ה-4, במקום הכי לא צפוי שניתן להעלות על הדעת: בכסא הילדה באוטו. אלי הלכה לעולמה בינואר האחרון, כתוצאה מגידול מוח נדיר. בחייה הקצרים היא עברה 17 ניתוחים, מתוכם 14 במוח עצמו. אין לתאר את הסבל במילים.

האם לא הייתה בטוחה למה היא תיעדה את האפר של אלי בכסא הריק אבל מהרגע שהתמונה עלתה לרשת, היא הוצפה בתגובות נרגשות ומחממות לב מאינספור גולשים. וולטון סיפרה אחר כך שהיא קיוותה שהתמונה תעורר מודעות לסרטן ילדים. כיום, רק 4 אחוז ממימון חקר הסרטן מופנה לסרטן ילדים ויש הרבה מה לשפר ומשאבים שצריך לגייס.

האם תיארה את המסע האישי שעברה וסיפרה שאלה היו "חודשיים של עינוי, ייאוש וכאב בלתי פוסק".

פוסט מושב עם אפר

אולי יעניין אותך לקרוא:

שאנן דוהרטי: "הסרטן התפשט"

המסר של האם לסוחר הסמים של בתה הפך ויראלי

"כל מה שאני רוצה זה את חיי השגרה, לא משנה מה הם כוללים. אני פשוט רוצה את חיינו בחזרה. אני רוצה את ביקורי בית החולים וטיפולי הכימו. אני רוצה את הצחוק שלך בחזרה ואת לבך העצום. אני רוצה בחזרה את כל מה שגרם לי לשברון לב כל כך גדול לפני מספר חודשים". האם המשיכה לתאר את בתה לקוראים. "היא תמיד חבשה משקפי שמש בכל מקום שהלכה אליו אבל תמיד בצד ההפוך שלהם. אפילו שסידרתי לה אותם על הפנים היא עיקמה אותם בחזרה. היא גם אהבה בעלי חיים – במיוחד דינוזאורים ומלפפונים חמוצים. היא האירה כל חדר אליו נכנסה".

אמא ובתה שהפכה לאפר

וולטון, שבאמת עברה את הקשה מכל זכתה לקבל חיבוק וירטואלי אדיר. "אני אוהבת לדבר עליה, לגרום לאנשים לזכור אותה ולשמוע עליה". אנשים תמכו, עודדו והפגינו את אהבתם. ברגעים כאלה, הרשת באמת יודעת לחמם את הלב ברמות שקשה להסביר. וולטון עברה את מה שאף הורה לא אמור לעבור. אי אפשר לתאר את גודל האבדה ואת ההתמודדות הקשה שעומדת בפניה. "אני לא רוצה שאף אמא תעבור את זה".