האשה הזו העלתה 6 קילו ונראית הרבה יותר טוב

לפעמים לא כדאי למהר לרזות אלא להבין שלכל גוף יפה משקל אידיאלי משלו. את זה הפנימה קלייר מקסוול, שעבדה קשה מאוד כדי להשמין בחזרה ולקבל את הישבן שלה לפני התאונה הקשה

ביולי דאשתקד, קלייר מקסוול, אחות במקצועה המתגוררת בצפון קרוליינה, התעלפה במקום עבודתה ושברה את הלסת שלה כשצנחה על הרצפה. בשבועות שלאחר מכן היא איבדה כ-6 קילו ממשקלה בעקבות הקושי ללעוס ולבלוע. עד מהרה רזתה מקסוול לא מעט ובזמנו היא שמחה על כל קילוגרם שירד, למרות שהיא נחשבה רזה לפני. היא תמיד האמינה שעדיף לרזות מאשר להשמין.

"ידעתי שהייתי צריכה להשמין בחזרה אבל לא נמהרתי", סיפרה בפוסט שהעלתה לאינסטגרם שלה. "לא חשבתי שנראיתי לא בריאה. חשבתי שאני נראית טוב ואפילו חטובה. זה מה שחשבתי עד שראיתי את התמונה השנייה, שצולמה לאחר התונה ואמרתי לעצמי, 'שיט, אין לי יותר תחת'. מפה מיהרה מקסוול לפצוח בדיאטת השמנה המבוססת על הרבה נוזלים והיא העלתה רק חלק זעיר ממשקלה. רק כאשר הלסת שלה השתקמה היא הצליחה להרכיב תוכנית מסודרת עם תזונאי ומאמן כושר מקצועי.

בחורה עם ישבן לפני ואחרי

אולי יעניין אתכם לקרוא:

תנוחות גוף המשדרות חוזקה וחולשה

מאמנת הכושר שניפצה את מה שחשבתן על משקל

מקסוול דחסה יותר מאלף קלוריות ביום ובמקביל החלה להתאמן ברצינות יחד עם פולה מרגז, מומחית האחראית לשיטת Strong and Sexy Body Method. תוך חודש מקסוול העלתה את רוב משקלה בחזרה אבל מאחר והיו תרגילים שלא הייתה מסוגלת לבצע חלק מהמשקל הפך לשומן. "היה לי קשה לחזור לאותו משקל אבל עם מבנה גוף קצת אחר וזה קצת שיבש אותי".

כעבור זמן החלה מקסוול להרים משקולות כמו פעם, הפחיתה מהקלוריות וחזרה לתוכנית האימונים הרגילה. כעבור חודשיים הגוף שלה חזר להיראות ולתפקד כמו בעבר, לפני הנפילה. מקסוול קיבלה זריקת מוטיבציה מהמצב והחליטה לפתח את שריריה עוד יותר. כמו כן, היא החליטה לעבוד חזק על הישבן שלה. כדי להשמין עוד קצת היא החלה לצרוך יותר פחמימות "רק ככה אפשר להשמין בתחת".

ישבן לפני ואחרי

זה לא היה פשוט ובכל שבוע בחרה מקסוול לעבוד כ-4 וחצי שעות. "אני יודעת שזה הרבה", סיפרה. "אבל כמי שיש לה מבנה צר ועברה נפילה קשה כמו שחוויתי, לא הייתה לי ברירה והייתי צריכה לעבוד קשה במכון כושר".

אז לפעמים ממש לא משתלם להוריד במשקל ולכל גוף יש משקל "אידיאלי" משלו.