דק סינטטי איכותי ועמיד – TREX

דק לגינה הינו פתרון מושלם לבעלי גינות שרוצים ריצוף אחיד, אסטטי ודקורטיבי. הדק משתלב בדרך נפלאה ומתאים למגוון עיצובים של גינות, ובזכות המראה היוקרתי תחום התקנת הדקים הלך וצבר תאוצה. עיצוב גינה המשלב בתוכו דק, יאפשר לנו ליצור את הפינה הנעימה הזו, שבה נוכל לשבת בנינוחות וליהנות מכל הירוק שמסביב ולצבור חוויות רבות עם קרובנו. מעוניינים בדק לחצר? רוצים דק שיהיה איכותי ואסתטי מצד אחד ועמיד וללא צרכים תחזוקתיים קבועים מצד שני? המשיכו בקריאה ותגלו איך אתם יכולים לרכוש דק בעל כל עקרונות אלו ועוד.

קרדיט תמונה: TREX – ברוך ברנר

דק עץ טבעי לעומת דק סינטטי

האקלים הישראלי הוא הוא חם, בעל קרינת שמש חזקה מאוד ועם לחות גבוהה במיוחד, דבר שלא מאפשר למוצרי עץ להחזיק זמן רב. דקים, פרגולות ושאר מוצרים עשויים עץ מלא, מקרינים מראה מרהיב בעת התקנה, אך שימור המראה דורש עבודה פיזית רבה והוצאה כספית משמעותית. כאשר לא שומרים על הדק בצורה טובה ועקבית הלוחות יתעוו ויתנפחו, העץ יישחק, והצבע שבעבר היה יפה ידהה ויאבד את קסמו.

כל חיסרונות אלה מורידים את החשק לרכוש דק, הרי היופי לא שווה את המאמץ, נכון? אל תוותרו על החלום, כי יש דק עם כל היתרונות ללא החסרונות. הפתרון לכל החסרונות אלה הוא הדק הסנטטי.

דק סינטטי של טרקס לא יושפע מהחשיפה הקבועה למים, לקרינת שמש ולאקלים הישראלי כלל.  אנו, חברת TREX, מציעים דקים סינטטיים באיכות בלתי מתפשרת. הדקים הסינטטיים של טרקס לעולם לא יתעוו, לא יאבדו מהצבע, לא יוציאו שבבים והמראה שלהם ישמר לשנים ארוכות – אפילו ניתנת להם אחריות של 25 שנים. לא תמצאו את עצמכם מבלים שעות עם פינצטה בניסיון להוציא קוצים מהרגליים. הדקים שלנו אפילו קלים מאוד לניקוי, ולא יספגו בהם נוזלים ומספיק לנקות אותם רק עם מים.

שילוב ואסתטיקה

חברת טרקס מוודא שלרשותכם מגוון רחב מאוד של צבעים וטקסטורות מוקפדים, מדויקים, במראה יוקרתי וכמה שיותר דומים לדק עץ טבעי. הדגמים ניתנים להזמנה בכל מיני צורות, שיפועים וזוויות כך שיכולים לפרוס אותם כמעט על כל שטח ואפילו יכולים לכופף את הדק לצורות מעוגלות. החברה משקיעה מאמצים כדי שלכל אחד יהיה דק מתאים המשתלב עם הסביבה הרצויה. בין אם אתם מחפשים מראה מודרני או כפרי, דק לגינה, דק לבריכה או דק לחצר, דק טרקס מעניק מראה יוקרתי שמשתלב עם הכל בצורה אלגנטית, ומשדר אווירה יוקרתית שמתאימה לכל טעם. באתר שלנו תמצאו קולציה רחבה של דקים סינטטים המדמים כל מיני זנים של עץ טבעי בצורה מדויקת ביותר. אין ספק שהבחירה בדק טרקס היא הבחירה החכמה ביותר.

טרקס- מומחים בפתרונות חלופיים למוצרי עץ

חברת טרקס היא הגדולה והמתקדמת ביותר בעולם, הטכנולגיה המתוחכמת המדמה עץ אשר פיתחה החברה, משומשת בדקים, בפרגולות, בחיפוי הקירות ובמעקות החוץ שתוכלו למצוא באתר. בנוסף לחומרים האיכותיים ביותר של החברה מעל 95% מחומרי הגלם המרכיבים את מוצרינו עשויים מחומרים ממוחזרים העשויים משאריות של עצים ופלסטיק. אנו מאמינים בסיפוק הצרכים של הקהילה היום, מבלי להתפשר על צרכי הדורות הבאים, ולכן שימוש בדק טרקס חוסך כריתת עצים ומונע הטמנת 190,000 טונות של פסולת.

צרו קשר עם חברת TREX מומחים בפתרונות חלופיים למוצרי עץ, עם מבחר דקים סינטטיים וחיפויים בשיטות ההתקנה המתקדמות בעולם! לחברת טרקס חשוב שירות הלקוחות ומוודאים שהשירות יהיה יעיל וטוב כך שכל לקוח יקבל מענה כמה שיותר מהיר ומספק.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 1800-10-12-84 או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://trex.co.il/. תוכלו גם לכתוב לנו בכתובת מייל: info@trex.co.il או לבקר באולם התצוגה של החברה בכתובת: רחוב יד חרוצים 6, נתניה.