דוגמנית למידות גדולות מחרימה את מוניות "אובר"

טס הולידיי, דוגמנית מפורסמת למידות גדולות, העלתה סרטון לרשת ובו היא חושפת איך נהג אבר עשה לה שיימינג גוף. כנראה שמי שהכי ירוויח מהפרשה היא חברת המוניות גט טקסי

מה נוסעת אמורה להרגיש, כשנהג מונית זורק לה הערה על המשקל? דוגמנית המידות הגדולות, טס הולידיי, חשפה בפוסט אותו העלתה לרשת החברתית איך נהג מונית של "אובר" עשה לה שימינג גוף במהלך נסיעה. את השיחה העלתה הדוגמנית מבלי לחשוף את פרצוף הנהג. יותר ממיליון איש ראו את הסרטון, ובו הנהג זורק לטס שאלות על רמת הכולסטרול. היא ענתה לו: "הנהג השמן שלי שואל אם אני בריאה".

לצד הסרטון, הולידיי, 31, אם לשניים, החרימה את חברת המוניות בכיתוב הבא:

"אני לא משלמת לכם יותר כדי לשמוע שאין מצב בעולם שאני יכולה להיות בריאה רק בגלל שאני שמנה ולפקפק בי. אף אחד לא אמור לשאת זה היחס הזה במסגרת השירות שאתם נותנים. אני שמנה ויש לי גם ארנק שמן ולא אשתמש בשירות שלכם. לעולם. אחרי שאמרתי לו גם שאני בריאה, הוא כיבה את הרדיו והעביר נושא".

טס הולידיי

בהמשך הולידיי הוסיפה שהיא כתבה שהוא "שמן" כדי לתארו ולא על מנת לפגוע בו. כמו כן, לא חשפתי את פרצופו כשצילמתי כי מטרתי הייתה רק להראות עם מה אני מתמודדת ולמה ההתנהגות הזו בלתי מקובלת". במקרה הזה, כמו בדומים לו, יש לי קושי עם החרם על אובר, שלא באמת יכולים לשלוט על כל נהג ולחנך אותו. בכל מקום זה יכול לקרות ואם הולידיי תחרים כל ארגון או חברה, שמישהו מתוכם פגע בה אז היא תישאר בעולם לבד. הרי, גם ב"גט" יכולים לזרוק לעברה הערה כזו או אחרת.

טס הולידיי אוטו

זה בדיוק כמו כל אלה שמאיימים לבטל מנוי ל"הארץ" בגלל דעה כזו או אחרת שפגעה בהם. אנשים אלה לא מבינים שהם לא פוגעים בחברה באמת אלא בעצמם. כי מה לעשות, דעות שונות יהיו בכל מקום וצריך להתמודד מול אותו בן אדם ולא להאשים את החברה כולה. כל מה שהיא הרוויחה זה מלא לייקים. הרי, היא לא פירסמה את שם הנהג ורק קטלה את חברת המוניות. לא מבינה מה יצא לה מכל זה אבל מה שבטוח, מונית של "גט טקסי" כבר תחכה לה למטה.